Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

buyrun kızlar ...

2. TAKIM ÜYELERİNİN ANALİZİ

Analiz Tarihi : 14 Haziran 2009
Kaynak : 108. Etap
Takım Mevcudu : 5
Sınıfı Geçenler : 2
Sınıfta Kalanlar : 3
Analiz Notu : 40 (2. Takımın %40 ı sınıfı geçmiştir.)
Bilgi : Takım analiz notu, Mayıs ayında 50 iken, Haziran ayında 40' a gerilemiş. Takım mevcudundan sadece 1 kişinin durumunda ilerleme olmuş. 3 kişinin durumunda ne yazık ki gerileme var. Lütfen dikkat!

Silviya
Hedef : 1 Temmuz => 77
Başlangıç Tarih : 07.09.2007
Kaç aydır rejimde? : 18 (86. ile 94. etaplar arasında ara vermiştir. 8 etap, 2 ay olarak hesaplanıp rejim süresinden düşülmüştür.)
Başlangıç Kilo : 89
Şimdiki Kilo : 80
Verilen Kilo: 9
Minimum Değer: 18
Kilo kaybı yüzdesi : 10%
Karne Notu : 50
Sonuç : Sınıfta kaldı.
Bilgi : İlerleme var. Karne notu Mayıs ayında 42 iken, Haziran ayında 50 olmuş. Hedefine ulaşma şansı oldukça yüksek.

singing kettle
Hedef : 1 Temmuz => 68
Başlangıç Tarih : 09.05.2008
Kaç aydır rejimde? : 12
Başlangıç Kilo : 79
Şimdiki Kilo : 72,7
Verilen Kilo: 6,3
Minimum Değer: 12
Kilo kaybı yüzdesi : 8%
Karne Notu : 53
Bilgi : Gerileme var. Karne notu Mayıs ayında 60 iken, Haziran ayında 53 olmuş. Hedefini daha makul bir noktaya çekebilir.

EN-FUR-TU
Hedef : Haziran => 68
Başlangıç Tarih : 16.01.2009
Kaç aydır rejimde? : 4
Başlangıç Kilo : 74
Şimdiki Kilo : 72,2
Verilen Kilo: 1,8
Minimum Değer: 4
Kilo kaybı yüzdesi : 2%
Karne Notu : 45
Bilgi : Gerileme var. Karne notu Mayıs ayında 47 iken, Haziran ayında 45 olmuş. Hedefini yakalayamamış.
Beklenen : Yeni bir hedef belirlemesi gerekiyor.

megilara
Hedef : 15 Temmuz => 63
Başlangıç Tarih : 20.03.2009
Kaç aydır rejimde? : 2
Başlangıç Kilo : 70,5
Şimdiki Kilo : 66,2
Verilen Kilo: 4,3
Minimum Değer: 2
Kilo kaybı yüzdesi : 6%
Karne Notu : 215
Sonuç : Sınıfı geçti.
Bilgi : Gerileme var. Karne notu Mayıs ayında 280 iken, Haziran ayında 215 olmuş. Hedefine ulaşma olasılığı yüksek.

moonserose0
Hedef : ?
Başlangıç Tarih : 10.04.2009
Kaç aydır rejimde? : 1
Başlangıç Kilo : 59
Şimdiki Kilo : 56
Verilen Kilo: 3
Minimum Değer: 1
Kilo kaybı yüzdesi : 5%
Karne Notu : 300
Sonuç : Sınıfı geçti. Takımın en iyi kilo vereni. :hooray:
Bilgi : Analizi ilk defa Haziran ayında yapıldı.
Beklenen : Takımın en iyi kilo vereni olduğu için deneyimlerini paylaşmasını bekliyoruz. Ayrıca hedefini de belirtmesi gerekiyor.

