15+6 bebeğimi kaybettim...

Allah sabır versin canım benim Rabbim bidaha yaşatmasın inşallah tez zamanda tekrar hamile kalırsın Allah yardımcın olsun canım

herkese merhaba, yeni uyeyim. tugra85 cok uzuldum, yazini okuyunca. biz ne desek acini hafifletemeyiz. en kisa surede tekrar hamile kalacagini dusun. cok cok gecmis olsun.

canım benim ya inan cok üzüldüm benimde sık sık sancılarım oluyor hem tetikteyım annem olur diyor ama yazılanları okudukca kendime engel olamıyorum
rabbim sana bi cok evlat ve cok güzel günler nasip etsin kendine iyi bakın
ve çok üzülmeyin

canım allh sabır versin ne diyelim inşallah en kısa zamanda yeniden annelik duygusunu yaşatır yüce rabbim

gerçekten çok zor bir durum herkes için bunu söylüyorum ve senin için de şimdi tuğra85 senin için de diliyorumki Allah en yakın zamanda hepimizi anneliğe ulaştırsın..geçmişi düşünme artık geleceğe bak ve Allahın izniyle yakın zamanda bir anne olacagını unutma..

canım çok geçmiş olsun ..allah aynı acıyı yaşatmasın bir daha..düşük mü yaptın doğummu ? ayrıca sebebi neydi..? acını tazelemek istemem ama biz hamilelerinde dikkatli olması gerekir bu gibi durumlarda..allah tez zamanda tekrar nasip etsin inş..

Allah sabır versin canım. verende Allah, alanda Allah. elimizden birşey gelmiyor. bende geçen hafta 7 haftalık bebeğimi kaybettim. onu öyle özlüyorum ki. Allah bir daha yaşatmasın kimseye inşallah

canim ya cok gecmis olsun,cok üzüldüm.
Allah bir daha gostermesin,insallah en kisa zamanda tekrar hamis kalirsin ve bebegini kucagina alirsin hayirlisiyla...kendini cok yipratma canim sen oldugun surece bebek olacaktir,yeter ki sen iyi ol,kendine iyi bak..gecmis olsun.

tatlım ne desek az, acını hiç bir şey hafifletmeyecek. nede olsa çok yeni daha.. gelinimizin iki çocuğunda da erken doğum riski taşıyordu.ant. tıp fak. devamlı yatarak o iğnelerle bebeği tuttutular... 3-4 aylıkken yatış yapıyordu tıpa.. aralıklı olarak tedavi alıyordu.. kendine çok dikkat ediyordu, bir kg. bile eline almazdı. iki çocuk dünyaya getirdi..
dilerim bundansonraki hamileliğini daha biliçli geçirirsin.. ilk 3 ayda düşük ihtimali olacağını her hamilenin bilmesi gerek.dr.um bana bunu söylemişti..ama senin 4,5 aylık mı oluyordu???
proloton diye düşüğü engeleyici bir iğne.

canim Allah sabir versin gerçekten çok kotu bir durum.bende bu ay 9 haftalik bebegimi kaybettim.rabbim kimseye yasatmasin.kendini toparlamalisin artik.elinden hiç birsey gelmez olan oldu.kendine eziyet etme artik.en kisa surede tekrar hamile kalip saglikli bir bebek dunyaya getirmen dilegiyle.

canim allah sabrini versin diyorum,dahada baska söz bulamiyorum ne olur bi an önce toplan ve kenide iyi bak.

allah sabır versin canımmm.üzülme atık diyememm ben rüyalarımda bebeğimi ölürken gördüğümde ağlayarak uyanıyorum o yüzden anlıyorum seni

canim allah sabirlik versin üzülme....inşallah ilerde sağlikli turp gibi yarmaz mi yaramaz bebişlerin olur...allah a emanet ol...

Canım benim ya allah sabır versin sana bende ağlıyorum şuanda inan.Ateş önce düştüğü yeri yakar.Bir anne olarak tüm kalbimle paylaşıyorum acını.Rabbim okadar büyük ki hem mübarek ayında cennetinin en güzel köşesine çağırmış oğluşunu o çok güzel bir yerde merak etme .Bir gün bir melek yollayacak rabbim ve sana ANNE dediğini duyacaksın.
Sağlıkla-mutlu ve huzurlu kal eşinle beraber.

24 Nisan günü bir bebeğimizin cinsiyetini öğrendik ve heyecanımız bir nebze yatışmış olarak evimize döndük. Gece biraz ağrım oldu ama pek aldırmadım. Fakat sabah ağrıya dayanamayarak dokturumu aradım, üstelik kanamam da vardı. Çok yoğun olduğu için beyefendi, beni bekletmeme sözü aldım. Fakat yine de 20 dakika sancı içinde bekledim. Beni aldığında bebek yaşıyordu. Fakat ben ultrason makinasının karnıma verdiği baskıya bile dayacak güçte değildim. Rahim biraz açılmış ama bişey olmaz git dinlen naz yapma dedi ve iğne verip beni gönderdi. Akşama kanaman geçmezse gel dedi. Akşam üzeri kanamamın hafiflediğini söyleyince tama o halde birşey olursa ara dedi. Ancak o gece saat 3.30 da dayanılmaz sancıyla uyandım. Bebeğime birşey olmayacağından, kötü birşey olmayacağından o kadar emindim ki geçecek diye sesimi çıkarmadan sabaha kadar bekledim. Sancım 5 dakikaya düşene kadar. Hemşireler kendi aralarında konuşana kadar oğlumun beni bırakacağına hiç inanmadım ama nitekim oğlum direnemedi. Beni bıraktı :KK43: Henüz acım çok taze. Allah kimseye yaşatmasın tabi bana da. Ona o kadar alışmıştım ki, artık hissettiriyordu kendini. Canım oğlum... :a015:

Bu resmen bir cinayet bunu aklım almıyor,nasıl olurda bu kadar gaddar olabilirler,kimbilir belkide doğru düzgün ultrasona bakmadı bile.Katil değil de ne bu doktor!!!!!!!!!!

Geçmiş olsun canım inan çok üzüldüm Rabbim sana onun acısını unutturacak sağlıklı bi evlat nasip etsin inşallah üzme kendini tekrar anne olabilirsin Allah sizlere ömür versin ...

kelimelerin yetersiz kaldığı an işte bu anlar oluyor Rabbim sabrını versin ve tez vakit kucağını dolsursun canım başka ne denebilirki

canım çok geçmiş olsun ..allah aynı acıyı yaşatmasın bir daha..düşük mü yaptın doğummu ? ayrıca sebebi neydi..? acını tazelemek istemem ama biz hamilelerinde dikkatli olması gerekir bu gibi durumlarda..allah tez zamanda tekrar nasip etsin inş..

Öncelikle allah bütün anneleri korusun. Meleklerinize de kendinize de çok iyi bakın. Bizler içinde dua edin lütfen, sizin dualarınız kabul olur.
Benim hamileliğim en baştan beri biraz problemliydi fakat benim en büyük hatam doktoruma çok güvenmek oldu. Geçer birşey olmaz dedi, bende biraz cahillikle pek dikkat etmedim kendime. Ağrım ve hafif kanamam oluyordu. Fakat düşüktenten sonra başka bir doktor rahimağzı yetmezliğine yordu bu kadar büyük bir gebeliği kaybetmeyi. Ben hastanenin acil servisinde göre göre düşürdüm bebeğimi sonra kürtaja aldılar.

X