Makyaj Ürünleri 15-18 yaş makyaj malzemesi önerileri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

highschool17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2009
383
1
15-18 yaş aralığına uyan fazla abartılı olmadan (fiyatları uygun) kullanabileceğim makyaj ürünleri için büyüklerimden yardım bekliyorummm.....

15-18 yaş cnm sen zaten çok güzelsindir.
makjaj malz kullanıpta yıpratma cildini.
günlük bakımını yaptıktan sonra yüzüne boya sürmene gerek yok.
gezel bir tonda ruj çok hafif bir kalem yeterli gözüne.
onun dışında fontoten asla sürme allıkta sürme.

tabii ki zaten fondoten filan bahsetmiyorum göz kalemi,parlatıcı ve rimel.....

she nin ürünlerini kullanabilirsin o zaman canım. ambalajları tam yaşına hitap ediyor. bi gloos bi rimel yeter artar bile sana.

maybelline gloss, carmina'nın göz kalemi, pastel'in allıkları (gerek bile yoktur belki sana allığa) hoş ve de ucuz. rimelde loreal tavsiye ederim. (30tl civarı oluyorlar)

Parlatıcı, rimel allık.. hepsi bu.. Rimel ve parlatıcı için ucuz markalar tercih edebilirsin,

ama bence git kaliteli iyi bir marka bir allık al, clinique allıkların renkleri gençlere hitap eder, genç ciltlerde kaliteli ürün kullanmak lazım yoksa cildini bozabilir. Kötü allık gözeneklerini tıkar sivilce yapar, gözeneklerini genişletebilir hayatın boyu çekersin, ya da dayanıksız olur hemen silinir gider... zaten bir allık yıllarca dayanıyor verdiğin paraya değer yani.
Hem 3 tane şey alacaksın topu topu :)

Bu yaşlarda ne kadar az makyaj yaparsan ilerisi için o kadar iyi zaten yaşının verdiği güzellikle hiç ihtiyacın yok :) 15 erken ama 17-18 gibi göz kalemi kullanmaya başlayabilirsin.

hayatım sana kaliteli bi rimel,akmayan bi göz kalemi yeter bnce. bende lisede sadece nivea lipstick kullanıodum bide göz kalemi başka da bişi kullanmadım. hem sona üniversiteye başladıında makyaj yapınca deişklk oluo üniversiteli hawalarında oluosun kaydirigubbakcemile3

ben lisedeyken allık, rimel bir de niveanın çilekli dudak sitiğini kullanırdım. eğer allık kullanmak istersen sephora, body shop gibi markalardan alabilirsin. 20-25 liraya. daha ucuz ürünleri kesinlikle kullanma yanaklarında sivilceler çıkar. göz kalemi cecile tavsiye edebilirim. avon color trend göz kalmlerini de beğeniyorum ben. rimel olarak she'nin rimelini denemedim henüz ama güzelmiş sanırım. she'nin dudak parlatıcıları da güzel. ambalajlarına zaten diyecek bişey yok:asigim: body shop born lippy çilekli parlatıcıyı da çok severim ben. pastel deep black volume maskarayı arkadaşım kullanıyor ve çok memnun, fiyatı da oldukça uyguna.s çok uzattım heralde, benim aklıma gelenler bunlaryerimseniben

yha ben 15 yaşındayımm bugün kendime bi fondöten aldımm tenime uygun yüzüm güneşten yandı we alın bölgemde biraz siwilce war onları kapatmak için haftada 2-3 kere sürecm okldn gelincede yıkıcm zarrı çok mu olr?????bayanssulusmile

Sebmin, fondöteni umarım kaliteli bi markadan almışsındır. Kalitesiz ürünler gencecik cildini mahveder kesinlikle. Fondöten yerine kapatıcı kullanman daha iyi olurdu aslında, istediğin bölgeye uygular sonra doğal bir biçimde dağıtırdın. Birde her ne sürersen sür makyajını çok çok iyi temizlemen önemli, makyajın zararlarını en aza indirmek için.

ben 15 ve 18 yasında hıc ama hıc makyaj yapmadım.. universiteye geldım yapmaya basladım guzel oldugumu ozaman anladım havamdan gecılmez hıhhh:):):

aynen katılıyorum bn 19 yaşıma geldim daha yeni yeni allık kullanmaya başladım çok ölü gibi olmasam kullanmam aslında ama soluk olunca mecbur kullanıyoruz fondoten pudra fln sakın kullanma canm cildini bu yaşta yormaya gerek yok göz ve dudak makyajı yeter bence zaten cilt bu yaşta güzel diye çok hor kullanılır çoğu kişi bu hatayı yapıyor

canım cildin güneşten yandıysa üstünü kapatmak yerine kendi haline bırak medikal ürünler kullan sivilcelerinden çok rahatsız oluyosan makyaj yerine tedavi yoluna git hem sorunu kökten çözmüş olursun bnde aynı sorunu senin yaşlarında yaşadım ve yüzüme hiçbişey sürmedim ve çok şükür gectiler

canım 16 yaşındayım shenin ürünleri hoş gerçekten fiyatları da uygun ama ben de sadce L22 ruju var boshayallersmile

ama ben hep büyük göstermişimdir zaten.göz makyajı için sadce kalem ve rimel kullanıyorum
kalemler avondan rimel oriflame.=bunları indirimdeyken al :1hug:

ruj genellikle she L22 kan kırmızı

ayrıca goldenrose vişneli lipstickin rengi gayet hoş

fondoten far allık kullanmıyorum hiç bayanssulusmile

bide şu flormarın supershine lipglosslarından alıcam kırmızı mat olanından.

benim tercihlerim bunlar opuyorumnanaktan

she color a bak derim . bende 14 yasndaym . ambalaji kokusu ve fiyati cok hos kaliteli bi marka zaten. zemuszemus

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…