Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

canm 2 hafta protein diyeti yapsana hatta bende liste var verebilirim istersen

o listeyi yazar mısın? ben zorlanmaya başladım artık. bi farklılık istiyorum.

Hahhaah harbiden neyse canim incelelim de dert degil tarih:)

Ya kilo vermek kadar onemli bu da onemsiyorum olculeri.

evet önemli. bi de kilo verimiyle incelme çok farklı olabiliyor. ben 3 kilo verdiğimde bile montum falan daha rahat olmaya başlamıştı.

zeytin yağlı salata yapıp onu yesene canım çok işe yarıyor yemeklerde falan zytinyağı kullansan fark ediyor

aslında evet çok etkisi olur. :KK31:

canım normal kare olanlardan alsan ya

uno untad vb markaların hepsinde var canım marketlerde hep oluyor bak bi

ben pek anlamam ki ekmekten. kıza tam buğday dedim yuvarlak ekmeği aldı dilimledi verdi. karesini bulabilirsem ondan alırım ya da dediğin gibi fırından değil de uno gibi paketli ekmeklerden falan alırım. :KK31:

bugunku menum
08:00
Az tereyahinda 2 yumurta
Peynir
1 dilim beyaz ekmek

11:30
Birer lokma portakal,kivi ve muz

14:00
Yarim kase bol yesil mercimekli,az nohutlu,cok az eristeli ve soganli corba

15:00
1 elma
1 havuc

18:00
1 kase oglenki corba
1 kase yogurt
1 dilim cavdar ekmegi

1 elmali yesil cay
1 tanede simdi iicecem

1 sade turk kahvesi

2,5 litre su

Spor
1 saat 20 dakika bebek arabasiyla yuruyus
Birazdan cezamida yapicam
60 mekik,30 yAnlara egilme,30 squat

o erişte filan olmamış cnm

Bugün menüm

11
1kase nesfit ve süt

14
Yarim tabak mercimek corbasi ve
1dilim tam bugday ekmegi

18
1 tabak mercimek yemegi
1dilim tam b ekmegi
1tabak yogurtlu az yagda pismis kabak
Biraz salatalik

Veee hava güzeldi bugün hemen yürüyüs yerime gittim 1saat 10dk yürüdüm sanirim 7km orasi. Tekrar bakar yazarim.

Suyum gzl bugün ama saymadim dahada icerim
canım kabak az yagda olsa yağı hep içine çker iyi değil
Yeniden mi ölcülerimizi vercez ben onu atladimmi ?

canım aylık veriyoruz ya ölçüleri

afiyet olsun cnm

canım tuvalet sorunun varsa tereyağı yerine zeytinyağı denesene

yiyemiyorum canım katı şeyler geçmiyor boğazımdan şimdi tine portakal suyu içtim antibiyotiğe başlıcam

midem almıyor midem de bozuldu fenayım anlayacağın portakal suyu içtim şimdi

benimde stajım zor çook yoruluyrum bende bide hastalık uykum var şuan bile yatsam uyurum

afiyet olsunnn

patates cıss dukan krep nasıl ki nasıl yapılıyor

biliyorum cnm diyette cıks oldugunu ama ben korumadayım biliyorsun

canım senin tartın bozuk olmasın ha? bence hiç 89 90 durmuyorsun:nazar::nazar:

regl dönemi fena ya 106.9dan 108.6ya çıktım itiraf ediyorum dün tartıldım 106.6 idi bakalım cuma ne çıkacak sonuç
sen zaten protein yapıyordun bence sebzeye falan geç yediklerini değiştir ben hafta sonu şu gribimi atlatırsam ayran detoksu yapcam sende yap istersen

Yok havvacim tartim dogru diyetisyendekiyle ayni cikti.173 boyum bi de saglam kiloluyum ben herbiryerim kas galiba 55kg kasim.
Proteini 1 hafta ysptim canim baklagil sebze yedim bu hafta ama regl belirtileri cok suratim sivilce doldu.olur beraber yapalim nasil bise hic bilmiyorum ben soyle de eksik malzemem varsa tamamlim.

