2 çizgi var ama biri silik

merhaba arkadaşlar benim 3 gündür midem su dolu gibi, gurulduyor sürekli aç tok farketmeksizin :KK43:
yarın regl günüm. Kasıklarım da sancı var adet olacak gibiyim ama midem hiiiç böyle olmamıştı. Niye böyle dersiniz?

violetcimm canım biliyosun ben regli oldum ama dünden beri aşırı bi mide bulantısı ve baş dönmesi var bendede nedenini bilmiyorum.ama senin daha regli olamaman(gününün olması)hamile olabileceğin ihtimalini gösteriyor dilerim hamilesindir biliyosun midede böle şikayetler hamileliğin belirtisi olabiliyor hayırlı haberini bekliyorum canım

kızlar bugün benim reglimin 3.günü ilk gün dediğim gibi çok azdı dün normaldi bugünde yine pambeleşti ve az geliyor.bugün için randevu alamadım pazartesi günü randevu aldım pazartesi gidicem doktora

hayırlısı olsun hakkında canım..stres ve mesimlerden dolayı adet kanaması azalabiliyo..geçen ay benim 2 gün önce bittiii adetim...

kızlar bugün benim reglimin 3.günü ilk gün dediğim gibi çok azdı dün normaldi bugünde yine pambeleşti ve az geliyor.bugün için randevu alamadım pazartesi günü randevu aldım pazartesi gidicem doktora
hepgül cümmm nasılsın görüşemedik dün.ne var ne yok bakalım?ben beklemeye aldım.paranoyaklaştım bu arada.2 gündür burda boş gebelik dış gebelik gibi bişiler okuyorum burda çok kafam takıldı.umarım öyle bişi çıkmaz yaa:KK43:bide acaba dr a ne zaman gitsem kalp atışını duyarım?bi araştıalımmı senle:)

paparinacım kalp atışları için çok erken ama kesesi şuan gözükür hayatım sen git doktora kafanıda karıştırma iyi düşün iyi olsun arkadaşımm dualarım senle inan herşey çok güzel olucak yolunda olucak hiç merak etme böle strese girip bebişide üzme tamammı arkadaşım merak etme sen ben gene araştırıcam...öptüm

paparinacım kalp atışları için çok erken ama kesesi şuan gözükür hayatım sen git doktora kafanıda karıştırma iyi düşün iyi olsun arkadaşımm dualarım senle inan herşey çok güzel olucak yolunda olucak hiç merak etme böle strese girip bebişide üzme tamammı arkadaşım merak etme sen ben gene araştırıcam...öptüm
günaydın canımm nasılsın?ne var ne yok?adetin bittimi?ben yarından sonra dr a gidiyorum.haber vericem sana

canımm günaydınn adetim çok tuhaftı bitti senelik iznimden 3 gün kullanıyorum yarından ihtibaren 3 gün izinliyim hem evle ilgili işlerim var hemde doktor işini halledicem sen iyisin diymi?? doktordan sonra mutlaka hebr ver bende gider gitmez haber veririm öptümm dikkat et kendine dinlen bol bol kötü düşüncelerin geçti mi buarada aklım sende kaldı?

canımm günaydınn adetim çok tuhaftı bitti senelik iznimden 3 gün kullanıyorum yarından ihtibaren 3 gün izinliyim hem evle ilgili işlerim var hemde doktor işini halledicem sen iyisin diymi?? doktordan sonra mutlaka hebr ver bende gider gitmez haber veririm öptümm dikkat et kendine dinlen bol bol kötü düşüncelerin geçti mi buarada aklım sende kaldı?
selam canım.ben iyiyim sorun yok.perşembe dr a gidiyorum inş.iyi sonuç alıcam.kötü düşünceleri hiç takmamaya çalışıyorum ama bu ara yalnızım eşimde tatbikata gitti 25 gün yok:KK43:mümkün olduğunca kafa dağıtmaya çalışıyorum.dr dönüşü ikimizde haber veriyoruz tamammı:)kendine ii bakkk

