Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Özlem yok ya dayanamadım tartıldım bugun hiç hem de hiç iç acıcı değilim sabitdim geçen hafta bu hafta üzerindeyim ama şu iki gün kasacam iyice kendimi karbonhidrat almamaya çalışacam ve sporu arttıracam 89.4'ün altına mutlaka inecem motivasyonumun düşmesinden korkuyorum tam gaz devam edebilmem için cuma günü o tartıda eksiyi görmem şart:)

bu hafta senin menülerinde iyi sporunda öyle regl olduktan sonra kesin eksiye düşersin ondan öyle çıkmıştır.sakın motivasyonun düşmesin

bugün temizlik yaptım. yemeğin de bir kısmı hazır. tamamlamak için gidiyorum şimdi. :KK1: görüşürüz kızlar.

Hatta herkes verdigi tarihe baksin vermeyen arkadaslar da var havva gibi onlarida alayim please

Eklentiler

• $Screenshot_2014-02-26-18-28-06.jpg
    $Screenshot_2014-02-26-18-28-06.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 24
Sekerler:KK52: ekmegimi aldiktan sonra 1.ssaat20 dk yurudum sahilde ekmek sayesinde.:KK8: simdi buskivili pudingli pasta yapiyorum.misafir gelcek. Menumu.musait oldugum an yazarim kizlar..simdilik hoscakalin sekerler.:KK16::KK52:

Kizlar canım sıkılıyor.6 martta 2 ay olacak daha 80nin altina inemedim.:KK50:
Beslenme tarzımı degistirdim,yemem azaldı,istisnalar disinda hergun spor yapiyorum ama nafile.:KK50::KK43:

Cnm yukarida yazmistim sen gelmeden okumadinmi?
2 aydir bosa kurek sallamisim gibi hissediyorum,oylede:KK50:
200-300 gr gitmis sanirim gecen haftaki kilomdan.

canm 2 hafta protein diyeti yapsana hatta bende liste var verebilirim istersen

bu gün yine sadece çorba içtim yiyemiyorum hiç bişey boğazım yüzünden
11:30
2 kase çorba

18:30
1 kase çorba
2 litreden fazla su içtim klinikte baya hareketliydi

günaydın kızlar :KK3: bugün erken kalktım, kahvaltımı yeni yaptım. funda beyaz ekmeğe taktı diye uyanır uyanmaz gözümün çapağıyla tam buğday ekmeği almaya gittim. :KK1: sizler ne yapıyorsunuz?

en iyisini yapmışsın canım

Günaydin kizlat bu ara nedense yatagimdan hep yorgun kalkiyorum heryerim agrio. Erken uyanip rekrarvuyiyorum yoksa günüm oysna buyana yatmakla gecio

mevaim değişimdendir herkesde var o

ay sağol cnm ya valla temiz hava iştahımı açıyo sanırım :KK9:

bence koruma için iyiydi havvacım ya :KK30:

canım ben her zaman böle erken kalkmıyorum staja gittiğim günler ve uzun süre açlık çekmiyorum ve akşam yatmadan süt ve meyve işine karşıyım çünkü içindeki şekerler zor parçalanıyo ve gecede metabolizmamız az çalıştığı için parçalayamadıgını depoluyor bu nedenle ben tüketmiyorum cnm

kız nası gördün ben kaçırmışım onu :KK14:

kızlar selam dün eve çok geç geldim sinemaya filan gittik bide felaket yorgunum hafifde ateşim vardı okulada gitmedim valla bugün :KK52:

kız nerelerdesin sen görünmez oldun

Cnm yukarida yazmistim sen gelmeden okumadinmi?
2 aydir bosa kurek sallamisim gibi hissediyorum,oylede:KK50:
200-300 gr gitmis sanirim gecen haftaki kilomdan.

Canimsin hergun kacamak yapmiyorumki:KK43: 2 aydir sadece 1 kez pasta yedim.1-2 de 1 tane pogaca.ogunde ekmek yemeyerek dengeledim. Ve spor hergun..istisnalar haric..

