16. Yarışma Duyurusu : ''En Sevimli Uyuyan Bebek&Çocuk'' Foto Yarışması

daha önce yayımlanmamış olması gerek demişsiniz ya, facebook ya da kk albumlerinde yayımlananlar da mı yarışmaya katılamayacak acaba..

daha önce yayımlanmamış olması gerek demişsiniz ya, facebook ya da kk albumlerinde yayımlananlar da mı yarışmaya katılamayacak acaba..

Evet bunu demek istedim..Daha önce biz üyelerin forumda karşılaşmadığı bir foto olmalı..

Çünkü fotolar numaralar ile oylamaya çıkacak,nickler olmayacak..Bunlar kurallar içinde var..

nıck olmaması çok iy olmuş haksızlık olmaz en azından :))

f a s ARKADAŞIMIN SORUSU ÜZERıNE TEKRAR HATIRLATMA GEREĞı HıSSETTıM..

1​

DUYURU MESAJIMDA DA BELıRTTıĞıM GıBı YARIŞMAYA KATILAN FOTOLAR DAHA ÖNCE FORUM DA YADA KK FACEBOKK DA YAYINLANMAMIŞ FOTOLAR OLMALIDIR..MADDE 2 DE BELıRTTıM DUYURU BAŞLIĞININ ıLK MESAJINDA..

ŞAYET BU ŞEKıLDE FOTO GÖNDERMıŞSENıZ YA BAŞVURU BıTMEDEN DEĞıŞTıRıNıZ YıNE MAıL ADRESıNE YAZARAK YADA YARIŞMA OYLAMASINDA YARIŞ DIŞI KALACAĞINI ŞıMDıDEN BıLıNıZ..

BUNU TEKRAR HATIRLATIYORUM..

2​

AYRICA YARIŞMALARIMIZI TAKıP EDEMEYEN YADA YENı ÜYE OLAN ARKADAŞLARIMIZ VAR ADAYLAR ıÇıNDE VE OY KULLANACAK ÜYELER ARASINDA..

ONLAR ıÇıNDE ŞU YARIŞMA KURALLARININ LıNKıNE GÖZ ATMALARINI RıCA EDıYORUM..a.s

OYLAMA BAŞLAMADAN ZATEN,BU BAŞTAN BERı DEĞıŞMEYEN ''YARIŞMA KURALLARINI'' OKUYACAĞINIZ ŞEKıLDE EKLEYECEĞıM YARIŞMAYA..

http://www.kadinlarkulubu.com/yarisma-duyurulari/108356-yarisma-kurallari.html

3​

OYLAMA BAŞLADIKTAN SONRA EN UFAK YÖNLENDıRME,ÖZEL YADA PROFıL MESAJLARINDAN OY ıSTEME GıBı BıR HATAYA DÜŞMEYıNıZ..ÇÜNKÜ HER YAZILANI GÖREBıLME YETENEĞıMıZ VAR ÇÜNKÜ BıZ UZAYLIYIZ..:jeyyar: BUNDA SAMıMıYıM YALANIM YOK..a.s

BU UYARILARI OYLAMA BAŞLAMADAN TEKRARDAN SıZLERE YAZILI OLARAK DUYURACAĞIM..

4​

YARIŞMAYA YOLLADIĞINIZ FOTOLARI FORUM ıÇıNDE NE AVATAR NE DE PROFıL RESMı OLARAK KULLANAMAZSINIZ..

NOT:Bu uyarının herkesçe okunabilmesi için konuyu bir süreliğine kapatıyorum..
Foto gönderen olursa bana özel mesajla ulaşsın lütfen..yerimseniben

Son düzenleme:
Sevgili arkadaşlar ''En Sevimli Uyuyan Bebek & Çocuk Foto Yarışması'' başvurusu sona ermiştir..

Daha önce sonlandıracaktım ama yine de bekledim,son güne yakın bir zaman olsun diye..Katılım çok oldu ve gerek adayların gerekse oy vereceklerin işi çok zor olacak çünkü..

Bu an itibari ile özel mesajla yada yarışma mail kutusuna gelen başvuru maillerini yarışmaya dahil etmeyeceğim..

Ayrıca bana foto gelmemiş,nick belirtilmemiş tüm maillere mail yazdım..Bana geri dönüş yapmayan arkadaşlarımız da dahil edemiyorum çünkü eksik bilgiler var yada foto gönderilememiş.

Duyurudan aldığımız zamanı oylamada değerlendirmeyi düşündüğümden başvuru sona ermiştir..

Oylamada görüşmek üzere...
Oylama ne zaman? Çok yakında..:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…