19 haftada düşük yaptım yardımcı olur musunuz?

Bağışıklık olayının bir tedavisi var mı ben genetik blümüne sordum onun testini yapmıyoruz biz dedi şehir hastanesi bu bağışıklık testi nerde yapılıyor
Tedavisi var ilaç kullanıyorsun gebelik boyunca ben 2 kez özelde yaptırdım devlette yapmadılar

Öncelikle aşırı üzüldüm rabbim içinize ferahlık versin. Hiç tup bebek merkezine gittiniz mi onlar biliyor bu işi benim sorunumu onlar halletti mesela

Canım seni en iyi ben anlatım tesadüf bı açayım dedim karşıma sen çıktın bende bir ay önce serkilajli olduğum halde kaybettim bebeğimi 15. Haftada aynı sen gibi kanamayla gitti crp yüksekti birde bnm70 ti mesajlara numaranı yazarsan WhatsApptan da mesajlasabilrz çunku bnde çok üzülüyorum ama şunu bil olacak olan oluyor

Tabi mesaj olarak atarım benim de beni anlayan insanlara ihtiyacım var. Benim sıkıntım enfeksiyon değilmiş o kesin ya rahim kalp şeklinde ya da servikal yetmezlik. Bu iki farklı doktorun tanısı bakalım hsg yapılcak sanırım kırk çıkınca

Başınız sağolsun sizi çok iyi anlıyorum q ay önce benimde yavrum toprak oldu... Anensefali dediler kafatası kemikleri oluşmamış ve beyni kafasının dışına çıkmış. İlaçlı düşük yaptım bende. Patoloji de sebep anensefali diye geçmiş. Sebebi yokmuş.

Merhabalar çok geçmiş olsun ben de 2 kayıp yaşadım. Birinde doktor sorun yok tekrar dene dedi denedim yine 11. Haftada düşük oldu. Ona genetik test yaptırdım turner sendromu çıktı. Kendime de pıhtılaştırma yaptırdım 2 mutasyon çıktı. Gittiğim doktor bana kan sulandırıcı iğne ya da asprn kullanmana gerek yok tekrar hamile kaldığın zaman dedi. Güvenemedim ve perinatologa gittim Cengiz sağıroğlu aynı zamanda tüp bebek uzmanı. Gönülden tavsiyemdir onun sayesinde tekrar hamile kaldım ve kesinlikle doğuma kadar kan sulandırıcı iğne ve corasprn kullanmalısı dedi. Sorunsuz gebelik geçirdim ve doğum yaptım. Aklınızda olsun anadolu yakasında suadiye'de bi gidin derim durumunuzu da anlatın

Çok üzgünüm başınız sağ olsun. Ben de 5 gün önce erken doğum yaparak 16 haftalık bebeğimi kaybettim. Çok acı Rabbim kimsenin başına vermesin.Ben de çok suçladım kendimi fakat ani olan bir şeymiş rahim açıklığı. Senklaj yaptılar bana da güzel gitti derken ertesi gün suyum gelmiş. Zaten zor hamile kalmıştım. Mahvoldum şimdi ne yapacağımı bilmiyorum…

Başınız sağolsun dikiş varken nasıl oldu böyle nasıl işe yaramadı ne dedi doktorlar allah sabır versin bende hamile kalabilmek için çok uğraşmıştım sonunda sürpriz yapmıştı bize evladım ama yine olur buna bu sefer çok inanıyorum inşallah rabbim uğraştırmaz bizleri korkum yeniden kucağıma alamadan kaybetmek travma oldu bizlerde

Doktor bu tür durumlarda kurtarmanın zor olduğunu söyledi dikiş attı fakat her an suyun gelebilir atsam bile dedi. Ve söylediği de oldu. Bir de yine hamile kaldığında bunları yaşayabilirsin açıklık olcak ama önlem alman lazım erken dedi. Peki önlem alınacaksa neden doktorum önlem almamıştı en baştan buna nasıl dikkat etmemişti hala deli gibi düşünüyorum ihmal mi diye. Çünkü bana yardım edenler doktorumdan ayrı perinetolojiydi. Ben de adet düzensizliği var o yüzden femara ile hamile kalmıştım.

Dikiş hikaye keşke olnasa belki daha iyi banada yaptılar serkilajdan iki hafta sonra kaybettim o şimdi melek bende onu bekleyen bir annneyim kokusu boyu poşu umarım görürüm öbür tarafta

Dikiş hikaye keşke olnasa belki daha iyi banada yaptılar serkilajdan iki hafta sonra kaybettim o şimdi melek bende onu bekleyen bir annneyim kokusu boyu poşu umarım görürüm öbür tarafta
Bir tek ben böyleyim gibi hissediyorum acım taze göremediğim kucağıma alamadığım kokusunu içine çekemediğim 4 ay karnımda taşıdığım yüzde yüz kız denilen evladım….normal doğum yağıp sancısını çektiğim erkek doğan bir kere bile oğlum diye çağıramadığım evladım ellerimden kayıp gitti….

Sizin şikayetiniz neydi özel değilse. Ben h gitmedim perinatoloji ile devam ediyorum
Bizim işler çok karışıktı sayfamda yazdım hatta belki ihtiyaç olanlar olur diye vaktiniz olunca okuyun isterseniz kesinlikle tüp bebek merkezlerine gitmenizi öneriyorum çünkü her şeyi inceliyorlar

Bu ihmal düşüncesi ömür boyu bizimle kalacak zaten doktora sorsan herşey olabilir herşey çok normal o kadar basite indirgiyorlar ki anlayamıyorum

Hayır her sabah aynı acıyı yaşıyorum unutmak zor çok hemde o hep bizimle

Sizin ileri haftada düşüğünüz var mı bu bağışıklık sisteminin sebep olduğu

Kanamam varsa alttan bakmadı bana hiç tehlikeli olduğum halde.
Keşke baktirmasaydin
Hamilelik boyunca baktırmadım. O gün bile hiç baktırmak istemedim. Sesini yükseltiyor bebeğini kayıp edeceksin falan. Kaç cm açık olduğuna bakıp serklaj yapacağız acil dedi. istersen çık yolda doğuracaksın falan dedi. Çok Korktum Kontrol ettikten sonra serklaj yapacaktı, hazırlanırken olanlar oldu suyum geldi boşlukta gibiyim kendime gelemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…