Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kizlarrrrr...
Baklava yiyiyorlar.uyumak uzereydim benide durttuler.

Yemedim diyemi anlamadim.sinir hali geldi bana.
cok minik bir ısırık elma yedim.simdide yesil cay iciyorum.

Afiyet olsun cnm.ogunlerin saatini yazarsan menun daha iyi yorumlanir.)

Son düzenleme:
Kimsecikler yok galiba. Herkese iyi geceler..

Bugunku mesaj sayim: 19

Yarin sabah ölcü alayim unztmamam gerek yarin son gün kac haftadir 1kg arti 1kg eski ildugum icin
Fark olacagini sanmiorum ama hafi bakalim insallah incelmisimdir leslielerim yprüyüslerime degnistir

Oyy saat cpk gec oldu 1kadin 1erkeke daldim. Yatayim artik. Bu arada saclarim islak olmasina ragmen ve cok su icmeme ragmen sabahtan simdiye sirf 400gr artidayim. Sanirim sabah bana tarti gzl sürpriz yapacak. Yesil cayda düper geldi wcden cukamadimsada haha tesekkprler burcucum :)

Havvacim gecenlerde 2 liste paylasmiydin.ne listesi tam.okyysmadim lusteyi.

nurcum nesfiite biraz ara versen ve metabolizmanı canlandırmak için protein ağırlı yesen

canım inan korumak dahada zor diyette en azından yasaklısın ama korumada yasak yok öenmli olan dengelemek ben 6 ayda max. 62.3 kiloya çıktım ama benle aynı zamanda diyet yapan ve bırakan arkadaşım 10 kilo aldı cnm dikkat etmek çok önemli mesela bak 0zlem olan özlemde 67lerle burda diyet bıraktı geri dönüşü görüyorsun korumak daha zor ama ben diyet alışkanlıklarımı devam ettiriyorum kuzucum sadece dengelemeyi öğrendim

canım kepek makarnada olsa da haftada 1 den fazla tüketme sonuçta karbonhidrat

hadi keki görmeyim ben

Kizlar benim cezam sunlar mi?

günde 2bardak yesil cay

Ve

3ögün 2 ara ögün

Atladigim bisey varmi malum gecmisi okusamda telden girdigim icin karisiyor ben ben farketmiyorum her sayfada sirf 16 yazdigi icin

cnm bide sporuna devam edebildigin kadar et bu hafta güzel sonuç alacaksın

canım sen diyestisyene gidiyordun değil mi bnce akşam böle dolu dolu yerken ekmeğe hiç gerel yok ve ekmeğini tam bugday ve çavdar dönüşümlü kullan ve bana göre kilo vermek için günde 6 dilim ekmek çok ki ekmek karbonhidrat yani şeker biliyorsun bence akşam ekmeğini kes öğlende 1 dilim ye çünkü gaet doyurucu yiyosun

kızlar günaydın malum günlerden cumartesi ve ben yine dershane sonrası gencay a gidiyorum dün kaçamakları görmedim ama bugün kaçamak görmek istemiyorum o menülerde haftaya daha iyi olmalıyız

Annemde aynisini diyir yumurtayla beyaz peynir ye hergün nesfit olmaz diye bu bakayim organik yumurtalardan kaldimi kirayim kendime 1-2tane
Ins edicem cnm yürüyüs hsva sartona bagli olmazsa evde leslie yapayim

Günaydin kizlar coktan uyandim ama tembellik iste kalkamadim
Elimi yüzümü yikayayim ölcülerimi alayim bakayim ins gzl fark vardir kilom asago yuksri ayni Ama sporumun faydasi olmustur belki

Gecenki ölcü almamda bu yana arada 500gr daha azim ama baya incelmisim. Bu arada orantisiz olan bacaklarimin arasibda 2,5üzerinden 1,5cm fark kaldi

ölcülerim bunlar
1- 1.58m
2- 65.3kg
3- 55 kg
4- 79.5cm
5- 103,5cm
6- 98.0cm
7- 27.5cm
8- 62.5cm
9- 95.5cm

1-BOY
2-KİLO
3-OLMAK İSTEDĞİNİZ KİLO YANİ İDEAL KİLONUZ
4-BEL
5-BASEN
6-GÖBEK
7-KOL
8-BACAK
9-GÖĞÜS

Kizlar 2bardak yesil cayimi ictim kahvaltimi yaptim. Evi toparlayip yürüyüse cikmak istiorum ins yagmur yagmaz. Aksama izgaraya davetliyiz mutlaka sporla dengelemek zorubdayim. Ekmeksiz klfte yerim ancak yada tavuk artik ne varsa

günaydınn:))

özlem (Alsimi) istemişti benim kilo vermem azalınca diyetisyenim vermişti nereleri okuyamadın canım istersen elle yazabilirim

Protein diyetimi cnm o liste?
Ise yaradimi peki?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…