Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Günaydın kızlar. :KK3: dün siteye acaba bakım bitmiş mi diyerek tıklaya tıklaya helak oldum resmen. ne uzun sürdü öyle. :KK37: var ya artık kahvaltıdan bıktım. hep aynı şeyleri yemekten gına geldi ve bugün çok az yiyebildim. bi gün dalıcam ballara, tereyağlara, reçellere o olacak. :KK56: dün sabah çok mutlu oldum güzel bir eksi vardı tartıda. bugünde merakıma yenik düşüp baktım ve yarısından çoğu güme gitmiş. tuvalet sorunu beni çileden çıkarıyor. hepsi onun yüzünden. :KK47: umarım bugün çözerim yoksa sırf onun yüzünden yarın istediğim kadar kilo verememiş olucam. :KK50:

Slm kızlar bı aralar biraz canım sıkkın hoşlanmadığım bazı durumların içinde kaldım daha iyi olmaya çalışıyorumm bu nedenle cok fazla uğrayamadım...

Siteye tek giremeyen ben değilmişim. Bugünde çok gelen giden olmamış. Yine bakım mı vardı? Bu arada evde kayınvalidem akşamları pc başına oturunca kalkmıyor bende kalk diyemiyorum. Tam gelmeye niyetleniyorum bi bakıyorum oyun oynuyor. Seslenemiyorum. İş yeri çok yoğun. Benim kullandığım bilgisayar kısıtlı internet bağlantılı. Kadınlar kulübü yasaklılar arasında. Netbook uma şarj cihazı alamadım. Telden girmeyi de ben sevmiyorum. Anlayacağınız bir türlü gelemiyorum. Bu arada iki gündür bende kesin ve sert bir diyete başladım. Çarşamba sabahı tartıldığımda 64.4 tüm. Bu sabah 63.7 çıktım. Artık hedefe ulaşmaya kararlıyım. İki gündür lokma kaçamak girmedi boğazımdan :KK9::KK9::KK9:

Bu arada çok özledim sizi. :KK16:Geçmişi okuyamıyorum. O nedenle önemli bir şey varsa yeniden söyleyin lütfen. :KK52:

Siteye tek giremeyen ben değilmişim. Bugünde çok gelen giden olmamış. Yine bakım mı vardı? Bu arada evde kayınvalidem akşamları pc başına oturunca kalkmıyor bende kalk diyemiyorum. Tam gelmeye niyetleniyorum bi bakıyorum oyun oynuyor. Seslenemiyorum. İş yeri çok yoğun. Benim kullandığım bilgisayar kısıtlı internet bağlantılı. Kadınlar kulübü yasaklılar arasında. Netbook uma şarj cihazı alamadım. Telden girmeyi de ben sevmiyorum. Anlayacağınız bir türlü gelemiyorum. Bu arada iki gündür bende kesin ve sert bir diyete başladım. Çarşamba sabahı tartıldığımda 64.4 tüm. Bu sabah 63.7 çıktım. Artık hedefe ulaşmaya kararlıyım. İki gündür lokma kaçamak girmedi boğazımdan :KK9::KK9::KK9:

Bu arada çok özledim sizi. :KK16:Geçmişi okuyamıyorum. O nedenle önemli bir şey varsa yeniden söyleyin lütfen. :KK52:

Selam canım napıyosunn isteyipte girememek de sıkıntılı anlıyorum seni .. Tebrik ediyorum bu arada hiç kaçamak yapmamışsın 😃bnde biraz sıkıntılı günler geçirdim moral açısından ama daha iyiyim şükür.. Bu ara deli bi iştah geldi ama dikkat ediyorum şükür

Menümü paylaşayım

Sabah 7:30
2 dilim kızarmış tb az krem peynir bol domates salatalık 1 zeytin çay

Ara 11:00
1 bardak neskafe

Öğlen 12:30
2 yarım dilim tb arasına 2 köfte
1 kaşık helva

Ara 16:00
1 mini muz
1 mini yeşil elma

Akşam 19:00
4 köfte biraz patates ( fırınlanmış ) az domates biber kavurması yoğurt 1 dilim tb

Ara
Yeşil çay

Uyanınca
4 kuru kayısı
Su

Sabah (10:45)
1 haşlanmış yumurta
2 siyah zeytin
1 dilim kaşar peynir
Yarım bardak çay

Öğle (14:15)
1.5 kepekli galeta
8 siyah zeytin

Ara (16:00)
Biraz fıstık

Akşam (19:30)
3 islim köfte (üzerindeki domates ve biberleri dahil)
1 mercimek köftesi
1 bardak ayran
1 dilim tam buğday ekmeği

3 litre su
Sporum şimdilik yok. dün hava iyiydi, çok güzel spor yaptım; ama bu sabah yağmurluydu. ilerleyen saatlerde yürüyüş yaparsak yazarım size. :KK34:

tuvalet sorunumu hala çözebilmiş değilim, yarın hak ettiğim sonucu görememekten korkuyorum. :KK47:

ben anca girebiliyorum siteye bugün sorun çözülmüş galiba ama ben şifre işini çözemedim bir türlü değişmedi.şimdi deneyeyim dedim eski şifremle giriş yaptı.menümü paylaşıp geçmişi okuyayım

sabah(10.30)

biraz tulum peyniri
1 dilim tam buğday ekmeği
4 zeytin
yeşil çay
1 yumurta

öğle(14.30)

5 yk kabak yemeği
2 yk yoğurt

akşam(18.30)

3 yk yulaf
yarım bardak yarım yağlı süt
biraz kuru meyve
biraz ceviz

biraz önce 1 sade türk kahvesi
2 küçük kare bitter çikolata

2 litre su
45 dk yürüyüş

Afiyet olsun canım:)

İdealine ulaşana kadar devam et canım zaten şimdi bırakırsan hemen geri kilo alırsın ki 5 ne ki verirsin sen başarırsin sen :))

Sutlac bakalavadan iyidir afiyet olsun cnm:)

Hg ebrucum nasılsın bebi s nasıl oldu?

