2. meme büyütme ameliyatımı Dr. Altan Yücetaş'a oldum :)

walla cok guzel anlatmısın doktrunu merak ettim canımm aklımda bikac doktor daha var ama altan beylede gorusmek isterim biran once su goruntmden kurtulmak ıstıoyrum ama yavrularım daha cok kucukk ameliyat olunca onlara nasıl bakicam cok dusunuyorumm liposaktionla meme diklestirme amelityatımı aynı anda olmamm grek. esimi zor ikna etttim zten.. yavrularımı kayınvalideme bırakıp doktor doktr gezmekde istemiyorummm off kadın olmak niye bu kadar zor ben ist.dayim cnım sen ameliyatı hangi hastanede oldun?? avrupa yakasındadır insallah
bi de resimlerini gorebilirmiyim canımm merak ediyorum cicişlerini :)

Doktorun her tekniği uyguluyor olması gerek.Yani bazı doktorlar tek yönteme takılı kalıyor,her hastaya aynı yöntemi kullanıyor.Tüm yöntemleri kullanan doktorlar zaten senin için uygun olan yöntemi söyler.. Ben çok doktor ile görüştüm mesela,bir doktor kas altı yapalım dedi diğer tüm doktorlar kas üstü ve kas zarı altı dedi..Nitekim kas zarı altı ile kas üstü neredeyse aynı yöntem zaten arada sadece incecik bir zar var.O da ne kadar değiştirir sonucu bilemem :)) Benim meme dokum vardı,B cup idim o yüzdende çok güzel bir sonuç aldım.Gayet doğal duran gögüslerim var Sende birkaç doktor ile görüşünce içine sinen şeyler olacak ve karar vereceksin zaten.Kendine uygun,doğru doktoru bulman dileği ile :*

kızlar merhaba.. albüme yeni bir fotoğraf ekledim.. 3 yıl önce hiç doktor eli değmemiş halim :) benim bile şimdi böyle güzel göğüslerim varsa sizlerinki şahane olur :)

canım benide eklermisin yardıma ihtiyacım var....dr un ve fikirlerine...tesekkurler

canım bende dr arastırıyorum 2. dr un kim tatlım... durum nasıl ... beni arkadaslıga kabul eder mısın... tecrübelerine ihtiyacım var

Merhaba Qelebek'cim. 2. doktorum Altan Yücetaş. Kendisiyle, ona ameliyat olan bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Ameliyatımın üzerinden sadece 17 gün geçti ama neredeyse ameliyat oldugumu unutmuş gibiyim. Hala sırtüstü yatıyorum, yan yatmayı hiç denemedim henüz, sırt üstü uyumaya alıştım sanırım :) 2.ameliyatımdan sonra agrım sızım hiç olmadı ama yine de hareketlerime dikkat ediyorum. Kollarımı çok yüksege kaldırmamaya, vücudumu germemeye çalışıyorum, ağır kaldırmıyorum vs. Bunların dışında bir sıkıntım yok. Yeni protezlerim çok çabuk şekil aldı, 1. ameliyattan kalan asimetrik duruş da bu ameliyatta düzeldi (sol göğsüm ve meme ucum biraz daha yukarıda görünüyordu) Seni arkadaslıga kabul ettim, fotoğraflarımda görüceksin sen de.. Bir de ilk ameliyatta göğüs yumusaklığını hiç yaşayamamıştım ama 2.ameliyattan sonraki göğüslerim normal göğüslerde olduğu gibi bir yumuşaklığa sahip .. yani dokunan arkadaşlarım öyle diyor.. çok mutlu oluyorum ben de :)
biraz ekstra eziyet çektim ama sonunda değdi gibi.. doktorumun da büyük payı var bu işte :)

