16.641 YA LATİF OKUMASİ

Ozzgeee

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
11.403
12.732
Hanimlar daha once boyle bir sayfa vardi bende gunluk girer okurdum cokta seviyordum ama artik aktif degil.
Ya Latif esmasi mutluluk veren bereketli bir esmadir.Anlam olarak en ince islerin butun inceliklerini bilen,kullarina iyilikler ulastiran demektir Kismet rizk dilek icinde okunur
Kucuk ebced degeri 129
Buyuk ebced degeri 16641 adettir

hepimizin ortak sorunu esma ve zikirlerde devami saglamamak baska dua is guc derken ara vermek birakmak oysa ibadette devamlilik cok onemli
16641 Ya Latif okumasi baslatmak istiyorum liste olusturup ilk siradan baslamak bolusme usulu degilde gun gun girip sayi alarak ornegin o gun baska okumasu vardir cuzu vardir kisi girer 400 alir birgun sonra hafiftir 1000 alir kimi cok sever o esmayi 2000 alir bos kaldikca girip alir seklinde
Kimse bunalmasin ibadette zorlama bunalma olmaz bazisi kendine gunluk sayi belirler hergun girer ayni sayiyi okur (aslinda temelinde yatan amacim bende dahil hepimizin hergun bu esmayi cekmesini aliskanlikhaline getirmesini saglamak )16641 i o kisiye tamamlayinca 2. Kisiye ayni sekilde devam 1 gun surer 2 gun surer katilima bagli
isteyenin nick inin yanina ismini yazariz dua yazmayacagim herkes xin hayirli niyeti diye niyet edip aldigi sayiyi okuyabilir
Tek kuralim var sayi alip okuyamadiysaniz girip haber vermek onun haricinde aldiginiz sayiyi okundu sayarim
Baska esma ile devam etmiycem sadece bu esma icin bu sayfayi acmayi dusundum

Okumak isteyenler buyursun isim yazdirsin katilima bagli baslariz insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…