2 çizgi var ama biri silik

evet n_hep_gül kasıklarında nasıl bir ağrı var? göğüslerininin durumunda değişiklikler var mı?

bilmiyorum bu dediklerin banada uyuyor gibi ama bilmiyorum hüsran yaşamaktan çok korkuyorum ... benim bir hafta var adetime gözlerime bir ağırlık çökmiş açamıyorum sanki heran yorgunum ne iliym ya düşünmek istemiyoummmmmmm

Hep Gül Arkadasim Mrb. Senin Kacinci Gunun Bugun. Benim 39. Gunum Adet Olmadimm. Ama Hic Belirtim Yok Diyebilirim. Sadece 1 Hafta Oncesinde Sag Kasigima Bi Agri Girip Cikiyodu. Ama Bu Hafta Hic Agrim Olmadi. Sadece Dunden Beri Goguslerimde Dokundugumda Agrilarim Oluyoo.
Testte Yapmadim Cunku Benim Adet Duzensiz. Simdi Bahardan Felanda Etkilenip Gecikmis Olabilirim. O Yuzden Biraz Daha Beklim Diyorumm. Pazartesiye Kadar Olmazsam Test Yapicamm

Birde Az Az Akintim Geliyooo. Ama Rengi Sari Gibi. Insallah Baska Bisey Deildir.. Zaten Pazartesi Test Pozitif Cikmazsa Dr A Gitmeyi Dusunuyorum

Bu Arada Hepgul Cnm Benimde Ilk Gebelik Belirtilerimde Seninki Gibi Olmustu. Kasiklarimda Muthis Bi Agri Vardi. Sanki Adet Olcakmis Gibiydimm. Hatta Ped Koyuyodumm:))) Ama Hamistim Iste. Inşallah Sende Oylesindirr.
Ama Simdiki Durumum Tuhafff..:KK43:(

Benimde son adet günüm 2 nisandı aynı belirtiler bende de var.Yarın test yaptıracağım bakalım.

kızlar inşallah dediğiniz gibi olur sultancımm neden bukadar olumsuz düşünüyosun arkadaşımm yapma birazda düşünce gücüne inan neden olmasınkii vardır inşallah sen umudunu sakın yitirme arkadaşımm nolur dua et bol bol olanların nasıl oluyor elbette seninde olabilir sakın olumsuz düşünme lütfenn

violetcim kasıklarımda ağrıdan çok baskı var patlıycakmış gibi göğüslerim şiş gerginn

Evet adetim çok düzenlidir ve geçti.En çok yaşadığım belirti sık sık tuvalet ihtiyacım oluyor.Yarın netleşecek bakalım..

yEŞİMCİKK sağoll arkadaşımm iyi dileklerin için benim genelde düzenli oluyor 27 günde bir dün olmam gerekiyodu olmadı bugünde olmadı inşallah olmamm arkadaşımm güzel haberlerini bekliyorumm

avagull arkadaşım bende çok sık tuvalete gidiyorum dualarımıza senide ekleyelimm yarın güzel haberle gel inşallah

yEŞİMCİKK sağoll arkadaşımm iyi dileklerin için benim genelde düzenli oluyor 27 günde bir dün olmam gerekiyodu olmadı bugünde olmadı inşallah olmamm arkadaşımm güzel haberlerini bekliyorumm

inşallah cnm :enbuyukkk:

kızlar biriniz güzle haber alırsanız hemen haber verin olurmuu moralimiz düzelsinn öptüm hepinizi

sonradan bende beklemeye karar verdim tatlımm ay sonu okadar çok işim varki işyerinde ama yokk kafamı kaldıramıyorum okadar çok uykum varki anlatamam sen naptınn stresini attınmı biraz?yok bi değişiklik diymi?
tatlım yok bi değişiklik bende bugün düne göre biraz daha az karnım ağrıyor sanki.bu arada sapıtmak falan yok bak bekle sen beni dinle.misafirim geldi çıkmam gerekti demin.şimdi sana bakmaya geldim.zaten sadece seninle konuşuyorum urda:)çok tatlısın arkadaşım.bayan panik senii:)

kızlar inşallah dediğiniz gibi olur sultancımm neden bukadar olumsuz düşünüyosun arkadaşımm yapma birazda düşünce gücüne inan neden olmasınkii vardır inşallah sen umudunu sakın yitirme arkadaşımm nolur dua et bol bol olanların nasıl oluyor elbette seninde olabilir sakın olumsuz düşünme lütfenn
canım daha önce çok başıma geldi evlendiğimden beri 4 defa test yaptım negatif çıkınca kendi kendime söz vermiştim çok kötü olmuştum.. o yüzden şimdi çok rahatım rabbim ne zaman nasip ederse... ama bu ay 10 gün evvelden bişeyler oldu bana halen de devam etmekte neden böyle oldu çözemedim
CADIARZUCADIARZU

canımsınn paparina sağoll bende seni çok sevdimm valla panik oldum iyice merak etme dinliyorum seni bekliycemm

sultancımm inşallah vardır bu belirtiler boşuna olmazz arkadaşımm dualarım hepimiz için arkadaşımm ama iyi düşün iyi düşününce oluyoo inan

n-hep gül,sultan,paparina..ve diğer arkadaşlar rabbim hepinize gönlünüzün muradını versin inşallah...olumsuz tüm şeyler sizlerden uzak olsun..tez zamanda endişleriniz son bulsun ve hamileyimm diye başlık açın inşallah....bizde 2.5 yıldır bebek için bekliyoruz ama hala bişey yok...3 aydır enfeksiyon tedavisi için ilaç kullanıyorum...benimde adetime 2 gün kaldı ama benim adet belirtilerim hiç şaşmaz başladılar bile...ama sizden çok umutluyum alahın izniyle mutlu haberlerinizi alacaksınız...hepinize sevgiler...yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben

X