Takım Kaptanının Sorumluluğu:
Her üye için karnelerin altına "BEKLENEN" başlığıyla düştüğüm notlardan yola çıkarak hazırlayacağınız analiz raporu cevabını, EN GEÇ 10 TEMMUZ 2009 (112.Etap) gününe kadar iletmeniz gerekmektedir. Aksi halde, takım analizi bir daha yapılmayacaktır.
NOTLAR:
1- Mayıs girişli üyelerin analizi Temmuz, Haziran girişli üyelerin analizleri de Ağustos ayında yapılacaktır.
2- Sınıfı geçmek için minimum karne notu 100 olmalıdır.
3- Sınıfta kalan üyelerden her ay açıklama almıyoruz. Durumlarında değişme olabilmesi açısından 3 ay süre veriyoruz.
4- Takımın en iyi kilo vereni değişmediği sürece, açıklama almamıza gerek yok.
ARŞİV:
Nisan 2009 Analiz Raporu : http://www.kadinlarkulubu.com/6269533-mesaj60.html
Nisan 2009 Cevap: http://www.kadinlarkulubu.com/6532528-mesaj80.html
Mayıs 2009 Analiz Raporu : http://www.kadinlarkulubu.com/6749961-mesaj106.html
Mayıs 2009 Cevap : http://www.kadinlarkulubu.com/7001589-mesaj127.html

EN-FUR-TU: hazıran hayında hedefin olan 68 kiloya ulaşamadığın için yeni hedef belirtmen gerek

moonserose0: analizin ilk defa yapıldığı için hedef belirtmen gerek.ayrıca deneiymleirni paylaşman gerek

cevaplarınız takıma yazıyosunuz arkadaşlar bende ilgili topiğe ekliyorum.en kısa zamanda bekliyorum... şimdiden teşekkür ederim a.s.

silviacım enfurtu 10 günlük diyarbakır tatilinde cevap yazmaya bilir çünkü msn yede girmiyor kaç gündür..

saol canım söylediğin için.bende ona göre not düşerim ve cevabını geldiktne sonra eklerim..

günaydın hatunlar nasılsınız? ben kilo verdiğim için mutluyum ama yarın bir mutluluk yaşıyorum sonuçta bu bir takım işi ve benim başarmam birşeyi ifade etmez hepimizin başarısı mutluluktur aslında , hadi hepberaber mutlu olalım olmaz mı kaydirigubbakcemile5

silviyacığım yarın gerekli bilgilerimi aktaracağım canım yazını da okuyunca kendimi canlandırdım gözümde.sigara içenler muhakkak yemekden sonra en az 1 adet içerler.bende de spor böyle olmaya başladı. akşamları spor namına birşey yapmazsam kendimi mutsuz ve sinirli hissediyorum,20 mekik bile mutlu ediyor beni :))

annem memlekette olduğu ve evin tüm sorumluluğu bana kaldığı için dün 2 ye kadar temizlik yaptım,sonra denize gittim,2 saat yüzdüm.vücudu en iyi çalıştıran spor yüzme bence heryerim sızlıyor şuan :))

14,06,2009 pazar
günlük beslenme;
sabah; 2 dilim çavdar ekmeği
1 adet haşlanmış yumurta
1 adet domates ve 1adet salatalık
yarım kibrt kutusu peynir
4 adet zeytin
ara:yok
öğlen:yok
ara: 1 avuç erik
akşam; 1 tas domates çorbası
3-4 kaşık z.yağlı taze fasulye

herkese kolaylıklar dilerim

nalansu kızım bunların hepsi aynı
. benimkide 1 saatlık uzaklıkta sınava gider,ya araba bulamadım diye geri dönerdi ,yada şöföre kızardı. önceleri ben götürüyordum o zamanda 1 keresinde sınava giriş belgesini unutmuştu,beni almazlar dedi yok alırlar onların elinde liste var demiştim ve alınmıştı ama ben açık öğretim sınavlarından bahsediyorum. sonunda hamile olunca ben pes ettim .oda bıraktı ama 1 sınıftan yukar çıkamamıştı
neyse. dün 1 saat yürüdüm ama berbattı yeme açısından. gramların oynadığını görünce hemen yemeye başlıyorum galiba onlarda geri geliyor.

bende moon ve megiyi kutluyorum. güzel dileklerin için tşk ler mooncum. inşallah hep beraber.
megicim sende umut varmış.ha gayret.
beklenene göre temmuz için hedefimi 71 yapıyorum. 3 ay benden açıklama istenmiyecek biliyorum ama denetim altıında tutmaya çalışan öncelikle sevgili püsküüte sonra sana şükranlarımı sunuyorum.
hakkınızı ödeyemem.

