2,5 litre su

Kimse moralini bozmasın.
Ben de en basarililar arasında değilim.
Bu hafta böyle geçti.
Herkes elinden geleni yaptı.
Azimler artıyor.
Başarılar bulaşıcıdır. Başarılı olanlar diğer insanlara sen de basarabilirsin mesaji verirler. Imkansiz olmadığını gösterirler.

Haftaya dengeler değişebilir.
Pazar günü sabah herkes bildirim yapsın ne kadar kilo verdiğini yazsın.
Pazartesi yeni bir gün yeni bir başlangıç olsun.

Herkes 1. Olma adayıdır. Şu an hepimiz eşitiz.
Canım kilo ne kadar fazlaysa verilende o kadar fazla oluyor👍ben 10 kg versem balık etli oluyorum hiç rahatsız edici fazlalığım olmadan.Ben çok zayıflığı kendimde sevmediğimden. Ama aramızda verilecek kgsu az olupta yinede fit olmak isteyen arkadaşlar az veriyordur.Mesela zannediyorum ki ben hızlı verip sonra yavaşlıcam amaaa yinede olsunn sonuç - olduktan sonra gram gram versemde olur🤗

Canım kilo ne kadar fazlaysa verilende o kadar fazla oluyor👍ben 10 kg versem balık etli oluyorum hiç rahatsız edici fazlalığım olmadan.Ben çok zayıflığı kendimde sevmediğimden. Ama aramızda verilecek kgsu az olupta yinede fit olmak isteyen arkadaşlar az veriyordur.Mesela zannediyorum ki ben hızlı verip sonra yavaşlıcam amaaa yinede olsunn sonuç - olduktan sonra gram gram versemde olur🤗
İnsanın kendisi ile yarışması en güzeli aslında.
Mesela benim burada vereceğim en fazla kilo 3.
Bugün 57 leri gördüm. 54 olsam durucam .
Ama gram vermek bile beni mutlu ediyor. 1. Olmakta da gözüm yok. Önemli olan motive olmak ve pes etmeden az çok demeden bu yolda yürümek.
Burda 1. Olanı seçmek azimleri görmek fazla kilo verenleri duymak beni aşırı mutlu ediyor.
Herkes faydalansin herkes sağlıklı kilolara ulaşsın maksat eğlenceyle olması 😊🤗

Size bi sey diyecegim.
Geçen 1 haftanin sonunda şekersiz tatlısız ölmediğimi, yasayabildigimi anladım 😅
Bir müddet sonra önüne geldiğinde bu neymiş diye aval aval baktığın günler de gelecek beyin o kadar istemeyecek yani.
Renksiz ve ben o aşamaya geldik mesela 🤭🤣

Bir müddet sonra önüne geldiğinde bu neymiş diye aval aval baktığın günler de gelecek beyin o kadar istemeyecek yani.
Renksiz ve ben o aşamaya geldik mesela 🤭🤣
Gercekten mi? Ne ara geldiniz kızım? Siz daha önce mi bıraktıydınız? 🙄🧐😳

İnsanın kendisi ile yarışması en güzeli aslında.
Mesela benim burada vereceğim en fazla kilo 3.
Bugün 57 leri gördüm. 54 olsam durucam .
Ama gram vermek bile beni mutlu ediyor. 1. Olmakta da gözüm yok. Önemli olan motive olmak ve pes etmeden az çok demeden bu yolda yürümek.
Burda 1. Olanı seçmek azimleri görmek fazla kilo verenleri duymak beni aşırı mutlu ediyor.
Herkes faydalansin herkes sağlıklı kilolara ulaşsın maksat eğlenceyle olması 😊🤗
Ahhhh gülim mi ağlayim mi hiç 3 kg falan için diyet yapmadım hayatım boyunca🤣alabildiğimin sonuna kadar alıp dank etti hep😜tam dal gibi olmam için 14kg ama benim kendimi sevdiğim gibi olmam için 10 kg vermem lazım. Kök salacam o zaman bu grupta🙈

Gercekten mi? Ne ara geldiniz kızım? Siz daha önce mi bıraktıydınız? 🙄🧐😳
Ben her yıl az kilo alsam bile hemen diyete giriyorum.
Sonra beynim hazir hale geliyor sanırım benimki alışkanlık.
Renksiz de uzun zamandır hem spor hem diyet yapıyor. O hedefine ulaştı.

