2 çocuğum varken aldatıldım..

Nasıl aldattığını yakaladınız? Bir seçim yapmakta zorlanmış siz gidince seçim yapmak durumunda kalmış olabilir malesef
Pardon da ben onun seçimine tüküreyim çok çok afedersiniz. Ş..fsiz işte ne seçiminde zorlanacak.
Konu sahibi boşanmaktan başka bi seçenek var mı kafanızda? Olmasın çünkü. Çocuğunu bile nereye gittiniz ne yaptınız diye aramayan adama dönme hatası yapmazsınız umarım

Nasıl aldattığını yakaladınız?
Bir seçim yapmakta zorlanmış siz gidince seçim yapmak durumunda da kalmış olabilir malesef
Seçimini aldatarak yapmış zaten daha neyin seçimini yapacak? Sanki Sultan Süleyman 'da haremden seçim yapacak. Seçimi en başında aldatarak yapmış başka bir kadını tercih etmiş

Merhaba bu durumu yaşamak o kadar acı ki 8 yaşında ve 2 yaşında oğlum var eşim beni aldattı ve bende onu terk ettim aramıyor sormuyor ne yapmam lazım artık kafam beynim durdu

Dogru olani yapmissiniz. Arayip sorsa ne degisecek? Siz onu aldatip arayip sorsaniz tepkisi ne olur? Canim karim herkes aldatir olsun benim icin onemi yok mu der?

Merhaba bu durumu yaşamak o kadar acı ki 8 yaşında ve 2 yaşında oğlum var eşim beni aldattı ve bende onu terk ettim aramıyor sormuyor ne yapmam lazım artık kafam beynim durdu

Aldatılmayla çocuğun alakası yok maalesef.
Yapan her türlü her koşulda yapıyor hiç birşeye acımadan.
Ondan bir ses beklemeyin kendi yolunuzu çizmeye bakın.

Aldatılmayla çocuğun alakası yok maalesef.
Yapan her türlü her koşulda yapıyor hiç birşeye acımadan.
Ondan bir ses beklemeyin kendi yolunuzu çizmeye bakın.
Oğlum 3. Sınıfa geçti ve harika bir öğretmeni var ve ben evlenip başka bir şehirde yaşıyordum şimdi ailemin yanına İzmir'e geldim okul açılacak ve ne yapacağım diye kara kara düşünüyorum

Oğlum 3. Sınıfa geçti ve harika bir öğretmeni var ve ben evlenip başka bir şehirde yaşıyordum şimdi ailemin yanına İzmir'e geldim okul açılacak ve ne yapacağım diye kara kara düşünüyorum

Bahane olarak ailesinin rahatsızlığını , kocanın aslında iyi insan olduğu , iyi baba olduğu gibi bahaneleri duydum da öğretmeni iyi bahanesini ilk defa gördüm. Yaratıcı Ülkede iyi öğretmen kalmadı zaten
Neyse siz zaten affedeceksiniz, devam edeceksiniz. Gidin evinize yerleşin tatilden dönmüş gibi.
Gözünüzü,kulağınızı kapatın ama bu saatten sonra. Şimdi siz affedince nasılsa affediyor diye daha fazla yapacak.

Ben olsam düşünmem giderim evime. Çocuğun okulu başlayacak kendine kalacak yer ayarla derdim. Ya böyle kapıyı vurup giden kadınları anlamıyorum. 2 tane çocuk var ne diye onların düzenini bozuyorsunuz? Yakaladığınız anda kovsanıza evden. O şokla, o yakalanmanın verdiği sersemlikle itiraz edemezdi. O sürünsün sağda solda. Siz böyle yapınca nasıl olsa okul açılınca gelir diyordur.

Aramıyor sormuyor derken barışmak niyetindeyseniz beklemeyin kendiliğinizcen gidin. Bundan sonra göstere göstere aldatır, siz de mecbur kabul eder oturursunuz.

Maddi durumunuz nasıl, aileniz arkanızda mi? Mesleğiniz var mı ya da hızlıca bir işe girip çalışabilir misiniz? Bunlarla ilgili detay vermemişsiniz.
Aldatılma kırmızı çizgim ama hayat o kadar zorlaştı ki, maddiyat olmadan bosanmak kısa vadede hayal gibi geliyor bana.

2 çocuktan öncede aldatıyordur yakalamışsınızdır da göz yummuşsunuzdur.

Erkekler hemen renk verirler çünkü.

Hala dönmesini beklemeniz de zaten aldatmalarına göz yumduğunuzu gösteriyor.

Konuyu göz göre göre aldattı terkettim ne zaman döner diye açsaydınız daha çok yardımcı olurlardı.

Zaten düşüncem geri dönüp iş bulmak evden git dedim kavgamız da zaten arayıp git giyeceğim çocuğumu okulundan ayırmak istemiyorum yaşaması o kadar ağır duygular ki mantıklı düşünemiyor insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…