selam kızlarr ..çok üzgünüm çookkk .gecedn beri aglamaktam felegim şaştı ..çok güvendigim bi arkadaşımdan büyük ötesi bi kazık yedim ...ama suç bende bu yaşa gelmişim hala tanıyamıyorum insanlrı ..neyse boşverin ..

kızar hani hatırlıyormusunuz bi arkadaşbaşka topikten bize gelip evde yürüyüş hakkında b adres bırakmıştı ..ben onu 4 gün sürsede indirmeyi başardım ve ..çokkk süper bişe inanın çok güzel lütfen hepiniz indirin ..şahsen ben o ingiliz ablaya minnettar kaldım..
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

cihannara hoş geldin canım cım şimdi bize biraz kendini tanıt şekerim ..şimdi senin bir haftalık bi deneme süren olacak canımcım eger bu süre içerisinde düzenli olarak paylaşımda bulunabilrsen ancak takıma alınacaksın bütün takımlarda kural budur ..takım kaptanımız silvia isimli arkadaşımızdır ..işallah hep beraber kurtulacaz bu fazlalıklardan ..valla kızlar ben bu spor işine iyi asıldım bu hafta kilo veremem beni çok kamçıladı ..tekrardan h. g canım ..herkese sevgiler ..

tekrardan hoşbulduk benim bulmama biraz zor oldu ama:) ben 23 yaşındayım Sakarya üniversitesi Türk dili ve edebiyatı bölümünden yeni mezun oldum .haftaya diplomamı alıcam inşallah. Tekirdağ da oturuyorum. Benim alilem de baba tarfından genetik olarak şişmanlık var. Ama ben artık bu yükle dolaşmak istemiyorum.Sağlıklı beslenmek ve sağlıklı olmak istiyorum. bir de yine baba tarafından kanser geçmişi de var babacığımı iki sene önce akciğer zarı kanserinden kaybettim amcam şu an da kıanser dedem de prostat kanseri vardı yani kısacaı kilo bi çok şeyi ve kanseri de tetikliyor . elbetteki bunlara ek olaralk estetik kaygılarımda var sneye gelinliğin içnde zarif durmak istiyorum. nişanlım askerden yeni geldi gittiğinde 113 kiloydu şu an da 93 kilo 5 .5 ay askerlik yaptı Hakkari çukurca da ve eridi resmen. neyse kısacası sağlılıolmak istiyorummm. yalnız nasıl bir diyet yapmalıyım. hareket takvimimi nasıl olmalı bu konularda bilgisizm bana yardımcı olur musunuz??

nasıl bir diyet uygulamalıyım? burda yürüyüş ve yüzme yapabilirim deniz her zaman temiz olmuyor ama... ne öneririsiniz uygulanabilir bir diyet örneği nereden bulabilirim?

ben geldim inşallah doğru yerdeyim sevgili nalan su:)?

kesinlikle doğru yerdesin :) haşgeldin... a.s. bundan sonra artık kuda yen mesaj olup olmadığını kullanıcı porfiline girdiğinde görebilirsin canım.konuyu zun yola aramaya gerek yok.artık 2.takım aboneliklerine kaydoldu senin.

tekrardan hoşbulduk benim bulmama biraz zor oldu ama:) ben 23 yaşındayım Sakarya üniversitesi Türk dili ve edebiyatı bölümünden yeni mezun oldum .haftaya diplomamı alıcam inşallah. Tekirdağ da oturuyorum. Benim alilem de baba tarfından genetik olarak şişmanlık var. Ama ben artık bu yükle dolaşmak istemiyorum.Sağlıklı beslenmek ve sağlıklı olmak istiyorum. bir de yine baba tarafından kanser geçmişi de var babacığımı iki sene önce akciğer zarı kanserinden kaybettim amcam şu an da kıanser dedem de prostat kanseri vardı yani kısacaı kilo bi çok şeyi ve kanseri de tetikliyor . elbetteki bunlara ek olaralk estetik kaygılarımda var sneye gelinliğin içnde zarif durmak istiyorum. nişanlım askerden yeni geldi gittiğinde 113 kiloydu şu an da 93 kilo 5 .5 ay askerlik yaptı Hakkari çukurca da ve eridi resmen. neyse kısacası sağlılıolmak istiyorummm. yalnız nasıl bir diyet yapmalıyım. hareket takvimimi nasıl olmalı bu konularda bilgisizm bana yardımcı olur musunuz??

