19 haftada düşük yaptım yardımcı olur musunuz?

Valla ankarada bir sürü doktorum var benim işte bir ay önce 19 haftalık bebeğimi kaybettim. Şimdi de adet olmayı bekliyorum bazı tetkikler yapılacak falan filan karışık benim işler maalesef

çok üzüldüğünü çok canının yandığını tahmin edebiliyorum. ancak bebeğinin belki de bir rahatsızlığı vardı, genetik baktırdınız mı acaba ??

çok üzüldüğünü çok canının yandığını tahmin edebiliyorum. ancak bebeğinin belki de bir rahatsızlığı vardı, genetik baktırdınız mı acaba ??
Tabiki baktırdım kocaman bebekti daha ufacık embriyo değildi benim bebeğim gayet sağlıklıydı sebep benimle ilgili diye düşünüyorum bakalım öğrenicez

Tabiki baktırdım kocaman bebekti daha ufacık embriyo değildi benim bebeğim gayet sağlıklıydı sebep benimle ilgili diye düşünüyorum bakalım öğrenicez
bebeğin sağlıklı olduğuna göre kromozomsal problem yok. Tsh t3 t4 değerlerimize prolaktin değerinize, cd56 testinize , kan pihtilasmasina baktırdınız mi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…