2 çizgi var ama biri silik

sağoll arkadaşımm yarın yaptırcam kan testi.paprina canımm valla çok merak ediyodumm seni hayırlısı banada var gibi geliyo ya inşalahhhhhhhhhhhhhhhhh bi gelişme olursa haber ver .
umarım düşündüğün gibidir canım.tabiki haber veririm.sende yaz gelişmeleri mutlakaa.çok merak ediyorumm.allah gönlümüze göre versin inşallahh.senin içinde dua edicem .çıkıyorum ben şimdilik.sonra yine görüşürüz öptümm.

akıl vermek nedemek canımm sağol böyle düşünme lütfen hepinizin yazıları ayrı ayrı çokk önemli benim için hem şu endişeli bekleyişte yalnız bırakmıyosunuz beni sağolun bundan daha önemlisi yokk ya az önce yemek yedim şuan başım dönüyo feci şekilde hemde

dilerim çok güzel haberler alırsın.testte çift çizgi,kese varmı,kesede bebek varmı,kalbi atıyomu ayy sorular hiç bitmiyo sırnaşık şey herşeyin hayırlısı diyorum.bak bana bu kadar olumsuz giden şeye rağmen kalbinin attığı o anı düşünüp seviniyorum.bende yarın kontrole gidicem çok heyecanlıyım sırnaşık şey

canım benim sağoll yarın kontrolden sonra haber ver olurmu inşallah iyi geçer.paparinacımm sende dikkat et kendine ağır falan kaldırma aman sende var kesin ya benim içime öle doğuyorr koru kendini öptüm hepinizi

canımmm inşalah senin regli geçtimi??? yarın haber ver mutlaka bol bol dua et inşallah vardır arkadaşım bizimde yüzümüz gülerr rabbim bizede meleğini göndermiştir inşallahhayırlı haberlerini bekliyorum

canım benim sağoll yarın kontrolden sonra haber ver olurmu inşallah iyi geçer.paparinacımm sende dikkat et kendine ağır falan kaldırma aman sende var kesin ya benim içime öle doğuyorr koru kendini öptüm hepinizi
fıstık naptın?moralin nasıl?lekelenme adet falan yok dimi?ben yarım saatte bir tuvaletteyimde:)

paparina canımm vallahi olmadımm yaa aynen yarım saatte bi bir bende tuvaletteyim yahu ölücemm nası bi heyecan bu bide benim hiç geçmez normalde olmadıkça moralimde iyi oluyor canımm dua ediyorum bol bol hepimiz içinn bak bişi olursa haber ver hemen tamammı canımm kötü haber verme ama.hem inşallah olursa ikimizinde aynı zamanda olucak inşallah birlikte büyütürüz ay ay bi gelse o günler yine paylaşırız dimi:?şu en zor zamanlarda birbirimizin yanında oldukk inşallah mutlu günlerimizdede birlikte oluruz arkadaşım

paparina canımm vallahi olmadımm yaa aynen yarım saatte bi bir bende tuvaletteyim yahu ölücemm nası bi heyecan bu bide benim hiç geçmez normalde olmadıkça moralimde iyi oluyor canımm dua ediyorum bol bol hepimiz içinn bak bişi olursa haber ver hemen tamammı canımm kötü haber verme ama.hem inşallah olursa ikimizinde aynı zamanda olucak inşallah birlikte büyütürüz ay ay bi gelse o günler yine paylaşırız dimi:?şu en zor zamanlarda birbirimizin yanında oldukk inşallah mutlu günlerimizdede birlikte oluruz arkadaşım
yaa tabi yaa !hele onlar bi gelsinde.bu arada siz ne zamandır bebek istiyorsunuz?çokmu bekledin

4.ayımız ama ilk kez bu ay bukadar takip ettik yumurtlama gününü falan

inşallah arkadaşımm çok beklemeyizz senin duyguların nasıl şuan yani bişi hissediyomusun??bana varmış gibi geliyo senin içinde benim içimde

canım benim de yanı sen gibi ikinci çizgi belli belirsiz di..hatta ben o kadar üzülmüşdüm kü ağlaya ağlaya uyumuşdum...ama uyandığımda birde ne göreyimmm...:emir_bebek: ikinci çizgim çok netti..şimdi kızım altı yaşında ve ben o testi halen saklıyorum..allah sanada bebeğini kucağına almayı nasip eder inşallah...:emir_bebek:

inşallah arkadaşımm teşekkür ederim iyi dileklerin içinn regli günüm bugündü olmadı çok hevesliyim şuan umarım olmaz allah banada seninki gibi güzel bi kız nasip eder inşallah

inşallah arkadaşımm çok beklemeyizz senin duyguların nasıl şuan yani bişi hissediyomusun??bana varmış gibi geliyo senin içinde benim içimde
valla canı banada sanki varmış gibi geliyo ama ümide kapılıp sonradan hayal kırıklığına kapılmak istemiyorum:KK43:o nedenle korkuyorum biraz.içimden bi ses var diyor ama...

