Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kizlar bugün menüm berbat kumpircideydik sindide misagir var tahmin edebilirsiniz berbat menüm. Müsait dglim missfirler iceride hemen yazip cikayim dedim gruba. Grsz kizlar

bebegim kndini tut en azından haftaya sabit çıkıcak kadar artı çıkma çok güzel kilo verdin bu hafta

yok cnm özletmem buradan ayrı kalınca sapıtıyorum bu yüzden istedim bakalım kndime program yaptım uyabilirsem eğer haftada 4 gün sporum var o zaman biraz daha kilo veririm aslında niyetim yok her gören verme kilo filan yeter yüzün filan kaşık kadar kaldı dio :KK43:

1 yıl sabit tutmak gerekiyormuş kilo verince tekrar almamak için dikkat etsen birazda spor yapsan yeter heralde dün arkadaşım boynuma baktı sen çatlamaya başlamışsın dedi çatlak oluştu mu sende canım da sıkıldı verdikçe de belirginleşecek onlar

Ah be özlemcim ya akşama kdr çok iyiymiş halbuki ama ekmeği fazla kaçırmasaydın keşke helvaya bişi demiyorum cunku balığın üstüne helva yemezsen ölmezler😀

Gecmiş olsun cnm hadi bakalım gömleğin sana yakıştığı zamanlarda gelicek

Helvayi balıktan önce yemistim. :KK52: bu arada teşekkür ederim. :)

Günaydın kızlar... Nasılsınıž? Dün erkenden uyumusum :KK37:
Bir an once toparlanmamız lazım.:KK16:
45 kisi bizim topigi okuyor şu anda.:nazar:

günaydın kızlar nasılsınız? hemen dunku menumu yazıyım..

sabah: 1 yumurtayla az menemen
kk peynır ,
2 dılım kepeklı ekmek
sekersız cay

ara: 1 avc fındık

öğlen: :KK50: makarna salatası yagsız

ara: 1 elma

akşam: 1 yarım kase specıal k

25 dk plates (daha uzun yapıcaktım ama tam ortasında fena rahatsızlandım devam edemedım)

1 yıl sabit tutmak gerekiyormuş kilo verince tekrar almamak için dikkat etsen birazda spor yapsan yeter heralde dün arkadaşım boynuma baktı sen çatlamaya başlamışsın dedi çatlak oluştu mu sende canım da sıkıldı verdikçe de belirginleşecek onlar

canım çatlaklar kilo alıp vermede olur bendede var göbek kısımlarımda ve diz arkalarımda ama toparlamaya başladıistediğin kiloya gelince çatlağın çok olcak ve o zaman işte sporun babasını yapman gerekecek

Günaydın kızlar... Nasılsınıž? Dün erkenden uyumusum :KK37:
Bir an once toparlanmamız lazım.:KK16:
45 kisi bizim topigi okuyor şu anda.:nazar:

bencede toparlanmalıyız

günaydın kızlar nasılsınız? hemen dunku menumu yazıyım..

sabah: 1 yumurtayla az menemen
kk peynır ,
2 dılım kepeklı ekmek
sekersız cay

ara: 1 avc fındık

öğlen: :KK50: makarna salatası yagsız

ara: 1 elma

akşam: 1 yarım kase specıal k

25 dk plates (daha uzun yapıcaktım ama tam ortasında fena rahatsızlandım devam edemedım)

makarna salatası yağsız bile olsa olmamış cnm

canım çatlaklar kilo alıp vermede olur bendede var göbek kısımlarımda ve diz arkalarımda ama toparlamaya başladıistediğin kiloya gelince çatlağın çok olcak ve o zaman işte sporun babasını yapman gerekecek
[/B][/I]

şu çatlak kremlerinden falan kullansam mı diye düşündüm daha çatlamadan önlem mi alsam ki yani faydası olurmu ki

Son düzenleme:
Zaten tedavisi olmayan seylerden biri catlak..:KK43: yırtılma oldugu icin eski haline gelmesi imkansız gibi..:KK43:

bilmiyorum cnm hiç kullanmadım

Zaten tedavisi olmayan seylerden biri catlak..:KK43: yırtılma oldugu icin eski haline gelmesi imkansız gibi..:KK43:

o çatlaklar tam bir baş belası. :KK50:

ya kızlar öyle demeyin mutlaka bi çözümü olmalı ya hani hamilelerin ilk aydan itibaren kullandığı bi krem varya onu araştırıyorum kuzenimde kullandı onu işe yarıyor ama tabi ki oluşmuş olana değil oluşacakları önlüyor diye biliyorum

ya kızlar öyle demeyin mutlaka bi çözümü olmalı ya hani hamilelerin ilk aydan itibaren kullandığı bi krem varya onu araştırıyorum kuzenimde kullandı onu işe yarıyor ama tabi ki oluşmuş olana değil oluşacakları önlüyor diye biliyorum
Cnm o birazda yapı meselesi.kimi zayıf genc kızlardada oluyor.Kiminde coook kilolu olsa bile olmuyor.
Eskilerde yok sanki.büyüklerimizde hic gormedim boyle bisey.
:44:

X