Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kızlar ben komşuya oturmaya gidiyorum. Merak etmeyin sadece çay içmeyi düşünüyorum hazırlanan tabaktan birşey yemicem :)

***13. TAKIM 351. ETAP ***

Alsimi (73.2/72/1.2/%1.64)

gubsej (89.1/89/0.1/%0.11)
OoOturtleOoO ( 106.3/105/1.3/%1.22)
Ozlem (80.3/80.1/0.2/%0.25)
ozzlleemm (66.1/65.7/0.4/0.61)
ssercecik ( 66.5/66.2/0.3/%0.45)

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.71

kızlar liste bu şekilde ilk 3 e grebilir miyiz bilmiyorum ama şuan 5 takım içinde 1.yiz :KK70:

Son düzenleme:
hoşbuldum canım inşallah hepimiz fit hatunlar oluruz vallahi artık yururken bile rahat edemiyorum sanki ya vücudum çok ağır gibi siz neler yapıyorsunuz
Ben de 80 kiloydum canim gezmk bile istemiyodu yoruluyodum ki dahs 25 yasindayim.haftada 2 gun spor salonu bi gunde yuzmeye gidiyorum.diger gunler yuruyus yapmaya çalışıyorum ama yapamadigim zamanlarda oluyor.leslie i kesinlikle bende öneririm cok faydasi oluyor.ozel bi diyet uygulamadim.saglikli seyler yemeye çalışıyorum burasi bu konuda cok faydali.tek başıma olsam sikilip birakabilirdm ama arkadaslar sayesinde motivasyonum dusmuyor

Ben de 80 kiloydum canim gezmk bile istemiyodu yoruluyodum ki dahs 25 yasindayim.haftada 2 gun spor salonu bi gunde yuzmeye gidiyorum.diger gunler yuruyus yapmaya çalışıyorum ama yapamadigim zamanlarda oluyor.leslie i kesinlikle bende öneririm cok faydasi oluyor.ozel bi diyet uygulamadim.saglikli seyler yemeye çalışıyorum burasi bu konuda cok faydali.tek başıma olsam sikilip birakabilirdm ama arkadaslar sayesinde motivasyonum dusmuyor

inşallah veririz hep berazber ben hala öğlen yemeği yemedim açlık tavan yapmak üzere iş yerinde yemek düzeni yok malesef

canım ben leslie ile verdim diyebilirim arada bi 10 gün jillian yapıp bıraktım ama daha çok düzenli leslie yaptım ve günde 15 dk basen bacak ve karın egzerszleri yapıyordum google play storedan ücretsiz günlük egzersizleri öneririm bu konuda ama daha çok buraya borçluyum çünkü sağlıklı beslenmeyi öğrendim sadece bi öğünde 1 dilim tm bugday yada 2dilim kızarmış tam bugday ekmek yiyordum halada öle pilav makarna kek pasta börek çörek hiç yemedim şimdide çok nadir yiyorum o şekilde cnm bu hafta düzenli beslnme düşünüyorum çünkü geçen hafta çok kötüydü menülerimi o zaman görebilirsin cnm. sporla verdiğim için 6 ay önce bıraktım diyeti maksimum 62 kiloya çıktım onuda arada bi hafta dengeli beslenirsem veriyorum o şekilde yani öenmli olan diyet yapıp vermek değil vedikten sonra sağlıklı beslnmeye devam edip korumak çünkü korumak daha zor

ben inanıl olarak biraz karataycıyım cnm yani sırf yagsız bi diyet yapamadım zamanında yapsamda 3 4 gün kabızlık çektim sonra karatayla tanıştım kilo vermem hızlandı ara ögün yapmadım akşam kışın 6 yazın 7 den sonra sadece yeşilçay içtim çok çok acıkırsam yoğurt yedim o kuralların sonuna yazdıklarım grupça tecrübe ettiklerimizdir cnm mesela o şekilde soruların olursa cevplarım ttlım ben 46 bedenden 38 e düştüm diyebilirim en son 44 beden pantolonum sıkıyordu