İnşallah en kısa zamanda herşey gönlüne göre olur cnm hayırlısı olsun hakkınızda

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Sgl cnm Allah razi olsun.

Kizlar cok zor durumdayim
bilmediginiz ve anlatamayacagim cok sey var. Derdim büyük bana göre ama Allah daha büyük. Insallah her daim seven sevdigi ile evlenir, Allah sevenleri kavustursun. Allah aileme sevdigimi damatlari olarak kabul etmelerini nasip etsin.
Cok üzgünüm icim yaniyor ve kalbim aciyor, Allah kimseye böyle bir dert vermesin.
Menülerini yazamiyorum pek yemiyorum ams sagliklida yemiyorum istahimda yok midem cok bulaniyor ne yesem karnim sisiyor.
Inanin eger istedigim sekilde asilmayacaksa bu derdi ömür boyu cekecegim bu durumda ölsem suanda erken öldüm demem.
Allahim yardim etsin :KK43:

Bugünkü menüm:
09.30:
1 yumurta
1 domates
Yeşillik
2 dilim light ekmek

14.00:
5 y.k. pazı yemeği
3 y.k. yoğurt
2 dilim light ekmek

18.00:
5 y.k. karnıbahar yemeği
3 y.k. et kavurma
Soğan salatası (yağsız)
2 y.k. yoğurt
2 dilim light ekmek

20.30:
1 muz
1 kivi

2 lt su+ 2 fincan bitki çayı

Kizlar cok zor durumdayim
bilmediginiz ve anlatamayacagim cok sey var. Derdim büyük bana göre ama Allah daha büyük. Insallah her daim seven sevdigi ile evlenir, Allah sevenleri kavustursun. Allah aileme sevdigimi damatlari olarak kabul etmelerini nasip etsin.
Cok üzgünüm icim yaniyor ve kalbim aciyor, Allah kimseye böyle bir dert vermesin.
Menülerini yazamiyorum pek yemiyorum ams sagliklida yemiyorum istahimda yok midem cok bulaniyor ne yesem karnim sisiyor.
Inanin eger istedigim sekilde asilmayacaksa bu derdi ömür boyu cekecegim bu durumda ölsem suanda erken öldüm demem.
Allahim yardim etsin :KK43:

Amin. Allah'ım yardımcın olsun nur. ama öyle ölümden falan bahsetme, zaman neler gösterecek bilemeyiz. sabret sadece. :KK34:

Kızlar bu sabah tartıya çıkınca moralim bozuldu. Bu hafta listemde yazanlardan bazı şeyleri atladım daha fazla kilo vereyim diye ama 500 gr almış görünüyorum :KK50: nasıl oldu bu anlamadım. Bu hafta takıma almayın beni de haftaya alın en iyisi :KK25:
Geçen hafta: 78.3
Bu hafta: 78.9
Fark: -500 gr
Böyle ekside olunca yüzde nasıl hesaplanır bilmiyorum :KK43:

Geçen hafta 102.9
Bu hafta 102.4
Fark 500gr
Yüzde 0.5

R gl oldum kızlar malasef şişlik var çok fazlahaftaya artık daha iyi bi sonuç inşallah

Kızlar bu sabah tartıya çıkınca moralim bozuldu. Bu hafta listemde yazanlardan bazı şeyleri atladım daha fazla kilo vereyim diye ama 500 gr almış görünüyorum :KK50: nasıl oldu bu anlamadım. Bu hafta takıma almayın beni de haftaya alın en iyisi :KK25:
Geçen hafta: 78.3
Bu hafta: 78.9
Fark: -500 gr
Böyle ekside olunca yüzde nasıl hesaplanır bilmiyorum :KK43:

Şimdi de 78.7 çıktı. 400 gr artım var :KK43:

Üzülme canım. Eğer kaçamağın yoksa mutlaka ödem vardır. Ya da listene harfiyen uyman gerekiyordur. Ayrıca eğer hiç bir şey yemeyip içmediysen ve vaktin varsa saat 10:00 a kadar bekle derim. Çünkü bazen kalkar kalkmaz tartılınca ödem oluyor. Bende öyle en azından. Biraz daha bekle bence. Moralini bozma.

Kızlar güzel diyetimin sonuçlarını da güzel bir şekilde almaya başladım. Çarşamba başladığımda 64,4 tüm. Bu sabah 63.1 çıktım. Fark: 1.3 Eğer istenilerek yapılırsa diyet ve kaçamak olmazsa çok güzel sonuçlar alınabiliyor. Belki bunun bir kısmı ödemdir. Ama genel olarak güzel bir sonuç. Bu kez hedef ulaşmadan durmak yok. :KK52:

X