16.641 Ya Latif Hatmi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Matchteacher kuzum hazır olduğunda ne zaman istersen başlatalım duanı olur mu.

G Gonlumcicekolsun buraya devam edecek misin canım? gün içinde girdin başka yerlere yazdın ama burada hiç okumalara katılmadın canım. Devam etmeyeceksen söyle olur mu.

Şimdi bayram herkes müsait olmayabilir ama sonrasında 2 kişinin okumasına mazeretsiz bildirim yapmayan liste dışı kalır. Bayramda isterdim ki herkese okunsun ama katılım olmayınca mümkün olmuyor ne yazık ki.

Başlayalım kızlar Allah hepinizden razı olsun duam annemin sağlığına kavuşması ve nisanlimla bir an önce yuvamızi kurmak önümüzde ki engellerin kalkması Allah razı olsun hepinizden

Kızlar ben namaz kılmadim kılıp geleyim öyle başlayalım anlayışınız için coooookkkk teşekkür ederim

Allah razı olsun senden, görmemiştim kalan hepsini almışsın

Allah senden de razı olsun canım.

K Khvekokusu20 alım var canım kalan usulü okuyoruz sayı bölüştürünce baş ağrısı yapıyor cünküme eheh :) ben çıkıyorum şimdi Sunay9876 yardımcı olur sana canım:) poğaça yapma vakti :)

Kızlar bende 250 okudum devam etcektım sayı fazla olsun öle yazayım demıstım, bayram yogunluk var ama bıtirmişsıniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…