2 çizgi var ama biri silik

yaptım test dahada silik çıktı ona canım sıkıldı heralde

sen kesin kamilesiinn bendede silik cikmisti bi cok kiside silik cikiyor sen canini sikma kan tahlili yaptir istersen şutarafagitti ve ayni adet olcakmisim gibi oluyordu kasiklarim ama adet olmadim kizim suan 3 yasinda sengözlerimebaksanab

canlarım teşekkür ederim yanımda olduğunuz içinn bugün le beraber 3 tane test yaptım hepsinde silikti azöncede bi test yaptım yani dördüncü tek çizgi çıktı çokk kötü hissediyorum kendimi sağolun herşey için olmadı işte üstüne üşmeye gerek yok bugün regli günüm olmadı bu saate kadar olucak heralde tek çizgi çıktığına göree ama neden 3 testtede silikte olsa 2 çizgi çıktı?ya abarttığımı biliyorum ama hiç ihtimal yokmu şimdi?bittimi yani kesinlikle hamile değilmiyim?

canım sen herhangi bir ilaç kullandınmı veyada bir tedavi oluyormuydun

ben çatlatma iğnesi olmuştum ve hep testlerim silik çıkmıştı çok sevinmiştim..meğersem iğneden kaynaklanıyormuş..ondan soruyorum bişey kullandınmı diye...

yok canım hiçbişi kullanmadımm of yookk heralde yinee ama var gibi geliyorr tek çizgiyse yok demektir diymi hiç ihtimalssizz

yani tek çizgi yoktur..günün kaç gün geçti..bugünde olmazsan doktora git..bu stres adamı çıldırtır seni çok iyi anlıyorum..bu sefer adette olucaksan stresten gecikecek...

geçmediki bugünn regli günümm evetya stresten ölücem sağoll arkadaşımm bugün senide esir ettim kendime ya neden 3 testtede 2çizgi vardıda silikte olsa vardı işte bunda niye tek çizgi yahuu olurmu böle bişi?hamilemiyim değilmiyim?

KIZLAARRRRRRRRRR ya dayanamadımm sabah yaptığım teste baktımm 2.çizgi çıkmışş silikk gölgee gibbiii ama çıkmışşş yaaa ölücemm yeniden heveslendimm

yaa kimse yokmuu nerdesiniz çok heyecanlıyımm geerçi kasıklarımın ağrısı devam ediyorr ama olsun heveslendimm olmasaydı 2.çizgi neden çıksınki diymi??

n hep gülcüm ben ce hamişsin canım adetinin geçmesini bekle bir hafta sonra keseyide görürsün ne mutlu sana...:))

benim ilk hamileliğimdede ikinci çizgi silik çıkmıştı..hamilemiyim değilmiyim diye kafayı yemiştim testi 3 kez tekrarladım ve neticede hamileydim.testi çok erken yaptığınız dönemde silik çıkıyo.gebelik yoksa o çizgi hiç bir şekilde çıkmaz.ben o testteki silik çizgiye aldandım bekledim bekledim net çıksın diye doktora gittiğim gün düşük oldu malesef..bu düşüğün testeki silik çizgiyle alakası yok tabii.diyeceğim şu ki gebelik yoksa ikinci çizgi çıkmaz..hayırlısı olsun

sağoll arkadaşım dediğin gibi hayırlısı olsunn peki 1 saat sonra belirmesi 2.çizginin buda pozitif midir acaba çünkü sabah yaptım tek çizgiydi azönce baktımm 2.çizgi belirmişş azıcıkk azda olsa belli yada senin hamileliğinde belirti olmuşmuydu benim çok fazla karnım ağrıyor 4 gündrü falan bugünde kasıklarım ağrıyor normalde bugün regli günüm..

bende de öyle oldu canım 2.çizgi silikti ve biraz zaman sonra belirginleşti..biliyorum çok zordur beklemek bence kan tahlili yaptır bu kadar işkence çekme.kan tahlili yanılmaz hamilelik olmazsa gebelik testinde 2.çizgi çıkmaz kafiyeli oldu dimi:))sıkma canını testlere para verme kan tahlili yaptır..ben kaç test yaptım o zaman bilmiyorum :))

hamilelik belirtisine gelince beni en çok yanıltan haif lekelenmelerim olmuştu testte 2.çizgi silik ve bide lekelenmeler başlayınca hamile değilim regl oluyorum dedim..ama dediğim gibi doktora gidiceğim gün düşük oldu.hamile olduğumuda kan tahlili ile anladık.bi belirti olmadı memelerdeki hassasiyet dışında.şuanda da hamileyim ve gene göğüslerimin hassasiyetinden anladım bu hamilelikde yaptığım testteki 2 .çizgi daha belirgindi.tek belirti göğüs hassasiyeti uykuya eğilim oldu kişiden kişeye değişiyo belirtiler

canımm sağoll izin alabilirsemm gidip yaptırıyımmm haber veririmm yada yarına kadar beklesemmi??

yaa kimse yokmuu nerdesiniz çok heyecanlıyımm geerçi kasıklarımın ağrısı devam ediyorr ama olsun heveslendimm olmasaydı 2.çizgi neden çıksınki diymi??
canıım ben geldim tekrar:)relaks ol ya sıkma kendini bu kadar.inşallah ikimizde hamileyizdir.değilsekte önümüzdeki ay oluruz allahın izniyle.çok sıkıntı yapma bak bide hamişsen bebişini etkilemesinn.ben beklemeye karar verdim.eğer adet olmazsam cuma günü falan tekrar test yapıcam.muhtemelen çift çizgi netleşir o zamana kadar(inşşşşşş.)sonrada dr a gidicem.hep pozitif düşün tatlım ben öyle yapıcam ve herşey iyi olucak bak görürsün

canım git hemen yaptır testini..böyle muallakta kalmaktansa sonucu öğrenip rahatlarsın..yarına kadar nasıl dayanıcan gözüne uyku bile girmez...

sağoll arkadaşımm yarın yaptırcam kan testi.paprina canımm valla çok merak ediyodumm seni hayırlısı banada var gibi geliyo ya inşalahhhhhhhhhhhhhhhhh bi gelişme olursa haber ver .

bencede git yaptır.neden bekleyesin ki.beta hcg biraz pahalı bir test çokda gerekli değil kanama yoksa yada başka anormal bi durum yoksa.ama şimdi senin için kıpır kıpır biliyorum ahh o endişeli bekleyiş yokmu rahatlamak istiyosan git yaptır..he bide sana tavsiyem dikkatli ol.ağır kaldırma sırtüstü uzan akıl vermek gibi olmasın ama bi kere ağzım yandı yoğurdu üfleyerek yiyorum hesabı benimki iyi haberlerini bekliyoruz canım:1hug:

akıl vermek nedemek canımm sağol böyle düşünme lütfen hepinizin yazıları ayrı ayrı çokk önemli benim için hem şu endişeli bekleyişte yalnız bırakmıyosunuz beni sağolun bundan daha önemlisi yokk ya az önce yemek yedim şuan başım dönüyo feci şekilde hemde

X