Kahvaltıdan Önce
2 bardak ılık su (Yarım litre)
2 kuru kayısı

Sabah (10:15)
Sahanda yumurta
1 dilim peynir
1 domates
1 dilim kızarmış tam buğday ekmeği
1 bardak çay

Öğle (14:00)
1 kase nesfit + süt

Ara (16:45)
1 lokma tam buğday ekmeği

Akşam (19:15)
2 tane fırında balık (1.5 alabalık, yarım çupra)
Fırında garnitür (domates ve soğan)

Toplamda 3.5 litre su :nazar:

Hayatımın su rekorunu kırdım sanırım. :KK1:

Ama herkesss gorduuuuu telden mi bakion desem telden de gorunuo ki.refresh yap ya da bilgisayari kapat ac bir bilgisayar muhendisi onerisi ahahahahs:)

Telden girdim cnm. Belki resimleri eskilerine benzetmisimdir bakarim yine :KK70:

o erişte filan olmamış cnm

canım kabak az yagda olsa yağı hep içine çker iyi değil

canım aylık veriyoruz ya ölçüleri

biliyorum cnm diyette cıks oldugunu ama ben korumadayım biliyorsun

Canim asil buhatda pisti okadar yag yedigimiz yemeklerdede var yani yoksa yapisir.

En son ne zaman ölcü verdigimizi hatirlamiyorum. Zamani geldimi cnm onu ögrenmek istedim. Ona göre yarin sabah ölcü alacagim

Son düzenleme:
Kizlar dun yapmadim spor fire hakkimi kullandim koca popomu kaldirayim da spo yapayim cumaya eksi cikacammmm:2:

Telden girdim cnm. Belki resimleri eskilerine benzetmisimdir bakarim yine :KK70:

Canim asil buhatda pisti okadar yag yedigimiz yemeklerdede var yani yoksa yapisir.

En son ne zaman ölcü verdigimizi hatirlamiyorum. Zamani geldimi cnm onu ögrenmek istedim. Ona göre yarin sabah ölcü alacagim

Nurrrrrrr valla sen gecmisi okumuyon yaaa koskoca resim paylastim ayin 29u olmsdigi icin 1 martta bana ozel msg at canim

Kizlar minnosum hasta oluyor galiba :KK43:( hafif atesi var,gozleri yasariyorr..neyse zil caldi..geldiler galiba..

Kahvaltıdan Önce
2 kuru kayısı

Sahanda yumurta
1 dilim peynir
1 domates
1 bardak çay

1 kase nesfit + süt

menü güzel bide biraz spor olsaymış çok iyi olucakmış.dışarda yürüyüş yapamıyosan evde yap canım

bugunku menum
08:00
Az tereyahinda 2 yumurta
Peynir
1 dilim beyaz ekmek

11:30
Birer lokma portakal,kivi ve muz

14:00
Yarim kase bol yesil mercimekli,az nohutlu,cok az eristeli ve soganli corba

15:00
1 elma
1 havuc

18:00
1 kase oglenki corba
1 kase yogurt
1 dilim cavdar ekmegi

1 elmali yesil cay
1 tanede simdi iicecem

1 sade turk kahvesi

2,5 litre su

Spor
1 saat 20 dakika bebek arabasiyla yuruyus
Birazdan cezamida yapicam
60 mekik,30 yAnlara egilme,30 squat
:nazar::nazar:
Bugün menüm

11
1kase nesfit ve süt

14
Yarim tabak mercimek corbasi ve
1dilim tam bugday ekmegi

18
1 tabak mercimek yemegi
1dilim tam b ekmegi
1tabak yogurtlu az yagda pismis kabak
Biraz salatalik

Veee hava güzeldi bugün hemen yürüyüs yerime gittim 1saat 10dk yürüdüm sanirim 7km orasi. Tekrar bakar yazarim.

Suyum gzl bugün ama saymadim dahada icerim

canım güzel ama kabak olmamış.kızlar az yağda da olsa kızartma yapmayın hiç bişeyi sebze diye sağlıklı olmuyor öyle olunca.fırınlayın buharda pişirin ekstra yağa ihtiyacımız yok

Yok havvacim tartim dogru diyetisyendekiyle ayni cikti.173 boyum bi de saglam kiloluyum ben herbiryerim kas galiba 55kg kasim.
Proteini 1 hafta ysptim canim baklagil sebze yedim bu hafta ama regl belirtileri cok suratim sivilce doldu.olur beraber yapalim nasil bise hic bilmiyorum ben soyle de eksik malzemem varsa tamamlim.