öncelkle tekrar hoşgeldin ve ayrıca tebirlikler.benimde kuzenim aynı bölüm ama kocaeliden mezun oldu geçen hafta.
baban için üzüldüm başın sağolsun canım.sende kendine dikkat etmeye karar vermekle çok doğru yapmışsın.
öncelikle diyet kelimesini sağlıklı ve dengeli beslenme ile değiştirelim.çünki diyet deyince aklıma ilk gelen sağlıksız sıkı kötü beslenme örnekleri geliyo.bizm burda yapmaya çalıştığımız her besin gurbundan düzenli dengeli yemeye çalışmak.tabi kaçamaklarımız oluyo %100 başrılı değiliz ama çabalıyoruz.2 hafta önce bi egzersiz programına başaldık 6 hafta sürecek bi proram bugün 3. haftamıza başıycaz eğer istersen sende başlayablirsin.su içmek çok önemli en azından 2 litre eğer içebilirsek 3 litre kadar su içmeye çalışıyoruz günlük olarak.
hergün yediklerimiz içtiklerimiz yaptığımız sporu rapor halinde yazıyoruz.böylelikle biribimiizn yeidklerini görüp eleştirme şansımız oluyo.(olumlu veya olmusuz)
haftada 1 kez sabah aç karnına wc den sonra ve özelikle perşembe günleri tartılıp kilomuzu takıma yazıyoruz.bunun sonucu en fazla kilo veren kişi ve takım 1. oluyo..
şimdilik aklıam glenler bunlar. takım yarışma veya site hakkında aklıan takılan her türlü soruyu sorabilirsin .elimdne geldiğince yardımcı olmaya çalışırım...
haa bide kendi son yazdığmız mesajdan sonraki büütn mesajları okuyup ona göre cevaplar yazıyoruz.mutlaka bizden sonra yazılmış mesajları takip etmeyi unutmuyoruz tamam mı şeker..

bende moon ve megiyi kutluyorum. güzel dileklerin için tşk ler mooncum. inşallah hep beraber.
megicim sende umut varmış.ha gayret.
beklenene göre temmuz için hedefimi 71 yapıyorum. 3 ay benden açıklama istenmiyecek biliyorum ama denetim altıında tutmaya çalışan öncelikle sevgili püsküüte sonra sana şükranlarımı sunuyorum.
hakkınızı ödeyemem.

singingim gramlara aldanıp hemen yemeye kalma artık bu işi çözelim.kiloladan kurtulup buluşalım bi güzelde poz verelim olmaz mı :)
hefefini 71 e çeksnede temmuz için analiz raporlarında bi değişim olmayacak yani temmzu gelipte o ayın anliz raporu açıklandığında sen 68 olarak daha öncedne bildirdiğin hedefe ulaşmışmısın o gözetilecek.ancak ondan sonra yeni hedef belirleyeblirsin.ben dişimi sıkıcam 2 hafta kaldı ve hedef 77 idi yani 3 kilo var buda haftada 1,5 kilo demek belki 78 le kapatım işi diye uğraşıcam artık.bu hafta regl olduğum için kilom sabitti haftaya biraz daha fazla oynar normladen diye düşünüyorum.

selam kızlarr ..çok üzgünüm çookkk .gecedn beri aglamaktam felegim şaştı ..çok güvendigim bi arkadaşımdan büyük ötesi bi kazık yedim ...ama suç bende bu yaşa gelmişim hala tanıyamıyorum insanlrı ..neyse boşverin ..

kızar hani hatırlıyormusunuz bi arkadaşbaşka topikten bize gelip evde yürüyüş hakkında b adres bırakmıştı ..ben onu 4 gün sürsede indirmeyi başardım ve ..çokkk süper bişe inanın çok güzel lütfen hepiniz indirin ..şahsen ben o ingiliz ablaya minnettar kaldım..

