15 Nisan'da Cevahirdeyiz

evet valla karşılaşmış olma olasılığımız yüksek :1hug:
aslında bazen merak ediyorum böyle kalabalık yerlerde,acaba kaç tane kk üyesi var diye,psikoljimmi bozuluyo ne delikafadulden

şahsen ben canem cok gezdıgım ıcın cok merak edıyom bazen bagırasım gelıyo kk lılar bı adım one dıye :)

bir dahakine bağırırız cevahirde
dolaşan kk hatunları 1 adım öne veya oldugunuz yerde kalın
bu bir sayımdır diye :roflol:

bir an gözümde canlandırdım,kk cılar olduğunuz yerde kalın diye biri olduğunu düşünsenize,tv reklamı gibi,bütün kadınlar durur,sadece erkekler hareket edermiş kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 ay hiç güleceğim yoktu,çok yaşayın siz emi :roflol:

ya gelın o gun cevahırde ole yapalım kızlar :roflol:
danışmadan mıkrofonla kk lılar lutfen buluşma yerıne dıye bakalım kactane cıkcak kk lı ay kesın yapıcam o gun valla merak edıyom :roflol:

KK ne diye millet aval aval bakar beeeeeeaa kaydirigubbakcemile3

danışmadan mıkrofonla kk lılar lutfen buluşma yerıne dıye bakalım kactane cıkcak kk lı ay kesın yapıcam o gun valla merak edıyom :roflol:

yap valla kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ama deli diye toplamasınlar bizi kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3

bencede yap tatlim zaten sen hepimizden once gitcen cevahire
yarim saatte bir anons ettirirsin delikafadulden
anaamm orgut sanip toplamasinlar hepimiziii
super olur ama dusunsene anonsu duyanlarin yuzundeki saskinligi :1shok:
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

sonra kocalar bizi ya bakırköy deli hastanesinden yada karakoldan toplarlar :roflol:

ayyyyyyyyy kopdum ben kızlar yaaaa valla yapıcam ogun :)

hadi bişey kalmadı buluşma gününe delikafadulden
aslında 23nisan olsa ne güzel olurdu,benim doğum günümde o gün,hep beraber kutlardık kaydirigubbakcemile3

aslında 23nisan olsa ne güzel olurdu,benim doğum günümde o gün,hep beraber kutlardık kaydirigubbakcemile3

evet güzel olurdu hem senin hemde benim b.oğlanın doğum günlerinizi kutlardık

istersen ogun gfene bulursurz bana uyar valla :)

en son ben mi gelcem yaaaaaaaaaaaaaaaaa benneyaptımki ama kızlarrrrr aksilik cıkarsa kusura bakmayınnnnnnn simdidennnn................

bende gelıyorumm kıslarr kacırmıcam bu sefer ama cevahırede hıç gıtmedım neresınde buluşcaz onuda soleyınnn bıdahakı buluşma bakırkoyde olsun lutfennnn sahıle gıdelımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…