2 çizgi var ama biri silik

silik çizgi test eğer bozuk değilse hamilesin ama kan testini ilerki günlerde tekrarla umarım hamişsindir..

merak ediyorumda daha yeni yaptırdım ya kan testini ondann 2 gün önce bulgu:1 referans değeri :0-5,3 çıktı bugün idrar tahlilinde 2 çizgi çıktı biri silik yarın yaptırıcam kan testini

slm canım bende yeni üye sayılırım.bu arada sanırım aynı sorunu paylaşıyoruz.(buna sorun denirse tabi:)benimde adetime 1 gün var.dayanamayıp test yaptım.2. çizgi silik çıktı.ama kasıklarım adet olucakmışım gibi ağrıyo:KK43:çok endişeliyim

hepinize çok teşekkür ederim cevaplarınız beni çok umutlandırdı mutlu etti sonuçç kesinleşsin ilk sizlerle paylaşıcamm buarada son reglim 2 nisandı dualarımda hep sizde varsınız inşallah dediğiniz gibi çıkar sonuç sevgiler lütfen buara yalnız bırakmayın beni inanın yazılarınız çok önemli benim için
ayy canım ya hakkaten çok mutlu oldum senin adına.ben daha sevinemiyorum.dün test yaptım(ama adet günüm bugün)2.çizgi çok silik:KK43:hastalanmak üzere gibi hissediyorum kendimi,belim ve kasıklarım çok ağrıyo seninde öylemii

beimde reglime 4-5 gün kala başladı karın ve kasık ağrılarımm internette çok araştırdımm 2.çizgi silikse pozitif diyor herkez inşallah hepimizin vardır reglim yarın eğer olmazsa var çok heyecanlıyım nolurr olmasınn aynen bendede hastalanıcakmışım gibi belirtiler var.buarada bi dua buldumm nolurr sizde okuyun gerçi hepiniz için bende okuyorumm yazın biyere bol bol okuyun kesinlikle oluyormuş.la ilahe illa ente ya hannanü ya mennanü ya bediyassemavati vel ardı ya zel celali vrl ikram(allahım bu okuduğum duanın hürmetine tez zamanda sağlıklı hayırlı evlat nasip et amin)benide ekleyin dualarınıza hepinizin güzel haberlerini bekliyorumm ...

paparina haberini bekliyorumm allah yardımcın olsunn arkadaşımm hayırlı haberle gel olurmu ama içimden bi ses met_nur ve senin var gibi geliyo hamilesiniz gibi doğdu içime birden inşallah vardırr

ha gayret kizlar olacak isallah ondan sonra hersey iyi giderse biz hamisler bir sayfa acip hamileligimizi orda konusuruz kim neler yasiyor bebisler nasil hadi isallahhh:teytey::teytey::teytey:

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:Hamişsin Canim Tebrikler....umarim Sağlikli Bebişin Olur. Darisi Bütün Bebek Isteyenlere

inşallahh kızlarr yeni sayfa açmakta çok iyi fikir süper olurrr reglim normelde yarınn nolur dua edinn olmasınn

paprina aklım sende daha haber vermedinn ee hadii olmadım hasta dede sevindir hepimizi

paprina aklım sende daha haber vermedinn ee hadii olmadım hasta dede sevindir hepimizi
canım yoğun bi gündü giremedim bugün nete hiç.bu arada hala adet olmadım:)ama kaşıklarım bayaaa bi ağrıyo,korkuyorum açıkçası.bugün bi test daha aldım eğer sabaha adet olmazsam yapıcam.sana hemen yazarım tatlım!!!sendende hayırlı haberler bekliyorum ona göreee

ha gayret kizlar olacak isallah ondan sonra hersey iyi giderse biz hamisler bir sayfa acip hamileligimizi orda konusuruz kim neler yasiyor bebisler nasil hadi isallahhh:teytey::teytey::teytey:
yaaa adet günüm dündü bu sabah tekrar test yaptım sonuç yine aynı 2. çizgi silik:KK43:

canım günaydıın!!hastalanmadım ve sabah testimi yaptım sonuç aynı çıktı ya:KK43:2.çizgi silik:KK43:bi türlü sevinemedim yaaa sen naptın bu arada.kendi derdime düştüm seni sormayı unuttum kusura bakma

canımm çokk sevindimm benimde regli günüm bugünn arkadaşımm sabah işe gelir gelmez açtımm senden güzel haber varmı diye benimde kasıklarımda çok kötü bi ağrı var çokk panikledimm yaa
inşallah olmam yaa bugün test tekrar yapıyımmı??yoksa yarınmı yapıyım?

gozun aydın cızgı sılıkte cıksa kesın hamıssındır canım cunku bendı-e oyle olmustuu hadı gozun aydın saglıkla kucagına alasınnnnnn

canımm sağolll da inşallah vardırr .sendede ağrı olmuşmuydu?çok şiddetli her an regli olucakmışım gibi seninde ölemiydi??

kızlar nerdesiniz??ben kendimi çok kötü hissediyorum hasta olcakmışım gibi bugün günüya off

canım neden bir test daha alıp yapmıyorsun..lütfen sıkma canını bu ay olmazsa bidahaki aya inş...

yaptım test dahada silik çıktı ona canım sıkıldı heralde

X