canım üzldüm senin için ne gib bi kasık bu bilmiyorum ama seni çok ağlattığına göre baya ciddi sanırm.hayatta hepmiz karşlaşıyoruz böyle şelyerle yazıkki malesef yapacak bişey yok.güven duygusunu kaybetme ise inanılmaz kötü hissettryo insanı

nasıl bir diyet uygulamalıyım? burda yürüyüş ve yüzme yapabilirim deniz her zaman temiz olmuyor ama... ne öneririsiniz uygulanabilir bir diyet örneği nereden bulabilirim?

canım benim şimid çıkam gerek daha detaylı olarak sorna örnek veririm. ama sitede diyetleirn olduğu bi bölümde var büyük çoğunluğun sağlıksız olduğunu düşünüyorum ama gözatmak istersen bişey diyemem.

kızlar bu arada 3. hafta programınıa ekleyemedim ve şimdi çıkma gerekiyo geldiğimde eklerim bu gün içeriside yapmaya çalışırsınız.kusurumabakmayın. hepizni öpüldünüz....

Son düzenleme:
A ne güzel bende yüksek lisans içn oraya bşavurucam belki tanışır arkadaş oluruz:)Çok tşekkürler silviya ilk gün acemiliğimden olsa gerek:) o zaman ilk önce nasıl dengeli ve sağlıklı beslenicem konusunda nereden bilgi edinebilrim bana önerebileceğin menüler kombinasyonlar var mı açıkçası bizim evde annem kızartmalara bayılıyor ve bizide öyle yetiştirdi Allah tan ben o kadar düşkün deilim yeniliklere çok açığım ve yediğim şeylerin bana faydası olmasına dikkat etmeye çalışıyorum benim sorunum öfke endişe kontrolünü yapamam endişlendiğim ve öfkelendiğim zaman hırsımı yemekten alıyor yada ona sığınıyorum malesef bunu aşmam gerekiyor.:KK43: egzersiz programına hemen bende başlamak isterim. nasıl öğrenicem egzersizleri? bir de bende sizinkiler gibi başaldığım noktayı ve hedefimi gösteren ozaman çubuğundan isityorum:) mümkün mü?
kilom 82 hedefim 55 ne gibi hedef aralıkları koymalıyım yani koyduğum hangi hedefler gerçekçi olur? aylık hedefler mi koymalıyım yoksa haftalık mı?

cnm ya okuyunca bende agladım cunku bende kısa bi sure once 10 yıllık tek dostum dediigim insandan kazık yedim simdiye kadar ki tum arkadaslarımdan yedim gerci alıskındım ama bu sefer ole bisey olmucak diodum :KK43:( bende gunlerce gecelerce agladım salaklıgıma mı aglasam yoksa kaybımamı aglasam karar weremedim sonra hala kaybıma aglamayı dusundugum için salaklıgıma aglamaya karar werdim:p saka bi yana insanlar bazı seylerin degerini bilmeden yasamıs olmak için sırf yasıyolar.. biz iyi niyetlilere arkadan uzulmek kalıyo bence onlar yansınlar bizim gibi degerleri kaybettikleri için:dilcikar:

su yuruyusle ilgili adresi tekrar yayınlar mısın cnm ben onu kacırmısım

haftasonu yediklerime gelince
13.06.2009 cumartesi
mekik:yok
squat:yok
kardio:45 dk yuruyus

sabah:1 adet muz
ara: yok
öglen: ceyrek durum tantuni
ara:vanilyalı dondurma
aksam:bol salata,tavuk but

sıvı: 2,5 lt su ,çay çay çay

14.06.2009 pazar:

sabah: küçük bi parca borek
ögle:ızgara tavuk
aksam:yok

dun yemek yemeye bile zmnım olmadı :KK43:(

işte bu şekerim adres indiriyosun ama indirirken bi partı indirdnya modemi aç kapa sonra diger partı indir yoksa hata veriyo EE BEN DÜZELTTıMDE AŞAGIDA NOLCEK ŞıMCıK ...

Son düzenleme:
hoşgeldin cihannasa a.s. hep beraber ideal kilomuza ulaşacağız inşallah, bende teşekkür ederim paylaşımın için nalansu bu akşam deneyeceğim :))

X