15 Nisan'da Cevahirdeyiz

hehehe kaydirigubbakcemile3 kız guzel fıkır valla hihoyyyt gene buluşurduk ne guzelde senın gene bı aksılıgn cıkmaz mı kuzum

aksiliklere bağlı canısı:roflol:
şansı gene dürtmek gerek diymi hihoyyyt

ay kızlar hava cok guzel yaw ıcım kıpır kıpır..sızler ne edıysınız bakem :)

dün bende cevahirdeydim şakkıdı
aşkolsun canım insan söylemezmi kaydirigubbakcemile2

aaaaaaaaa nerelerini dolaştın bakem
ben lcwaıkıkı'yi, teknosa'yı,yukarıda oyuncakcıyı ve en sonda bir yerde oturup lahmacun yedik çocuklarla
acaba senle çarpışmış olabilirmiyiz :roflol:

aaaaaaaaa nerelerini dolaştın bakem
ben lcwaıkıkı'yi, teknosa'yı,yukarıda oyuncakcıyı ve en sonda bir yerde oturup lahmacun yedik çocuklarla
acaba senle çarpışmış olabilirmiyiz :roflol:

bende tepe home ve teknosa,zara çocuk bölümüne uğradım,oğlum,kız kardeşim ve kız kardeşimin kızı pizza hut'a çıktık,teknosada ve üst katta yanyana geçmiş olabilirik :icecream: ama kimseyle çarpışmadım,aslında kk baskılı bişeylermi giysek dışarı çıkarkene,iki yabancı gibi geçip gitmişiz baksana kaydirigubbakcemile3

hatunlar ya karsılasmıs olmayasayınız sız heheh :):)

evet valla karşılaşmış olma olasılığımız yüksek :1hug:
aslında bazen merak ediyorum böyle kalabalık yerlerde,acaba kaç tane kk üyesi var diye,psikoljimmi bozuluyo ne delikafadulden

aslında bazen merak ediyorum böyle kalabalık yerlerde,acaba kaç tane kk üyesi var diye,psikoljimmi bozuluyo ne delikafadulden

ben ayda bir giderim cevahire profiloya uğrarım genelde ayağımın altında sayılır ,hem otoparkıda ücretsiz kaydirigubbakcemile3

evet benim çok canımı sıkıyor otopark ücreti,hemde vakit kaybı,birçok yerde kaldırdılar otopark ücretini,zaten girip yeterince para harcıyoruz,otoparkada vermeyelim bari yaaa Çok üzgünüm çoook

iyi eğlenceler dilerim kızlarr bol sohbetler güzel ve yalansız dostluklar kurarsınız inşşş

belkim teknosa'da yanyana geçmiş olabiliriz :roflol:
alt katlara inemedim eşimle buluştuk ve arabayla tur attık
bende çarpışmadımda laf olsun diye dedim:roflol:
geliyon diymi buluşmayaa.s

hatunlar ya karsılasmıs olmayasayınız sız heheh :):)
belki olabilir canım :roflol:

bende bazen düşünürüm acaba şu oturan kk danmı şu giden kk dan olmasın
b.oğlan anne kendi kendine ne konuşuyon der :roflol:

ben ayda bir giderim cevahire profiloya uğrarım genelde ayağımın altında sayılır ,hem otoparkıda ücretsiz kaydirigubbakcemile3
bizimde ayagımızın altı olarak cevahir var canısı
ama arada profiloya'da giderim a.s

iyi eğlenceler dilerim kızlarr bol sohbetler güzel ve yalansız dostluklar kurarsınız inşşş

benimde amaçım kalıçı dostluklar ve arkadaşlıklar yani
bi buluşmadan sonra bir daha aranıp sorulan dost ve dostlar varmı kine?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…