canlarım teşekkür ederim yanımda olduğunuz içinn bugün le beraber 3 tane test yaptım hepsinde silikti azöncede bi test yaptım yani dördüncü tek çizgi çıktı çokk kötü hissediyorum kendimi sağolun herşey için olmadı işte üstüne üşmeye gerek yok bugün regli günüm olmadı bu saate kadar olucak heralde tek çizgi çıktığına göree ama neden 3 testtede silikte olsa 2 çizgi çıktı?ya abarttığımı biliyorum ama hiç ihtimal yokmu şimdi?bittimi yani kesinlikle hamile değilmiyim?

canım aynı şeyi ben gecen ay yasadım.adetime 4 gün vardı ikinci çizgi silik çıktı.adetime 1 gün kala yaptım silik olan çizgi daha da koyu çıkacak sandım.tek çizgi vardı ve bir gun sonrada adet oldum.evet dogru genelde ikinci çizgi silik çıkınca gebeligin erken dönemi oldugundan böyle çıkıyor.ama bu ayda bir arkadaşım yasadı 3 tane test yaptı 3gun arayla hepside silik adetide 9 gün gecti kesin var gözüyle bakıyodu adet oldu.umudunu kırmak istemem canım arkadaşım ama ben kendimden biliyorum kan testini görmeden hamileyim demeyin.birde cvp olarak kesin hamilesin yazan arkadaşlar lütfen böyle yorumlar yapmayın bende konu açmıştım banada kesin hamilesin hadi hayırlı olsun şeklinde cok cvp geldi ama idrar testine güvenim hiç kalmadı.umarım anlatabilmişimdir bu arada inşallah hamilesindir.deilsende üzülme sakın.bir daha ki ay devammmmm

günaydınn paparina naptınn canımm varmı bi değişiklik ben regli olmadım

günaydınn paparina naptınn canımm varmı bi değişiklik ben regli olmadım
günaydın canıııımmm.çok sevindim adet olmadığına inşallah gecikme değildir.bende olmadım hala.ama kasıklarımın ağrısı çok rahatsız edici.özellikle dün akşam çok ağrıdı.birazcık yorulmıyım hemen ağrısı başlıyor nedense ya.bunada canım sıkılıyor biraz.sen nasılsın?

canım aynı şeyi ben gecen ay yasadım.adetime 4 gün vardı ikinci çizgi silik çıktı.adetime 1 gün kala yaptım silik olan çizgi daha da koyu çıkacak sandım.tek çizgi vardı ve bir gun sonrada adet oldum.evet dogru genelde ikinci çizgi silik çıkınca gebeligin erken dönemi oldugundan böyle çıkıyor.ama bu ayda bir arkadaşım yasadı 3 tane test yaptı 3gun arayla hepside silik adetide 9 gün gecti kesin var gözüyle bakıyodu adet oldu.umudunu kırmak istemem canım arkadaşım ama ben kendimden biliyorum kan testini görmeden hamileyim demeyin.birde cvp olarak kesin hamilesin yazan arkadaşlar lütfen böyle yorumlar yapmayın bende konu açmıştım banada kesin hamilesin hadi hayırlı olsun şeklinde cok cvp geldi ama idrar testine güvenim hiç kalmadı.umarım anlatabilmişimdir bu arada inşallah hamilesindir.deilsende üzülme sakın.bir daha ki ay devammmmm
arkadaşım çok yanlış konuşuyorsun sende öyle oldu diye başkasındada öyle olacak diye bir kaide yok... ayrıca idrarda yapan herkesin silikte olsa hamile olduğu kesindir caım eski yazılanları bir oku derim ben sana ve istediğine sor aynı şeyi söyler sana gebelik yoksa zetn tek çizgi çıkıyor ne yaparsan yappp kendimden biliyorum ... yani herkes farklıdır yorumlarına dikkat et...

canımm aynen dün gece çokk ağrımm oldu hatta korktum kötü bişimi var diye bugünde öyle çokk fazla ağrıımm adet sancısını geçtii bu.neyse allahtan hasta olmadıkk bugünde olmassa şansımız yükseliyorr da bu ağrının nedeni ne çok merak ediyorumm çokk ağrımm var bi değişiklik olursa burdayımm arkadaşımm haber ver dualarım seninle arkadaşımm

canımm aynen dün gece çokk ağrımm oldu hatta korktum kötü bişimi var diye bugünde öyle çokk fazla ağrıımm adet sancısını geçtii bu.neyse allahtan hasta olmadıkk bugünde olmassa şansımız yükseliyorr da bu ağrının nedeni ne çok merak ediyorumm çokk ağrımm var bi değişiklik olursa burdayımm arkadaşımm haber ver dualarım seninle arkadaşımm
ya bide özellikle sağ kasığıma bişi batıyo gibi oluyor arada sanada oluyormu?

ya inanamıyorumm yemin ederim aynı peki kasıklarında bi baskı hissediyomusun yani karnından aşağı doğru bi itme baskı gibi

X