peki sen ne durumdasın? anladığım kadarıyla ameliyat olmayı düşünüyorsun ve doktoruna karar verme aşamasındasın.. Eğer istanbul'da yaşıyorsan Altan Bey'le görüşmeni tavsiye ederim. Aklında başka doktorlar varsa mutlaka onlarla da görüş. Her doktordan farklı şeyler duyuyoruz hepimiz, bu biraz kafa karıştırıcı ve can sıkıcı oluyor ama başka pek şansımız yok. En güzeli gidip birebir görüşmek. Ben ilk ameliyatımdan önce sadece 1-2 hafta bu sitedeki yorumları okuyarak o sıralar çok popüler olan bir doktorla görüşme yaptım, çok ilgilenmedim ameliyatın detaylarıyla, doktorun söylediği birkaç balon söz yetti bana '' çok güzel olucak, silikon olduğu hiç anlaşılmıcak, kas zarı altı en iyi teknik vs vs.' ama işte zamanında iyi araştırmamanın, başka doktorlarla görüşmemenin acısı şimdi çıktı bende. O yüzden sizin şimdi sorgulamanız, bir kaç farklı doktorla görüşmeniz çok önemli (ama sadece ünlü doktorlara takılıp kalmayın, gerçekten işini iyi yapan ama kendi reklamını yapmayan, sadece mesleği bu olduğu için mütevazi bir şekilde işini çok iyi yapan doktorlar da var) Kafa karışıklığı yaratsa da eninde sonunda mutlaka beklentilerine uygun, içine sinen, sana iyi geleceğini hissettiğin bir doktor bulursun eminim :)

Merhaba 33forevercım :) resimlerimi görebilirsin tabii seni de ekledim :) kadın olmak zor ama bir o kadar da güzel en güzeli de anne olabilmek, sen 2 kez yaşamışsın bu durumu, çok sevindim senin adına :) liposuction uygulaması konusunda pek bilgim yok ama okuduklarımdan anladığım kadarıyla hem meme ile ilgili ameliyatlar hem de de liposuction aynı anda yapılabiliyor ve kombine ameliyatlar deniyor bunlara..

Altan bey ameliyatlarını hem avrupa yakasında hem de anadolu yakasında yapabiliyor. Ben aslında avrupa yakasında oturuyorum ama ameliyattan sonra birkaç gün bir arkadaşımın evinde kalmam gerekiyordu, o da anadolu yakasında olduğu için anadolu yakasında Ataşehir'de oldum ameliyatımı. Avrupa yakasındaki ameliyatlarını ise Levent'te yapıyor diye biliyorum.

Google'a Altan Yücetaş yazdığında Web sitesi çıkıyor ilk sırada. Orada cep telefonu numarası da var, direkt kendisiyle görüşebilirsin ya da mail gönderebilirsin. İnsallah senin de güzel haberlerini alırız 33forevercım, bizi gelişmelerden haberdar et :)

yani bir doktorun her tip insanda, sadece tek bir yönteme takılı kalması tamamen akıl dışıymış... bunu ben de yaşayarak öğrendim :)

yani bir doktorun her tip insanda, sadece tek bir yönteme takılı kalması tamamen akıl dışıymış... bunu ben de yaşayarak öğrendim :)
Fabrikasyona bağlamış gibi :)) Aynı protez,yaklaşık cc ler,aynı sonuçlar.Doktor o şekilde beğeniyor demekki,herkese aynı sonuç
Ben tahmin ediyorum ilk doktorunu galiba :44: O dönemler fena popülerdi,ama bizim görüşmemiz tamamen facia ile sonuçlanmıştı

ahh o zamanlar keşke seni takip etseymişim.. fabrikasyon tanımı cuk oturdu bu arada

Ya arzumm kim ben de merak ettim

Gecmis olsun.ilk ameliyatinda silikon markaniz neydi , ikincisinde neydi ?

ahh o zamanlar keşke seni takip etseymişim.. fabrikasyon tanımı cuk oturdu bu arada
Olacakla öleceğin önüne geçilmezmiş canım.. Başına gelecek varmış,beni takip etseydinde yine olacak olacaktı.. Boşver,şimdiki sonuca bak sen Tekrar maşallah diyim,Allah mutluluğunu daim etsin arkadaşım

Şimdi benim isim vermem olmaz,arkadaşımız söylemiyor çünkü.. Farklı yerlere gider söylersem .. Ama tahmin etmek zor değildi bence,ipucu çok güçlü çünkü :))

anlayışın için çok teşekkür ederim arzumcum isim konusuyla ilgili benim albüm yorumlarında şöyle bi yazışma yapmıştık, buraya da kopyalıyorum, ne diyelim hakkaten olucağı varmış olmuş, neyseki ucuz atlattım, kendime en uygun oldugunu düşündüğüm doktoru
buldum, ameliyatımı oldum bi daha da olmamasını dilemekten başka yapcak bişiy yok.. olursa da herzaman bi çaresi bulunur :)

