15+6 bebeğimi kaybettim...

canım ya allah sabır versin..çok zor doğrusu ..
rahim ağzı yetmezliği teşhisi doğru ise sonraki gebelikte serklaj yaptır rahim ağzına canım..umarım aynı sorunu birdaha yaşamassın canım çok geçmiş olsun..

Canımmm Allah sabır versin dayanma gücü versin sanaaa rabim büyükkk rabbime sığınnnnn :KK43:

Geçmiş olsun canım. Allah yenisine sağlık versin,uzun ömür versin inşallah. İnşallah tez zamanda tekrar hamile kalırsın ve sağ salim kucağına alırsın.

Canım acın için söylenecek söz yok tesellisi yok :teselli:
plansız bie şekilde hamile olduğumu öğrendim vee öğrendiğim andan itibaren ona öyle bir bağlandım ki hayata bakışım beklentilerim değişti artık herşey bebişim için ona birşey olacak kaybedicem diye o kadar çok korkuyorum ki allah daha böyle bir acı vermesin ne sana nede bizlere canım

nedenir bilmiyorumki rabbim sana peygamber sabri versin
evlat acisi bu hic bir aciya benzemez
rabbim kimseye kanli bicakli düsmanima bile bu aciyi yasatmasin isteyipde bebegi olmayan herkezein kucaginada rabbim saglikli bebisler versin
ins. ikinci bebeginin güzel haberlerini aliriz ,kendini toparlamaya calis biliyorum zor ama...

benim oğlum 6.5 aylıktı

cnm benim cok üzüldüm senağlama
rabbim sanada sabir versin
onu hissettin onu icinde büyüttün konustun...... cok zor pek bisey bulamiyorum söylenicek , allah yardimciniz olsun tüm evlat acisi ceken annelerin :Saruboceq:

X