Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

istediğim türde bir program anlattığına göre. indiricem canım teşekkür ederim.

Cnm öyle diyorsun da o zaman neden açlıktan midem gurulduyor 😃 sabahki iki dilimi zaten saymıyorum çünkü sürekli ders anlatıyorum ve acıkıyorum

bütün gün okuldasın genelde ayakta ve ders anlatıyosun canım bu yüzden kahvaltıyı daha dolu dolu yapabilirsin.haşlanmış yumurta,peynir,zeytin,2 dilim ekmek gibi.senin kahvaltıların bence biraz hafif tatlım.diğer öğünlerde de ekmek yemeye çalış bence.makarna glisemik indeksi yüksek bi besin ve kan şekerini ani alarak arttırıp sonrada azaltır buda senin daha kısa bi zamanda açıkmanı sağlar.aslında pratik diye yediğin şey senin kısa zaman sonra tekrar açıkmanı sağlıyor çokta faydası yok bu durumda.burcu benden çok daha iyi biiyor bunları o daha iyi bi açıklama yapabilir aslında.

istediğim türde bir program anlattığına göre. indiricem canım teşekkür ederim.

söylemeyi unutmuşum ücretli ve ücretsizi var.ben sonradan ücretli olanı yükledim bütün dediğim özellikler var onda .ücretsiz olanlarda adım sayısını ve mesafeyi gösteriyor sanırım o da gayet işe yarar bi uygulama

Anlıyorum cnm yarın sandviç yapmayı düşünüyordum iyi fikirmiş demekki

Bugunku menum
08:00
2 kuru kayısı
6 tuzsuz badem ve
6 fındık

11:30
5 yk menemen
Kk kadar peynir
8 zeytin
2 dilim tb ekmegi
Biraz salatalık
3 fincan cay

17:30
Biraz yeşillikli mucver
2 yk bol bol yesillikli az bulgurlu kısır
Salatalık ve tere

1 sade türk kahvesi
2 L su

Belki birazdan yesil cay icerim

Spor
09:00 28 dk jillian 30 day shread level1/5.gün

Kizlar yarin bildirimi gec yapabilirim cünkü sabah erken olunca kilom daha cok cikiyor. Ben her ihtimale karsi sindiden bildirim yapayim. Bu hafta menüme dikkat edemedim ama sanirim hem hasta olmamdan hemde regl sisknligim gittigi icin gzl kilo farki ortaya cikti :)

Gecen hafta 66.2kg
Bu sabah 65.2kg
Fark 1kg
Ortalamam 1,51%

Tebrikler cnm.
Gecmis olsun tekrardan umarim daha iyidindir.:)

afiyet olsun özlemcim.

tebrik ederim nur.

tamam canım anladım.

Gunaydin hatunlar:)

Geçen hafta ---->105
Bu hafta. ---->102.9
Fark. ---->2.1
Yüzde. ---->2

Son zamanlarda en iyi haftam oldu zannımca

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tebrikler cnm mukemmel bir sonuc.:)

Günaydın kızlar hiç iç acıcı bi sonucum yok regl ve antep faciasından sonra +dayım hepinizden özür diliyorum.
Geçen hafta-->89
Bu hafta--->90
Fark-->+1000
Yüzde-->-1.1

Anlıyorum cnm yarın sandviç yapmayı düşünüyordum iyi fikirmiş demekki

Ben her gün yapıyorum canım iki dilim ekmeğin içine peynir zeytin domates salatalık biber marul maydanoz dere otu kuzu kulağı nane canım ne cekerse küçük küçük koyuyorum hemde çok güzel oluyor mutlaka dene hem pratik de oluyor yolda bile yiyebilirsin

Günaydın kızlar hiç iç acıcı bi sonucum yok regl ve antep faciasından sonra +dayım hepinizden özür diliyorum.
Geçen hafta-->89
Bu hafta--->90
Fark-->+1000
Yüzde-->-1.1

Antepe gidipte az bile almışsın cnm ki regl de vara belki almamış bile olabilirsin ödemdir o ödem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…