2 çizgi var ama biri silik

sabahtan beri çok ağladım şuan işteyim ve izin alıp doktora gitmem çok zor pembe gelmeye devam ediyor az az ağrım hafifledi

paparina sen nasılsınn varmı sende bi değişiklik?benim pembe fazlalaştı sabaha göre hamile falan değilim heralde buda regli kanamasının başlangıcı heralde daha önce hiç böle olmamıştı

canım arkadaşım umarım hamilesindir gecen gun bi msj yazmıştım bir arkadaş bana çok tepki göstermiş yeni gördüm.ben iztemezmiyim inan birinizin hamile haberini duyunca kendim olmuş kadar seviniyorum ama dedim ya benimde silik çıkmıştı sonra adet oldum ben sadece yasadıgım durumun her ih timale karşı sizede olabilecegini söylemek istedim bunda kötü bişey yok birde kan testi inde kesin sonuç oldugu için kan testi yaptır demiştim inşallah hamilesindir canım inan çok seviniyorum burda kim olursa olsun hamileyim deyince bende istiyorum ama olmuyor.

Allah Yardimcin Olsunn Dilekk Umarimm Olurr

Allah Yardimcin Olsunn Dilekk Umarimm Olurr
güzelim neden ağlıyosun ki?hiiiççç kendini üzme.hem sen dememişmiydin ilk defa bu ay yumurtlama takibi falan yaptık diye.dur bakalım bide planlı bi şekilde dene bu ay!folik asit falan kullanıyosun dimi?hem belkide yerleşme kanamasıdır?dur bakalım hemen moral bozma.olmazsada senin canın sağolsun önümüzdeki ay olur.bu arada bende bi değişiklik yok.kasık ağrısı devam ediyor ama biraz daha hafifledi sanki.yatıp ders çalışıyorum bütün gün.

yok canımm iyiyim merak etme senden çokk umutluyum inşallah vardır sabaha göre fazlalaştı benimkii ayırt edemiyorum reglimi ne belkide inanmak istemiyorum yarına kadar böyle devam ederse yani azz gidicem yarın doktora

yok canımm iyiyim merak etme senden çokk umutluyum inşallah vardır sabaha göre fazlalaştı benimkii ayırt edemiyorum reglimi ne belkide inanmak istemiyorum yarına kadar böyle devam ederse yani azz gidicem yarın doktora
git tabiki hayatım kanama bu.belki hamilesindir erken önlem alınır.o patronunada benden selam söyle neden izin vermiyosaaaa

kızlarrr nerdesiniz az önce doktoru aradımm yarına kadar bekleyelim normal kanamaya dönüşmesse yarın bakalım dedi.

kızlarrr nerdesiniz az önce doktoru aradımm yarına kadar bekleyelim normal kanamaya dönüşmesse yarın bakalım dedi.
ben burdayım canım.iyi yaptın aramakla bugün hiç yorulma.mecbur kalmadıkça yapma bişi.işallah adet kanaması değildir o.nasıl yoğunmu kanaman?normalde nasıl geçer adetinin ilk günü?

canımm normalde yoğunn olurr az falan başlamaz yani direk gelir sabahtan beri 1 pedi doldurmadı bile az yanii

tamam canım yok sabahki kadar kötü değilim hayırlısı olsunn rabbim nezaman yazdıysa ozaman olucak yapacak hiçbişi yok

paparina canımm arkadaşımm benim kanamam açık renk ama miktarı normal adet kanaması kadar çoğaldı haber veriyim dedim.doktora gitmemede gerek kalmadı inşallah önümüzdeki ay artık hamile oladığıma inanıyorum yani.canım hakeden zor günler yaşadım şu bikaç gün teşekkür ederim hepinize çok yardımcı oldunuz..paparina sen durumunu haber ver bana aklım dualarım seninle arkadaşımm ..inşallah senin olurr sevgilerr

Canım bendede aynı olmuştu lekelenmem oldu 3 gün sonra üstüne testte silik çizgi çıktı sonrada adet oldum a.s

canım ya işte anlıyamıyoruzki karışık işlermiş bunlar napalım bidahaki aya inşallah

paparina canımm arkadaşımm benim kanamam açık renk ama miktarı normal adet kanaması kadar çoğaldı haber veriyim dedim.doktora gitmemede gerek kalmadı inşallah önümüzdeki ay artık hamile oladığıma inanıyorum yani.canım hakeden zor günler yaşadım şu bikaç gün teşekkür ederim hepinize çok yardımcı oldunuz..paparina sen durumunu haber ver bana aklım dualarım seninle arkadaşımm ..inşallah senin olurr sevgilerr
tamam hayatım.önümüzdeki ay inş.herşeyde vardır bi hayır.hep böyle düşün.ben seni haberdar ederim gelişmelerden.iyi geceler

iyigeceler arkadaşımm inşallah bidahaki aya

kızlarr ben geldimm paparina nerdesinn naptın arkadaşım varmı bi değişiklikk??hadi hayırlı haberini bekliyorum

kızlarr ben geldimm paparina nerdesinn naptın arkadaşım varmı bi değişiklikk??hadi hayırlı haberini bekliyorum
canım naber?evet olumlu bi değişiklik vaarrr:)bugün 2 tane test aldım.aslında yarın yapmak için almıştım ama dayanamadım 1 tanesini bugün yaptım.2.çizgi iyice netleşmiş.diğerine göre hala biraz açık ama çok daha net.yarında diğer testi yapıcam.önümüzdeki haftada dra gidicem inş.dua et olurmu herşey yolunda gitsin canım ya

canım benim çok sevindim arkadaşımm inan hep dua ediyorumm rabbim hayırlısıyla kucağına almak nasip etsinn durumlardan haberdar et beni

X