2 çizgi var ama biri silik

kızlarr naptınızz??ben işten çıktım eve geldik yemekti bulaşıktı anca açabildim varmıı bi değişiklikk

n hepgül bende valla bende aynen eve geldim yemek bulaşık derken ancak bilg. başına geçebildim... :))

passifloara canımm allah yardımcın olsunn rabbim sanada bir melek nasip etsinn arkadaşımm çok teşekkür ederimm güzell dileklerin için:::

sultancımmm hoşgeldinn napıyosunn varmı ağrın hala??

olmazmı haff haff var ağrım ama haff yani.sende ne var ne yok
yarın kan test yap merakta bırakma bi.zi................................................................................

ben kötü olmaya başladım ya az önce ağrımm fazlalaştı yine çok sancım var bu normalmi ya?çok endişeliyim şuan

canlarım kendinizi bu kadar kasmayın ne olur ..herşeyde vardır bir hayır....
hem biliyorsunuz hamiş belirtileri ve adet belirtileri birbirine çok benziyor..o yüzden olumlu düşünün...
benim bir arkadaşım 10 gün boyunca adet olucam diye test falan yapmadı her dakika wc ye koşuyodu kesin oldum diye sonunda test yaptı ve çıktı...ama dr gitti bebği gördü hala adet olacak gibi sancım var diyodu..
sizinde hakkınızda hayırlısı olsun inşallahhhhh...

sevgiyle kalın..

kızlar günaydınn sabah 7 den beri ayaktayım uyandım feci bi ağrıyla çokk hafiff açıkk renk bişi geldii regli oluyorum galiba az geldi ama şuana kadarda bidaha gelmedi hiç çok panik yaptımm işede gitmiycem eğer öğlene kadar bidaha gelmezse doktora gidicem

kızlar günaydınn sabah 7 den beri ayaktayım uyandım feci bi ağrıyla çokk hafiff açıkk renk bişi geldii regli oluyorum galiba az geldi ama şuana kadarda bidaha gelmedi hiç çok panik yaptımm işede gitmiycem eğer öğlene kadar bidaha gelmezse doktora gidicem

ya canim bir test alip yapsana simdi neyi bekliyosunkiii

Canım tekrar test yapsaydın.1 defamı yaptın testifisfisfis

canım 3 kez yaptım test hepsinde silik çıktı peki bu kanama ne test değil doktora gitmem lazım ya regli oluyorum yada bilmiyorumm çok panikledim

canım 3 kez yaptım test hepsinde silik çıktı peki bu kanama ne test değil doktora gitmem lazım ya regli oluyorum yada bilmiyorumm çok panikledim

cok mu kanaman geliyor yoksa leke seklindemi leke seklindeyse yerlesme kanamasi olbailir cnm

azz damla gibi ama ağrım var çokk pembe kırmızıda değil

azz damla gibi ama ağrım var çokk pembe kırmızıda değil

canim allah korusun hamileyse dusuk belirtisi bu cnm bence zaman kaybetmeden doktora gorun agri varsa kork bence benim onceki dusugum bu sekilde olmustu cnm ihmal etme derim

peki ben nasıl anlıycam regli kanamasımı yerleşme kanamasımı

peki ben nasıl anlıycam regli kanamasımı yerleşme kanamasımı

ben dusuk yaparken doktorum bana kanin koyu ise korkma demisti cunku o eski kanmis ama acik pembe ise hemn yanima gel demisti ve gercekten bir sure sonra pembe kan gelmeye basladi ve ben malesef dusuk yapmistim seni belki cok olumsuz etkiliyorum cnm ama bu isin sakasi yok iki kez dusuk yapmis biri olarak tecrubelerim bunlar

bide kesinlikle dusuk olacak demiyorum zaten hamileyse ve bebek saglikliysa kesinlikle dusmez ama sagliksizsa ne yaparsak yapalim dusermis cnm

n-hep gül,sultan,paparina..ve diğer arkadaşlar rabbim hepinize gönlünüzün muradını versin inşallah...olumsuz tüm şeyler sizlerden uzak olsun..tez zamanda endişleriniz son bulsun ve hamileyimm diye başlık açın inşallah....bizde 2.5 yıldır bebek için bekliyoruz ama hala bişey yok...3 aydır enfeksiyon tedavisi için ilaç kullanıyorum...benimde adetime 2 gün kaldı ama benim adet belirtilerim hiç şaşmaz başladılar bile...ama sizden çok umutluyum alahın izniyle mutlu haberlerinizi alacaksınız...hepinize sevgiler...yerimsenibenyerimsenibenyerimseniben
canım hiç umudunu kaybetme herşeyin hayırlı bi vakti ve zamanı vardır ben buna inanıyorum.hep olumlu düşünmeye çalış.eminim bigün olucak moral bozma olurmu

canım günaydın.nasılsın?kanaman ve ağrın varmı hala?çok ağrın varsa hemen dra git.anlat durumu.test falan yaptığını belirt.bi görsün bakalım.

olmazmı haff haff var ağrım ama haff yani.sende ne var ne yok
yarın kan test yap merakta bırakma bi.zi................................................................................
günaydın sultancım nasılsın?regln kaç gün geçti canım?belirtiler ne?test yapmışmıydın

X