2. KK nın En Şık Bayanı - Abiyelerimiz ve Biz

En şık hangisi ?

• Ankete Katılan
    54
  • Anket Kapalı .
Yarışmaya katılan bütün arkadaşlara başarılar diliyor ve birkaç yorumda bulunmak istiyorum.
1 numara- Ağaç yeşili elbisenin saç ve ten rengine uyumunu beğendim. Ama elbisenin önündeki drapeler o narin fiziğini iri ve göbekli gibi göstermiş.
2 numara- Şık bir elbise olmasına rağmen fazla sade kalmış. Bir-iki aksesuarla canlandırılabilirdi.
3 numara- Boyundaki kolye ve elbisenin üst bölümü çok zarif. Fakat ayakkabılar kaba durmuş.
4 numara- Parlak kırmızı renk kilolara dikkati çekmiş ne yazıkki. Elbisenin göğüs kısmında kesimden ya da sutyenden kaynaklanan potluk göze çarpıyor.
5 numara- Arkadaşımızın fiziği çok güzel ama elbise kombinezon havasında. Ayakkabılar da biraz eski moda olmuş. Ama o fizikle başka bir elbise eminimki mükemmel durur.
6 numara- Elbise de fizik de güzel. Ama bu ayakkabılarla hiç olmamış. Modeli kötü olduğu gibi sanırım ayağına da küçük gelmiş ki başparmakları yere değiyor maalesef.
7 numara- Elbisenin rengi çok soluk olduğu için ten rengine yakışmamış. Koldaki bileziğin altın renkli olması da elbiseye uyumlu olmamış bence.
8 numara- Elbisenin modeli de arkadaşın fiziği de çok hoş. Ama bu kadar çarpıcı sarı renkte bir elbisenin açık ten ve sarı saçla yakışmadığını düşünüyorum. Bu elbise örneğin turkuaz mavi olsaydı şayet favorim olurdu.
9 numara- İlk fotodaki fular, elbiseyle çok alakasız durmuş. Ama elbisenin modeli hoş.
10 numara- Elbisenin rengi, tenle uyumu, yaka kesimi çok güzel. Oyum 10 numaraya :lepi:
11 numara- Resimden elbisenin bütünü hakkında fikir edinmek mümkün değil ama görebildiğim kadarıyla güllerle süslenmiş straplez yaka güzel duruyor.
12 numara- Pullu payetli bir elbiseyle kırmızı opak çorap ve siyah babet hiç olmamış.
13 numara- Elbisenin deseni de modeli de anlaşılmadığından fazla yorum yapamıyorum.
14 numara- Bolerosuz daha hoş durabilirdi.

Hepinize tekrar başarılar ve medeni cesaretinizden dolayı da tebrikler...

oyum 6 numaraya gitti

13 numarada hosuma gitti ama keske boydan bir foto koysaymis daha iyi anlasilirdi

ben 13 no ya verdim fotodan pek anlaşılmıyor ama o elbiseyi ya da çok benzerini görmüştüm ve çok beğenmiştim. keşke modeli daha belli edecek bi foto seçseydi arkadaşımız.

oyum 10 numaraya :hooray:digerlerini begenmedim ahim sahim bisey gormuyorum 10 numaradan baska :icecream:

13 -6-7 numaraları çok begendim...
ve oyumu kullandım 13 numaraya gitti oyum...
abiye muhteşem,taşıyan arkadaş oturduğu yerden bile göz alabiliyor belli ki fizik te harika...

Son düzenleme:
Çarşambaya kadar foto yollanacak deniyordu, noldu neden değişti tarih eyvahedigeldismile
Katılacak ama foto yollamaya geç kalmış olanlar var, nasıl olacak boshayallersmile

Herkes hoş görünüyor.kaydirigubbakcemile5

Oyum 6 numaraya.Elbiseden önce fiziğe baktım doğrusu.Bu fizikle taşıdığı kıyafeti de göz alıcı bir hale sokmuş.O nedenle oyum 6 numaraya gitti.bayanssulusmile

bayanlar madem gönderecekler vardı
ben bukonuyu kapattırıyorum çarşamba sabah saat 10 a kadar gönderin resimlerinizi

Kapatılması adil olmaz.Aç-kapa ,aç-kapa yarışmayı yarışma olmaktan da çıkarır.
Keşke ftğ yollamak için verdiğiniz süreyi bekleseydiniz.:umursamaz:

yollayacak arkadaslar varsa kapatılabilir ben kendi adıma soyluyorum bunu ama digerleri ne der bilemiyorum

sorun olmaz bence çünkü gercekten carsamba baslanacak denmişti bugun baslayacagını duymayan arkadaslar olablir

ee çoktan oy alanlar ne olacak? yeni katılanlar onlara göre daha dezavantajlı başlamayacaklar mı? şimdiye kadar verilen oylar sıfırlanacak mı? CADIARZU

ee çoktan oy alanlar ne olacak? yeni katılanlar onlara göre daha dezavantajlı başlamayacaklar mı? şimdiye kadar verilen oylar sıfırlanacak mı? CADIARZU

bütün oylar sıfırlanacak
yarışma yerni konu olarak çarşamba günü açılacak

bence bu böyle kalmalı ,bunların bir esprisi kalmıyor o zaman ...
ve haksızlık olacak bence burada yayınlananlara...
sonuçta 50 kişi oy kullanmış bu da haksızlık..
madem bir hata yapıldı bırakın kalsın ...
yeni gönderenler içinde çarşamba ayrı anket açın onunda 1 .ayrı oluversin ...
bir dahaki yarışmaya da ders olsun ki aynı hata yapılmasın..
duyuru ''duyuru'' özelliğini kaybetmesin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…