burcu ekledim ancak fotolarını açamıyorum yada ben mi yanlış ggiriyorum acaba bu site de yeniyim çok da bilmiyorum açıkcası

burcu ekledim ancak fotolarını açamıyorum yada ben mi yanlış ggiriyorum acaba bu site de yeniyim çok da bilmiyorum açıkcası

tatlım giden kilolar yazan albümüm var açılması lazım
burcu sen de benim gibi aöf mi okuyosun yoksa :KK43:

yok tatlım ben hemşirelik son sınıf öğrencisiyim ama kpss ye hazırlanıyorum

aynen kapışma büyük kendime pek güvenmiyorum ama bakalım. kuzucum doğal olarak sabah kalkınca şiş oluyorsun ödem bi süre sonra dağlıyo bu yüzden dün akşam yeşilçayını içtin mi

Ayy canim ben sabahlari iciyorum genelde yesil cayi wc ye sprekli getirixir diye ana bundan sonra özellikle cuma aksami icicem sabah tartilinca güzelce ekside olmak icin:)

tamam o zaman hadi hayırlısı
adım derya 26 yaşındayım 28 aylık oğlum var 3 aydır çalışıyorum kilom malesef ki 71,5 boyum 165 cm dün sağlık ocağı obezite birimine gittim yağ ölçümü falan yaptırdım iç yağlanma iyi ancak dış yağlanma biraz fazla bel ve basenden kilo vermeliyim
bu gün kahvaltım
2 küçük dilim tam buğday ekmeği
1 bardak iki şekerli çay :KK43:
bir dilim peynir ve 5 6 zeytin
birde yumurta
hosgeldn cnm.bende daha once 75 kg ile takima basladim.67.5 ile ayrildim.ve 83 kiloya ciktim.:KK43:(

Ilk defa duydum cnm.heryerde varmi acaba bu obezite birimi?
araştırıyoeum netten çok net bilgiler bulamadım ancak sağlık ocağının bana verdiği adım sayar var günlük 1000 adım ama ben sadec 6000 yapabildim bakalım bu gün ne kadar adım atacağım bu arada bişey daha soracağım bu evde attığım adımlarıda sayayımmı sizce
6000 bile iyi cnm.zamanla cogaltirsin.
Birtek obezite birimi adimsayar veriyor sanirim?
cnm harikasin.: nazar:
Nekadar zamanda 80den bu kiloya inmistin.:nazar:

hosgeldn cnm.bende daha once 75 kg ile takima basladim.67.5 ile ayrildim.ve 83 kiloya ciktim.:KK43:(

Ilk defa duydum cnm.heryerde varmi acaba bu obezite birimi?

6000 bile iyi cnm.zamanla cogaltirsin.
Birtek obezite birimi adimsayar veriyor sanirim?
cnm harikasin.: nazar:
Nekadar zamanda 80den bu kiloya inmistin.:nazar:

tam tarihi bilmiyorum canım çünkü diyet yapıyorum diye başlamadım.3-3,5 ay olmuştur daha fazla değil

Kızlar merhabaaa :KK3: arkadaşımla alışveriş yaptık bugün. diyetimiz için gerekli olan şeyleri aldık. yoğurt, süt, domates, tam buğday ekmeği falan. :KK56: biriyle birlikte yapmak gerçekten çok iyi oluyor. :KK52: son bir iki haftadır motivasyonum dağılmıştı şimdi çok sağlam. bugün ufak çapta kendimizi ödüllendirdik menümde görürsünüz zaten; ama merak etmeyin her şey kontrolüm altında. :KK37:

bir de karnım, belim falan ağrımaya başladı. regl olucam sanırım. ona da ayrı sevindim. yarın falan olursam hiç olmazsa cumaya kadar biter. şişkinliğinden de kurtulurum cumadan önce. zamanlama müthiş yani. :KK52:

X