19 haftada düşük yaptım yardımcı olur musunuz?

Üzülme kuzum, tek bir doktorla kalma araştır iyice . Bende öyle yapacağım
3farklı hastanede doktorla görüşcem ayrı ayrı bu kadar takmak iyi değil ama net olarak öğrenmem lazım ne olduğunu bilmem lazım sebepsiz olduğunu düşünmüyorum

Hiç duymamıştım daha önce ama böyle şeyleri doktorlar neden öngörüp söylemiyor anlamıyorum onlar yönlendirmezse biz nerden bilebiliriz

Hiç duymamıştım daha önce ama böyle şeyleri doktorlar neden öngörüp söylemiyor anlamıyorum onlar yönlendirmezse biz nerden bilebiliriz
Ben 9 düşük yaptım konularımı okursanız bu sebeple maalesef her doktor doktor değil işini bilene rast gelin inşallah dediğini isteyin ve yaptırın lütfen

Merhaba öncelikle başınız sağolsun. Pitihlasmani varmi eğer varsa hem oscopar iğne hemde progestan hap bebek tutunması için içmen lazım bende vardı hem pitihlasmani hemde kanamam vardı bebek tutunması için 5ay boyunca progestan içtim şuan sağlıklı kucagimda.yada rahim yetmezligi varsa dikilmesi gerekiyor.

Bende kullandım ama başka durumlar çıktı. Merak ediyorum Çok küçük kanama akıntı varken, doktor açılma falan var alttan eliyle kontrol edip doktor mu iyice açılmasını sebep oldu sonra suyum geldi ağrım sızım sancım yokken. 5 aylık hamileliğim süresince hiç yapmadım alttan kontrolü mü, Hata mı ettim bakmaları gerekiyor mu ? Hamilelik süresinde. Tanıdıklarım asla yapmamamı söyledi. İkilem de kaldım

3farklı hastanede doktorla görüşcem ayrı ayrı bu kadar takmak iyi değil ama net olarak öğrenmem lazım ne olduğunu bilmem lazım sebepsiz olduğunu düşünmüyorum
Rahim yetmezliği bile doktor dediki her gebelikte olmuyor falan. İstanbul’a yeni tayin oldum. Hiç tanımıyorum doktorları, Anadolu yakasında ikamet ediyorum. Yol sorunu derken özele hep gittim. İyi bir jinekolog bulmam gerekiyor

Pıhtılaşma yoktu ama yine de oksapar ve progestan kullandım. Rahim yetmezliği var mıydı bilmiyorum malesef

Ben 16. Haftamdan sonra perinatoloji doçenti ile devam etmiştim. Düşükten sonra iki farklı doktor iki farklı teşhiste bulundu en son pazartesi tıp fakültesi hastanesinde doçent doktora gideceğim bakalım o ne diyecek

Kendi doktorum rahim perdesi olabilir dedi şehir hastanesindeki doktor da servikal yetmezlik olabilir dedi. Ben kimi dinlicem şimdi çok karışık

İnşallah iyi doktordur. Umarım güzel haberler alırsınız. Hangi ildesiniz acaba

Kanamam varsa alttan bakmadı bana hiç tehlikeli olduğum halde.
Keşke baktirmasaydin

İnşallah iyi doktordur. Umarım güzel haberler alırsınız. Hangi ildesiniz acaba
Normalde hatayda görev yapıyorum ama ankaradayım şuan bu olayları netleştirip dönmek istiyorum inşallah hızlıca halledip tekrar gebelik deneyebilirim. Bana şu an en iyi gelecek şey sağlıklı bir evlat

Pıhtılaşma yoksa kullanmama gerek yoktur. Acaba rahim flimi cektirdinizmi perde varsa düşürebilir.
Valla çektirmek nasip olmadı doktorum yapalım demişti sonra hamile kaldım çektiremedim. Bebeğim gidince mecbur yapıcaz şimdi doğumdan kırk gün sonra en erken yapılır dedi doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…