paparina canımm bugün perşembe nerdesin??ya ben doktora gidemiyorum korkuyorum ya of hiç böle bi sorun yaşamamıştım nedense gidemiyorum neyse boşver beni sen haber ver mutlaka merak ediyorum öptümm

paparina canımm bugün perşembe nerdesin??ya ben doktora gidemiyorum korkuyorum ya of hiç böle bi sorun yaşamamıştım nedense gidemiyorum neyse boşver beni sen haber ver mutlaka merak ediyorum öptümm
canım nabeeeerrrr?kaç gündür giremiyorum.dr a gittim idrar tahlilim pozitif:)kan sonucum:9127:)yani hamileyiiiimmmm:)ama bi sorun var ultrasona giremedim henüz.birsürü aksilik oldu.çarşamba giricek kısmetsekalp atışlarını falan bi duysam çok rahatlıycam.ayrıca bu sabah mide bulantımda başladı feci şekildee.sen neden gitmiyosun bakim dr a?ya korkacak ne var hayatım?git bi kontrol etsin.bak ben burda herşeyi tek başıma yapıyorum:KK43:

tebrikler paparina...gözün aydın....allah aksilik yaşatmadan kucağına almayı nasip etsin....

canım nabeeeerrrr?kaç gündür giremiyorum.dr a gittim idrar tahlilim pozitif:)kan sonucum:9127:)yani hamileyiiiimmmm:)ama bi sorun var ultrasona giremedim henüz.birsürü aksilik oldu.çarşamba giricek kısmetsekalp atışlarını falan bi duysam çok rahatlıycam.ayrıca bu sabah mide bulantımda başladı feci şekildee.sen neden gitmiyosun bakim dr a?ya korkacak ne var hayatım?git bi kontrol etsin.bak ben burda herşeyi tek başıma yapıyorum:KK43:

tebrik ederim canım. değerin de maşhh.. süpper..ultrasonda kesin görürüsün.. kalp atışını bile duyarsınn.. maşşh.. canım..darısıda biz olmaaynlara inşş:))

tebrik ederim canım. değerin de maşhh.. süpper..ultrasonda kesin görürüsün.. kalp atışını bile duyarsınn.. maşşh.. canım..darısıda biz olmaaynlara inşş:))
inş hayatım allah isteyen herkese nasib etsin hepiniz için dua ediyorum inan

Allah tamamına erdirsin paparina hamişlik sürpriz mi oldu yoksa çaban varmıydı?bazı hamiş arkadaşlarımız bizlere tavsiyede bulunuyorlar senin bize ne gibi tavsiyelerin var:)))ama bizim en çok istediğimiz dualarınız biliyorsun hamişlerin duası kabul olur:KK66:hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah tatlım tekrar tebrik ediyorum

Allah tamamına erdirsin paparina hamişlik sürpriz mi oldu yoksa çaban varmıydı?bazı hamiş arkadaşlarımız bizlere tavsiyede bulunuyorlar senin bize ne gibi tavsiyelerin var:)))ama bizim en çok istediğimiz dualarınız biliyorsun hamişlerin duası kabul olur:KK66:hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah tatlım tekrar tebrik ediyorum
sağol hayatım çok tşk.bizim 3 ayki denememizdi ve oldu çok şükür.özel bi çaba harcamadım:)sadece çok rahat davranmak lazım bence.hiç kendinizi strese sokmayın olurmu?o zaman herşey kendiliğinden gelişiyo.bu arada gün aşırı ilişkiye girmenizi öneririm.herkese iyi çalışmalar:)

paparina canımm nasıl mutlu oldum yazılarını okuyunca anlatamam canımsın bende girememiştim bikaç gündür.gözlerim doldu ya of çok sevidim.buarada lütfen kendini yalnız hissetme ben herzaman yanındayım arkadaşımm.rabbim kucağına almanı nasip etsin.bebiş geliyo ha ne güzeldir canım arkadaşım en önemlisi bi can var içinde o yanında canın kadar .seni çok seviyorum arkadaşım çok mutlu oldum senin adına öpüyorum beni haberdar et gelişmelerden

X