15 Nisan'da Cevahirdeyiz

bende ıcım hep karısıkdı azcık rahatladım ıcımı boşaltınca..azcık dua oku canem acılırsın yada dışarı cıkıp dolaşsan havada cok guzel..

çıkacam,, hep okuyorum heppppp :1no2: başım felaket agrıyo şu annnnn

evet topıcı az cok toparlıjm kızlar gelenler..
eternet
ecnailgree
masummasal
mısırdan
prenses
yagmur25
mefaze
deryacıkk
lavinya29
herbishey
adalayak
ardayasbu
eylül25
vokalanestezı
ecrin1001
gündüzünkaranlıgı
zkysn _memleketten donerse
marseak_belkı gelıcek
evet kızlar sımdılık bukadarız yokmu arttıran

canlarım ben anadolu yakasında oturuyorum ta burdann kalkıp cevahire gitmek istesem sabah ancak ewvden cıkmalıyım ki sizinle vakit gecireyim siz anadolu yakasınd olanları hiç düşünmeden bu bulusmayı planlamıssınız!cünkü bende bulusp sizlerle tanısmak istiyorum ama yakın yerler secerseniz bnde cok memnun olurum

bıdahakı buluşmamıda anadolu yakasında yapıcam bus efer ben mısafır gelıcem o tarafa..senı tanımayı cok ısterım ..

tatlim ben taa misirdan gelicem allahin izniyle insallah sende katilirsin aramiza kendi adima cok isterim sen tanimayi

offffffffffffffffffffffffffffffffffff çok daraldımmmmmmmmmmmmmmmmm buluşma günü gelsin kafamı dagıtacammmmmmmmmmmmmmmmm

bıdahakı buluşmamıda anadolu yakasında yapıcam bus efer ben mısafır gelıcem o tarafa..senı tanımayı cok ısterım ..

bende gelmek isterdim ama anadolu yakasındayım ve gerçekten gelmem çok zor olur..
inşallah anadolu yakasındaki buluşmayıda çok beklemeden yaparsınız ben haziran sonunda doğum yapıcam çünkü kaçırmak istemem:))))

arkadaşlar ne olmuş sanki bende anadolu yakasındayım gelin yaaaaaaaaaa

Arkadaşlar benide çağırmışınız özelden.................................

sende 23 nisan da yap buluşma hem benim b.oğluşun dogum günü hani sazlı sözlü :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…