2 çocuğum varken aldatıldım..

Eve dönün o gitsin evden. Çocukların düzenini neden bozuyorsunuz? O defolup gidecek.
Öyle yapacağım zaten ailemin yanına gelecektim ve bu durumu yaşadığımda annem ablam bendeydi onlarda öğrendi geldim şuan ama ruh gibiyim çocuklarım olmasa ayakta duramazdım hiçbir çaba göstermemesi de iyice yıktı beni şimdi ayaklarım üzerinde durmam gerekiyor iş bulacağım en kısa zamanda döneceğim pişman olsun istiyorum ama kalbim soğuyor bunu hissediyorum

Nasıl öğrendiniz?

Sorun aldatması değil. Zaten boşanmaya gönlünüz yoktu. Pesinizde koşar sandınız ama evdeki hesap çarşıya uymadı. Herif tınlamadı.
Şimdi gerisin geriye dönmekte koyar insana.
Bence gidin dönün evinize. Aksiyon almaya gerek yok. Dönüp konuyu açmayın. Her zamanki düzenden devam edersiniz.

Merhaba bu durumu yaşamak o kadar acı ki 8 yaşında ve 2 yaşında oğlum var eşim beni aldattı ve bende onu terk ettim aramıyor sormuyor ne yapmam lazım artık kafam beynim durdu
Allah yardımcınız olsun. ins bu süreçte aileniz yanınızda destek olur böle bi eşten ayrılmak en dgru karar olur size saygı ve sevgisi olsaydı zaten yapmazdı bide pişman olmayip sizi umursamıyorsa bosverin böle bi adamı. Siz çocuklarınızla kendinizi düşünün bu süreçten sonra nasıl bir yol izliceginizi

Benim yakın arkadaşım öyle o anki şokla evden kovdu adamı boşanacağım vs dedi kocasıyla kızın resmini görmüş boşanmaktan vaz geçip affetmişti
ben boşanırsam onunla evlenecek böyle mantık olan hemcinslerimde var maalesef ki.

Adam sizden bağımsız kurduğu hayattan gayet memnunki sizi tinlamiyor. Boyle karaktersiz biri hayatinizda olmasa daha iyi, yoksa sinir hastasi olursunuz. Bizzat kendi ailemde yaşadım bunu. Güçlü bir şekilde basın tekmeyi gönderin kendinize yeni bir hayat kurun. Bir süre sonra sizi aldattığı kadınla birbirine düşecek ikiside rezil insanlar oldukları için ilişkilerinde saygı sevgi adına birşey olmayacak. Affedersiniz köpek gibi pişman olacak ama siz dimdik hayatınıza devam ediyor olacaksınız. Bu kapak ona yeter.

Aşkım bence sen direkt affet uzatma

Burnu sürtsün pişman olsun özür dilesin istemişsiniz ama umduğunuzu bulamamışsınız, demek ki eşiniz barışmak istemiyor.
Ev kira mi kendi evinizmiydi? Eğer kira değilse geçin oturun, eşinizde kendine yeni bir ev tutsun ama eğer affederseniz bilin ki bu defa gözünüze soka soka aldatmaya devam edecek.

Aldatıldınız ve terk ettiniz, burası tamam. Arayıp sormuyor ne yapacağım demişsiniz bu kısmı anlamadım. Beklentiniz ya da isteğiniz nedir? Çocukları aramaması mı sizi kızdırdı yoksa kendiniz için mi arama bekliyorsunuz? Çünkü bu saatten sonra arasa ne olacak ki zaten öğrenmiş ve terk etmişsiniz. He eğer biraz yalvarsın dönerim düşüncesiyle gittiyseniz yanlış cümle kurmuşsunuz, terk etmek olmuyo o. Umarım hakkınızda hayırlısı olur

Bazı yorumlar ne kadar acımasız... İnsan affetmeyecek olsa bile 2 çocuğu olan adamın böyle bir halt ettiğinde en azından pişman olmasını, çabalamasını bekleyemez mi? Empati yapınca çok ağır, çok acı verici bir durum konu sahibinin yaşadığı. Sabırlar dilerim ama kendinize inanın geçmeyecek bir acı yok hayatta. Bunu da atlatırsınız. Böyle davranması da iyi bir yerde en azından yalan dolanla sizi kandırmaya da çalışmıyor. Belki bu sizin için bir fırsat o adamdan kurtulmaya. Kaçın kurtarın kendinizi ondan.

Yoo gerek var mı?
Bence birçok kadın için aldatılmaktan çok adamın gelip affedici bir davranışta bulunmaması daha acı veriyor..adam gelip hadi karicim dönelim eve ,olanları unutalım dese konu sahibi için bir problem kalmayacak..ama adam bunu yapmayı bırak aramamış bile

Merhaba bu durumu yaşamak o kadar acı ki 8 yaşında ve 2 yaşında oğlum var eşim beni aldattı ve bende onu terk ettim aramıyor sormuyor ne yapmam lazım artık kafam beynim durdu
Sizi aldatan adam arayıp sorsun mu barışmak mı istiyorsunuz anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…