Ciddi anlamda her hafta hergun surekli kacamak yapsam.yan gelip yatsam icim yanmicak burcum ya.:KK50:

tiroitlerine baktır bi canım belki onlardan kaynaklıdır ama diyet yaparken belli zamandan sonra da duruyor kilo vermek vücut kendini korumaya alıyor belki dönemdesindir protein diyeti yap yada besleneme şeklini değiştir bunlarda işe yarar ama bi sağlık ocağına git kan testi yaptır

sabah(9.30)

1,5 dilim tam buğday ekmeği
1 yumurta
5 zeytin
2 ince dilim salam
çok az acuka
2 ceviz
yeşil çay

öğle(13.00)

4 ızgara köfte
1 kase yoğurtlu pancar turşusu

ara

15 çiğ badem
çok az kuru meyve
1 kupa sade kahve

akşam(18.00)

4 yk ıspanak yemeği
2 yk yoğurt

2 litre su
1 saat yürüyüş
60 yarım mekik-60 bacak hareketi-30 dambılla yanlara eğilme-30 dambılla kol hareketi

dün misafir gelince hareketlerimi yapamamıştım bugün her şey tamam:KK8::KK8::KK8:

Burcuuuu ayin 28inde olculerini almayi unutma bebisim

bi degişim oldugunu sanmıyorum cnım biliosun kilo aynı ama ölçerim :KK52:

düzleri de oluyor mu tam buğdayın? benim aldığım yerde var mıydı acaba? :44:

evet cnm normal ekmek şeklinde olanlarda var ama babamın gözü doymuyor

bu gün yine sadece çorba içtim yiyemiyorum hiç bişey boğazım yüzünden
11:30
2 kase çorba

18:30
1 kase çorba
2 litreden fazla su içtim klinikte baya hareketliydi

bitki çayı ıhlamur filan iç cnm bu menü çok az :KK50:

en iyisini yapmışsın canım

mevaim değişimdendir herkesde var o

kız nerelerdesin sen görünmez oldun

tiroitlerine baktır bi canım belki onlardan kaynaklıdır ama diyet yaparken belli zamandan sonra da duruyor kilo vermek vücut kendini korumaya alıyor belki dönemdesindir protein diyeti yap yada besleneme şeklini değiştir bunlarda işe yarar ama bi sağlık ocağına git kan testi yaptır

canım bnm staj başladımı ben 3 gün uğrayamam pek buraya başladıgımdan beri böyle yoruluyorum geliyorum yemek rapor yazıp cumba yatak çünkü eve zor atıyorum kendimi

sabah(9.30)

1,5 dilim tam buğday ekmeği
1 yumurta
5 zeytin
2 ince dilim salam
çok az acuka
2 ceviz
yeşil çay

öğle(13.00)

4 ızgara köfte
1 kase yoğurtlu pancar turşusu

ara

15 çiğ badem
çok az kuru meyve
1 kupa sade kahve

akşam(18.00)

4 yk ıspanak yemeği
2 yk yoğurt

2 litre su
1 saat yürüyüş
60 yarım mekik-60 bacak hareketi-30 dambılla yanlara eğilme-30 dambılla kol hareketi

dün misafir gelince hareketlerimi yapamamıştım bugün her şey tamam:KK8::KK8::KK8:

canım turşu ödem yapar dikkatli tüket :nazar:

Son düzenleme:
sabah(11:30)
1 dukan krep
1 tereyağlı yumurta
yarım kk peynir
4 zeytin
domates salatalık
şekersiz çay

15:00
300 ml yeşilçay
1 avuç kavrulmamış yemis ve kuru meyve

akşam(19:00)
1 tavuk gögsü
fırında karışık sebze
yoğurt
3 tane elma dilim patates

su 1.5 litre
:KK53:
unutmuşum suyu

bi degişim oldugunu sanmıyorum cnım biliosun kilo aynı ama ölçerim :KK52:

evet cnm normal ekmek şeklinde olanlarda var ama babamın gözü doymuyor

bitki çayı ıhlamur filan iç cnm bu menü çok az :KK50:

canım bnm staj başladımı ben 3 gün uğrayamam pek buraya başladıgımdan beri böyle yoruluyorum geliyorum yemek rapor yazıp cumba yatak çünkü eve zor atıyorum kendimi

canım turşu ödem yapar dikkatli tüket :nazar:

ödem konusunda aklısın canım 1 kase yoğurdun için küçük küçük çok az koyuyorum dikkat etmeye çalışıyorum turşu konusunda

X