.......... quote "

ilk doktorun adını söylemeyi hiç düşünmüyorum. O da aslında çok başarılı ve beğenilen bir doktor. Benimle bir şanssızlık yaşadı, belki yanlış bir karar verdi ama başarılı olduğu birçok durum da var. Sonuçta ben de onun için bir tecrübe oldum. Bendeki olumsuz sonucu gördü, bundan sonra o da benim özelliklerime sahip insanlara daha farklı yaklaşır diye umut ediyorum..
.....................................................................
canım benim ne güzel açıklamışsın aslında belki olumsuz deneyim yaşadığımız doktorların isimlerini de vermemiz gerekir ama işte senin de belirttiğin gibi aynı doktor birilerinde muhteşem sonuclar alırken diğerlerinde olumsuz sonuclar alabiliyor. bir de bütün mesleklerde geçerli olan birşey var. Bi insan 10 tane işin 9'unu güzel yapıp da sonuncusunda çuvallarsa diğerlerinin aklında hep o son yaptığı kötü işle kalabiliyor. İlk doktorumun adını biraz da bu yüzden vermek istemiyorum. Ben şimdiye kadar onun hakkında hiç olumsuz birşey duymadım. " ....... unquote

Rica ederim,saygı duyarım tabiki... Yorumları okumuştum,tabiki her doktorun başarı ile sonuçlanan ameliyatlarında var,başarısızlıkla sonuçlanan ameliyat sonuçlarıda var.Bir kötü sonuç oldu diye doktoru karalamak olmaz.Karalama yapmak başka şey aslında,bunu yapmak isteyenler kendilerini belli ediyorlar zaten.. Fakat araştırma yapan biri olumsuz sonuç alan bir hastanın doktoru ile kendi doktorunun aynı olmasından endişe edebiliyor.Sanki aynı olumsuzluğu kendinimde yaşama yüzdesi yüksek geliyor,korkuları oluyor..Bı yüzdende merak ediyor,başka bir doktora ameliyat olsa risk çok düşükmüş gibi ama deği aslında.Komplikasyon her ameliyatta var ve belki şans işi.Hangi doktor hastasının karşısına gelipte ben mutsuzum,sorun yaşıyorum demesini isterki Iyiyi yazdığımız gibi kötüyüde yazmalıyız ..Ben araştırma yaptığımda görüşme sonuçlarını iyi kötü hep yazdım..Yaşadığım komplikasyonlarıda yazdım,kimi doktorun ismi lekelenmesin diye düşünüyor ve yaşadığı sıkıntıları gizli saklı yazıyor mesela,Buda kötü ! Belki doktor ile alakalı birşey değil,hastanın dikkatsizliği sonucu olan bir durum ! Ama yazmıyor.. Isteyen yazsın,istemeyen yazmasın tabi.Herkesin bileceği bir konu bu,saygı duymak gerek..

Silikon markasi yontem damla ipuclari birlesince buldum doktoru.ya arzumm beni asil kizdiran ben bu doktorla gorustum.hic kapsul olusan hastaniz oldumu diye sormustum.bana yok demisti.benim gorusum su, bi problem yasarsam burda herkese bunu duyururum.eger bu doktor hatasi ise ilan ederim banane isini duzgun yapsaydi dimi.neyse fabrikasyon calisan bi doktor zaten herkes tahmin edebilir.

Çok geçmiş olsun Allah bi daha tekrarlatmasın inşallah.. ilk dr nuzu % 90 tahmin edebiliyorum :) fabrikasyon tabirini bende hacettepe için kullanmıştım malesef.. orada bana aynı izlenimi vermişti çünkü sonuçları çok güzel olan ve çok memnun kalan arkadaşlarda var tabi Allah herkesin gönlüne göre versin.. peki 2. ameliyatta silikon marka seçimi dr nuzun tercihimiydi mentor baya yaygın özellikle neden o markayı tercih etmiş merak ettim doğrusu daha mı yumuşak daha mı çabuk vucuda uyum sağlayıp şekil alıyo ne gibi artı özellikleri var ya da var mı biliyor musun canım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…