2. ay bitmek üzere ve hala tosun gibiyim:((((

Handemi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2007
673
1
42
26 martta doğum yaptım ama hala kilolarla başım dertte
Yaz geldi giyinicek kıyafet yok bi göbeğim var maşallah
Eee 25 kilo alınca insan hamileyken böle oluyo işte:KK43:(((:-)bbo:

merak etme verirsin daha çok erken...
ben 5 ay oldu doğum yapalı ve eski halime geri döndüm..
eğer veremezsen bana haber ver benim kızım çok cadı sürekli kucak istemeye başladı ve hep ayaktayız sana gönderirim yardımcı olur :)

:))Eski haline geri dönmek .....
allahım ne güzel bi kelime:))
eksik olma snookie canım benim kızım oğlum artı senin kız eskisindende zayıf olurum ben:)))9

aynı sorun bendede var bende 29 kılo aldım gorenler bana sen bumusun dıyorlardı ama gene baya verdım 10 kg kaldı dogum yapalı 3,5 4 ay olcak canım ben sadece catlaklar ve gobekten sıkayetcıyım avrmı careee

Aynen dün gidip yeni pantalon siparişi verdim arkadaşlarım çok birşey alma kilo vermek için bahanen olur diyorlar...

bende 28 martta dogum yaptım.26 kıloyla doguma gıttım suan 9 kılo fazlam var ve onları bır turlu veremıyorum.hıcbır kıyafetım olmuyor.eskı halıme hemen dondum dıye yazanları okudukca kendıme kızar oldum benmı kılo veremıyorum yoksa ıkı ayda 9 kılo fazlalık normalmı kızlar

Aynen dün gidip yeni pantalon siparişi verdim arkadaşlarım çok birşey alma kilo vermek için bahanen olur diyorlar...

katılıyorum canım ben hala hamile pantolonumla geziyorum alış veriş yaparsam kilo hiç veremem diye korkuyorum
Dietisyene başladım kızlar ama çok yeni henüz bakalım nolcek

bende 28 martta dogum yaptım.26 kıloyla doguma gıttım suan 9 kılo fazlam var ve onları bır turlu veremıyorum.hıcbır kıyafetım olmuyor.eskı halıme hemen dondum dıye yazanları okudukca kendıme kızar oldum benmı kılo veremıyorum yoksa ıkı ayda 9 kılo fazlalık normalmı kızlar

Normal olmak zorunda bende öleyim çünki 26 martta doğum yaptım bende 10 kilo fazlam hala mevcut
bol su içmek gerek canım hem süt yapıyo hemde yemeklerden önce iki bardak içince fazla yemek yiyemiyosun....

benimde 10 kilo fazlam var artı bacagımda catlaklar var eski kıyafetlerimin hiç biri olmuyor gömleklerimi denedim onlarda gögüsler yüzünden olmadı off

bende 35 kılo aldım ama veremedım,bende çok bunalıyorum ,hıç bır sey olmuyor, ne yapsak acaba kızlar

O göğüsler zaten başlı başına ayrı bi dert
ne giysem olmuyo yada düğmeler kapanmıyo
biraz verdim gibi ama yinede hiç bişey olmuyo
HELP HELP :KK43:(((

arkadaşlar ben de 16 Mart ta doğum yaptım. 26 ilo almıştım. 21 i gitti. 5 kilom kaldı. porsionlarımı küçülttüm. pasta kek çörek börek dahil herşeyden az az yiyorum.tek şartım. akşam 7 den sonra yemek yemiyorum. açlık hisedince salata yapıp yiyorum. bu şekilde gitti kilolar...

bende 13 martta doğum yaptım 22 kilo almıştım hala 15 kilo fazlam var göbeğimi gördükçe moralim bozuluyo hala hamile kıyafetlerimi giyiyorum :1no2:
annem daha evde oturuyorsun bi işe başla oğlun biraz büyüsün peşinde koşturmaya başla verirsin diyo ama bakalım ne zaman olcak

arkadaşlar ben de 16 Mart ta doğum yaptım. 26 ilo almıştım. 21 i gitti. 5 kilom kaldı. porsionlarımı küçülttüm. pasta kek çörek börek dahil herşeyden az az yiyorum.tek şartım. akşam 7 den sonra yemek yemiyorum. açlık hisedince salata yapıp yiyorum. bu şekilde gitti kilolar...

canım tebrik ederim seni...sende irade varmıs...malesefki bu irade bende hiç yok...asıl akşam 7-8den sonra gözum dönuyor ne yesem diye...öyle meyveymiş,sütmuş,yogurtmus hiç biri kesmiyor...:eek:klava::eek:klava:

ben 15 kilo almıştım 3 martta doğum yaptım 20 günlükken 7 si gitmişti almadım ama veremedim de
8 kilo vermek hayal gibi dünde işe başladım inşallah bu koşturmacayla veririm

bende 25 kilo aldım 15 ini verdim ama göbeğimi görseniz sanki hala bebek taşıyorum göbekten dolayı hiçbişey üstüme olmuyor

Ben hamileliğimin başından beri doktorumun önerisi ile Solgar'ın Seleno isimli antioksidanını kullanıyorum. 13 Martta doğum yaptım. Şuan sadece 3 kilo fazlam kaldı. Dr. a danışıp kullanabilirsiniz. Bu vitamin gereksiz kilo alımını önlüyor, su toplamayı önlüyor.. Bilginize...

xeno kaç kilo almıştın epey vermişsin
işe başlıyalı 1 hafta oldu 2 kilo verdim
dert etmeyin kızlar gider elbet
ama göbek maşallah 5 aylık hamile gibiyim ya

X