16.641 YA LATİF OKUMASİ

Kızlar ben size demiştm gebeym ve son gunlerim cok giremıyrm istersenz beni sileblrsnz ben arada girıp okuyrm maksat zikir çekmek ve müsluman kardeşlerime bu halımle dua etmek

ftemiz canım benim ev ve işte aşırı yoğunluk vardı katılamadım ,ben öbür listeyimi bekleyim devam edeyimmı bu listeye

Kızlar ben size demiştm gebeym ve son gunlerim cok giremıyrm istersenz beni sileblrsnz ben arada girıp okuyrm maksat zikir çekmek ve müsluman kardeşlerime bu halımle dua etmek
tamam canım öyle yapalım o zaman. Allah hayırlı doğumlar nasip etsin.

Kendim için 1000 aldım kalan 7000
ftemiz duam;
Allah im.sen oğlum göktan in en kısa sürede yürümesini derdini anlatmasını bize nasip et. Allah ım hamileligim benim ve göktan im için hayırlısiysa bize nasip sağlıklı sıhhatli noksansız aklı salim bir evlat nasip et rabbim. Beni kaldıramayacağım yüklerin altına sokma bana yol göster rabbim

ftemiz canım ben en son Cumartesi akşam okumuşum,pazartesi akşam girdiğimde listeden çıkarılıyorum,bana bildirim atmamışsınız ,haberim bile yok,bazen bir günde 2 arkadaşada okuma oluyor, ozaman ben hergün girmeliyim ,ben ev Hanımı Değilim sabah çıkıp akşam eve geliyorum,her gün giremeyebilirim hak geçmesin diyorsanız beni listeden çıkarabilirsiniz siz bilirsiniz ne yapalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…