16.641 YA LATİF OKUMASİ

Arkadaşlar kimse yanlış anlamasın kalp kırmak değil niyetim fakat bakıyorum da okuyanlar hep aynı kişiler. Bazı arkadaşlar hiç okumazken bazıları fazla fazla okuyor-ki onlardan Allah razı olsun-böyle olunca hemencecik bitmesi gereken dua uzuyor da uzuyor. Lütfen kimsenin kimseye hakkı geçmesin, duası okunan kişinin de hevesi kırılmasın.
canım ben elimden geldiğince takip ediyorum, 2 kişiye katılmayana sorup mazereti yoksa çıkartıyorum. gözümden kaçan varsa, söyle kim olduğunu, uyaralım. bir de genelde haftasonlari herkes giremeyebiliyor.

canım ben elimden geldiğince takip ediyorum, 2 kişiye katılmayana sorup mazereti yoksa çıkartıyorum. gözümden kaçan varsa, söyle kim olduğunu, uyaralım. bir de genelde haftasonlari herkes giremeyebiliyor.
Evet canım farkındayım takip ediyorsun güzelce Allah razı olsun. Genel bir yavaşlama var tüm topiklerde. Dediğin gibi hafta sonu diyedir belki

durkan durkan Benim duam başta annem olmak üzere tüm hastalara şifalar nasip eyle Ya Rab,
Borçlu kullarına ödeme kolaylığı nasip et, feraha çıkart ya Rab,
Bekar kardeşlerimizi hayırlı eşler nasip eyle, iş arayanlara helal kazanacakları işler nasip eyle.
Evi olmayanlara içinde sağlıklı, sevdikleriyle mutlu oturacakları hayırlı yuvalar nasip eyle,
Çoçuk isteyen kullarına da sağlıklı dinine, vatanına, ailesine itaatkar evlatlar nasip eyle Ya Rab. Sınava girecek herkese başarılar diliyorum. Allahım ülkemizede ferahlık, ver, askerimizi, polisimizi bütün görev yapan insanları sen koru ya rabbim.
Benim bütün arkadaşlarımın dualarını sen kabul buyurasın ya rabbim.

X