16.641 YA LATİF OKUMASİ

canım listeden çıkartmadım ki, pasife aldım, sen de devam ediceğini bildirirsin tekrar aktif ederiz. bu kadar sıkıntı yapacak ne var anlamadım.

Son düzenleme:
ftemiz ,ben ayrılıyorum çıkmanıza gerek yok,hak geçmesin ,benim için okuyan Arkadaşlara yeniden teşekkür ederim,Hakkınızı helal edin

ftemiz ,ben ayrılıyorum çıkmanıza gerek yok,hak geçmesin ,benim için okuyan Arkadaşlara yeniden teşekkür ederim,Hakkınızı helal edin
ayrılmamın senle ilgisi yok, hergün kim girmiş, kim kaç kez girmemiş ne kadar vakit ayırdığımı bilemezsin. o yüzden yoruldum, benim de hastam var ayrıca hergün hastanedeyim. kimin ne derdi sıkıntısı var Rabbim biliyor.[/QUOTE]

kızlar hepinizden tekrar özür diliyorum.
Canım sen de hakkını helal et, özür dilenecek bir şey yok ki. Emek vermişsin o kadar, topiği taşımışsın bak kaç sayfa. Rabbim razı olsun. Devam et bence duaya katılmaya, evet hastan varmış bu şekilde sayfanın yönetimine devam etmek zor olur fakat biri üstlenir belki. Benim doğum yaklaştığı için zor , öyle olmasa ben üstlenirdim.

gereksiz bir tartışmanın buraya taşınmasına üzüldüm, özelden yaz yani. duaya devam edeceğim canım, ama ihlasa katılacağım, bir süre ya latif esmasını bırakacağım. Rabbim sana hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah, sağlıcakla gelsin bebişin.

Amin inşallah çok teşekkür ederim

Hanımlar sıra sanırım bende.
Duam: Allahım sen Selin kulunun sıkıntılarını gider. Korktuklarından emin kıl. Doğuma kadar eşine kavuşmasını ve sağlıkla kolay doğumlar nasip eyle. Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…