2 Eylül de dondurulmuş transfer olanlar

sseydass

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2024
50
22
24
Merhaba kızlar ben 2 eylülde dondurulmuş 5. Gün embriyosu transfer oldum 5. Günüm bugün 12 Eylül Perşembe test günüm kimler benim gibi ☺️ çok heyecanlandım sonuç için şimdiden

Merhabalar ben 6 eylul transfer oldum 3. Gun embriyosu. 2. Kez denemem. 18 inde kan verecegim. Sizde surec nasil ilerliyor? Tutunma belirtisi hissettiniz mi?

Ben de dün yani 7 Eylül de oldum.Belirti aramayın diyorlar ama insan ister istemez arıyor.Bir şeyler hissedenler yazsın lütfen

IMG_20240907_040718.jpg

2 yaşında oğlum var o da tüp bebek onu da transfer sonrası 5.gunde test yapıp öğrenmiştim
Bu 2. Tüp bebek 2 Eylül de 2 tane 5.gun 4AB 2 tane transfer oldum cuma günü yaptım çok silik vardı onu pozitif olarak düşünmedim dün yaptım netti bugün transfer günü hariç 6. Günüm az önce yine yaptım yine çizgi çıktı

Benim ara ara kasilmalarim oluyor ama acaba psikolojik mi diyorum artik kafayi yedim tuttu mu tutmadi mi diye:) daha 18’ine de cok var. Daha onceki gibi gidip idrar testi yapmak istemiyorum oncesinde onu yaptigimda negatif cikinca cok uzulmustum ki sonucta negatif cikmisti. Bugun transfer gununh sayarsam 3. Gun. Ancak gogsumde vs bir hassaslik yok sabahlari ilac etkisi gecince. Daha cok mu erken bilmiyorum tabii.
Transfer sonrasi kullandiginiz ilaclar nedir?

Benim de 17 sinde testim bugün 2. Gün henüz bişey hissedemiyorum.Ben progestan fitil iğne estrofem ve coraspirin kullanıyorum siz?

Benim ara ara kasilmalarim oluyor ama acaba psikolojik mi diyorum artik kafayi yedim tuttu mu tutmadi mi diye:) daha 18’ine de cok var. Daha onceki gibi gidip idrar testi yapmak istemiyorum oncesinde onu yaptigimda negatif cikinca cok uzulmustum ki sonucta negatif cikmisti. Bugun transfer gununh sayarsam 3. Gun. Ancak gogsumde vs bir hassaslik yok sabahlari ilac etkisi gecince. Daha cok mu erken bilmiyorum tabii.
Üstte yazdım…Siz neler kullanıyorsunuz ? Bide embriyonuz nasıldı

Estrofem duphaston coraspin folik asit progestan fitil ve iğne belirti bence araba zaten kullandığımız ilaçlar yapıyor ki ben kasıklarım da seyirme gibi olduğu için hissettim o yüzden 5. Gün test yaptım yani bence içinize düşüyor zaten hamile olduğunuz hamile olduğunu hissediyorsan tuttu diye düşünüyorsan emin ol tutmuştur

Merhabalar ben 6 eylul transfer oldum 3. Gun embriyosu. 2. Kez denemem. 18 inde kan verecegim. Sizde surec nasil ilerliyor? Tutunma belirtisi hissettiniz mi?
Benim transferden beri kasık ağrım ve şort ağrım devam ediyor son 2 gündür de göğüs hassasiyetim başladı. Ya ilaçların etkisi yada umarım tutunmayla ilgilidir

Ben prolutex coraspin ve vitaminlerime devam ediyorum doktorum başka bir şey vermedi. Transferden beri kasılmam ve sırt ağrım var 2 gündür de göğüs hassasiyetim başladı ama bilemiyorum bunlar belki ilaç etkisidir. Transfer gününü saymazsak bugün 6. Günüm daha hiç test yapmadım ☺️

X