Ahhhh gülim mi ağlayim mi hiç 3 kg falan için diyet yapmadım hayatım boyunca🤣alabildiğimin sonuna kadar alıp dank etti hep😜tam dal gibi olmam için 14kg ama benim kendimi sevdiğim gibi olmam için 10 kg vermem lazım. Kök salacam o zaman bu grupta🙈
Ama ben kendimi biliyorum eğer dikkat etmezsem kilo cok hızlı bir şekilde gidiyor.
Bu aylarda yine bir kilo artışım olmaya başladı devam ederdi ben engel olmasam.
Ben hep kiloyu birikmiş bulaşığa benzetirim.
1 günlük bulaşığı mi daha çabuk ve erimeden yıkarsın yoksa 10 günlük bulaşığı mi?
Ben hep böyle düşünürüm.
Her konuda böyleyim.
Biriktirmeyi sevmiyorum 🙈🤭😊🥕🍐🥒🫑🥬🍈🍈🥦🍏😋

Ama ben kendimi biliyorum eğer dikkat etmezsem kilo cok hızlı bir şekilde gidiyor.
Bu aylarda yine bir kilo artışım olmaya başladı devam ederdi ben engel olmasam.
Ben hep kiloyu birikmiş bulaşığa benzetirim.
1 günlük bulaşığı mi daha çabuk ve erimeden yıkarsın yoksa 10 günlük bulaşığı mi?
Ben hep böyle düşünürüm.
Her konuda böyleyim.
Biriktirmeyi sevmiyorum 🙈🤭😊🥕🍐🥒🫑🥬🍈🍈🥦🍏😋
Ah işte benim o gözler kör olunca kilo alacağımı bilsemde yerimmmm.sonra tatlı tatlı yemenin .......🤣

Mintimint Mintimint Sana katılırım bende burda kalırım gibi ben kendimi zayıf sevmiyorum. 10 kilo versem olur ama bir elbisem var geçen sene aldığım o kadar verirsem elbisem bol olur. O yüzden hedefim daha küçük ve kilomu korumak. Yoksa herkesi mezun eder i p e k i p e k en son ben kalırım gibi bu kiloyla.

Mintimint Mintimint Sana katılırım bende burda kalırım gibi ben kendimi zayıf sevmiyorum. 10 kilo versem olur ama bir elbisem var geçen sene aldığım o kadar verirsem elbisem bol olur. O yüzden hedefim daha küçük ve kilomu korumak. Yoksa herkesi mezun eder i p e k i p e k en son ben kalırım gibi bu kiloyla.
O zaman senin hedefi küçükten tutalım mi 5 kilo ver nasıl olur?

Güne 1 lt su ve kğ almadan başladım
Kahvaltıda bol domts,salatlk yedim . Şekersiz çay

Öğle 2 3 kaşık makarna

Akşam 2 içli köfte
Salatalık,taze nane,yoğurtlu smoothie

Toplam 3lt geçti su.

Oğlanın bezini çıkardım 1 kere koltuğa,1kere çocuk odasının duvarına yapmış evi dip bucak temizledim. Yaneee sporun babasını yaptım💪🤣
i p e k i p e k

Güne 1 lt su ve kğ almadan başladım
Kahvaltıda bol domts,salatlk yedim . Şekersiz çay

Öğle 2 3 kaşık makarna

Akşam 2 içli köfte
Salatalık,taze nane,yoğurtlu smoothie

Toplam 3lt geçti su.

Oğlanın bezini çıkardım 1 kere koltuğa,1kere çocuk odasının duvarına yapmış evi dip bucak temizledim. Yaneee sporun babasını yaptım💪🤣
i p e k i p e k
Yeni eğitim tamamlandı bizim de .
3 gün evinin her yerine yapmasını göze al.
Hic bir yerde hali bırakma.
Suyun bezin deterjanin hazırda beklesin.
Bunun topigi de var ben de hemen ekliyorum seni. En ince ayrıntısına kadar günlük olarak yazdım.

X