2 gün yapılıyor 2 kilo yağdan gidiyormuş ben bi çok yerden araştırdım bunu
sabah 9 gibi normal diyet kahvaltı ediyorsun
1 dilim ekmek
domates
haşlanmış yumurta
peynir

sonra
bu 1günlük tarif
500 gr veya 650 gr yağsız yoğurt (hazır ayran da olabilir 2 litre)
2 salatalık
4 yk buğday
4 yk kuru nohut
4 yk kuru yeşil mercimek
4 yk kuru bulgur
üzerine nane baharat koyabiliyorsun yağ ve tuz yok
bi kaç yerde buğday ile bulgur farklıydı yani bugday varsa bulgur yoktu ben de buğday koymıcam sanırım bunalrı 1 gece önceden suya koyup bekletiyorsun sonra haşlayıp hepsini ayranın içine koyuyorsun saat 10,12,14,16,18,20, yani çift saatlerde 1 kase bundan içiyorsun
ama gün içinde bolca su içmen gerekiyor yeşil çay da içebiliyorsun
ama kahve içmiyorsun,
2 günden fazla yapılmıyor ve ayda 1 kez yapabiliyorsun

Kahvaltıdan Önce
2 kuru kayısı

Sahanda yumurta
1 dilim peynir
1 domates
1 bardak çay

1 kase nesfit + süt

maşallahhhh:nazar::nazar:

Son düzenleme:
o listeyi yazar mısın? ben zorlanmaya başladım artık. bi farklılık istiyorum.

evet önemli. bi de kilo verimiyle incelme çok farklı olabiliyor. ben 3 kilo verdiğimde bile montum falan daha rahat olmaya başlamıştı.

aslında evet çok etkisi olur. :KK31:

ben pek anlamam ki ekmekten. kıza tam buğday dedim yuvarlak ekmeği aldı dilimledi verdi. karesini bulabilirsem ondan alırım ya da dediğin gibi fırından değil de uno gibi paketli ekmeklerden falan alırım. :KK31:
ben öyle yapıyorum hep zeytinyağı çok faydalı dene bi

listeyi bulmam uzun sürdü canım biraz:KK28::KK28:
$IMAG0998.jpg
$IMAG0999.jpg

afiyet olsun beste. :KK24: günü böyle kaçamaksız tamamla. :KK34:
Aynen tatlım ole yaptım
Özlem eğer ekmeklerin beyaz ekmek değilse menün muhteşem ötesi. Ama ekmeklerin beyazsa olmamış derim menüye. Sporun çok güzel, özellikle yürüyüşe odaklan.

Menün bal dışında çok güzel. Suyun ve sporunda öyle tebrikler :KK9:

Tatlım ona rağmen menün oldukça güzel. Sadece kek bozmuş menüyü. Sakın bırakma kendini yoksa biliyorsun az kiloyu vermek daha zor oluyor. Ben bu sabah tartıldım. 63.3 e inmişim. 65 i görünce şok olmuştum. İnşallah bu cumaya 62 li rakamları yeniden görebilirim. Göremesem bile yine hırs yaptım bu kez 60 a bile inebilirim bu gazla. :KK52:
Geçmiş olsun Beste' cim dikkat et kendine. Önemli olan sağlık. Kilo bir şekilde gider. Bu arada mesajını okudum karar senin. Sen nasıl istersen öyle yapalım. Hatta ben bu hafta yeniden takım içi liste oluşturmayı düşünüyorum. Kendimi öyle kontrol edersem daha iyi olacak sanki. Seni de alırız o listeye. Eğer mezuniyeti de hak edersek ben sana karne hazırlamaya çalışırım burda :KK34:

Fark var canım. Ama öyle aaaaa çok zayıflamışsın dedirtecek kadar bir fark göremezsin şu aşamada. Birde senin etin büyük ihtimal sıkı çünkü kilonu göstermiyorsun. 90 kilo olup çok kilolu görünen insanlar var. Birde mutlaka ayrılman lazım tartıdan yoksa moralin bozulur ve bu motivasyonunu etkiler. Tartılacağın zaman beni getir aklına. Sadece cumadan cumaya tartıl. Bak gör tartı seni nasıl mutlu edecek.

Süpersin canım ya cok sevindim şimdiii😀 güzelde bi motivasyon oldu benim için çünkü misafirlerle okuldaki gün arka arkaya geldi bu da dengemi bozdu biraz

X