2,5 litre su

Ay ben bugün tartılamadım baskülün pili bitmiş çarşambaya inş. canım. Bu düzende çoookça vermem lazımdı ama ağırlaştı ya metabolizmam😔

Ay ben şok -900 daha gitmiş ama aşırı tempolu günler yaşıyorum banada artısı bu oldu😂nereden baksak bi 10 gün daha koşuşturmaca olacak gibi gider biraz daha kilolar😍

clara clara
Gecmis olsun. Toparlarsin insallah cabucak.

Sukur su iciyorum
Paketli gida tuketmiyorum
Spor pek yok :)

Gayet guzel gidiyor.
Esim acile götürecek.
Sıcağa çıkmayı hic istemiyorum.
Aile boyu hastayız. Kızım da istifra etti, ateşli gibi. Güneş mi çarptı, rüzgâr mı çarptı ne oldu bize yaa... :KK43:

Çok geçmiş olsun canım cocuklarda kusma ishal salgın var bu dönemde kimle gorussem kusmadan yakınıyor.
Geçer inşallah canım

Uzun bir aradan sonra selamm..kavurucu sicaklarla bogusuyoruz.. 2 sene sonra 75.7 yi gördüğüme sevindim. Buharlasmazsak eger suya devammm

Çok geçmiş olsun canım cocuklarda kusma ishal salgın var bu dönemde kimle gorussem kusmadan yakınıyor.
Geçer inşallah canım
Sag olasın kuzucum.
Daha iyiyim, serum yiyince bana da kızıma da can geldi şükür hamd olsun daha iyiyiz. Sulardan olmus sanırım, herkes aile boyu hastanedeydi acillerdeydi bizim gibi.
Burda kuraklık sebebiyle sebeke suyuna kuyu suyu karıştırılmış, ondan sanırım herkes hasta oldu.
Rabbim sehrime, ülkeme her konuda yardım etsin.
Rabbim bizlere bütün vatandaslarimiza hidayet doğruluk iyilik versin.
Bütün hastalara sifa dilerim 🤲🏻
GeyikliGece GeyikliGece Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu 💚❤️💙💜🧡💛🖤♥️

Sag olasın kuzucum.
Daha iyiyim, serum yiyince bana da kızıma da can geldi şükür hamd olsun daha iyiyiz. Sulardan olmus sanırım, herkes aile boyu hastanedeydi acillerdeydi bizim gibi.
Burda kuraklık sebebiyle sebeke suyuna kuyu suyu karıştırılmış, ondan sanırım herkes hasta oldu.
Rabbim sehrime, ülkeme her konuda yardım etsin.
Rabbim bizlere bütün vatandaslarimiza hidayet doğruluk iyilik versin.
Bütün hastalara sifa dilerim 🤲🏻
GeyikliGece GeyikliGece Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu 💚❤️💙💜🧡💛🖤♥️
Amin ecmain ♥️♥️♥️

X