Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

evet canım ya aç bırakmamak lazım aslında doğru ama dediğin gibi ama 3 öğün düzenli yiyorum normalde :) Ben 52ye düşmek istiyorum 6 kilo falan var işte ama inan çok zorlanıyorum .

çok değilmiş senin vermen gereken ama az yeme birde biraz hamur işinden uzak durmaya çalış biliyorum çok zor ama alışıyor insan bi yerden sonra canın çekmiyor
birde karatayın metabolizma çayı var onu dene bi istersen bende bugün aldım malzemeleri denicem

Bugünkü menúm
Sabah 07:30
1 kase nesfit+süt

Ögle 11:30
Yarım tabak portakallı kereviz
Salata

Ara 15:30
Az biberli ekmek
Kücük pogaca
3-4 bardak sekersiz cay

Şimdi
4 yk yulaf ezmesi
4 yk yogury
1 yk keten tohumu

2 fincan karisik bitki cayi
400ml rezene cayi
2 litre su

Özellikle ögünlerimde ekmek yemedim.biraz biberli ekmek yiyim diye.
Kendimi frenleyebildim yerken.:KK66:

Spor yok:KK43: ilerleyen saatlerde yaparsam paylasırım.:)

afiyet olsunn:)))
portakallı kereviz ne ki birisi daha yemişti onu sanki dün yada daha önceki günlerde bi kaç kişinin daha vardı listesinde

çok değilmiş senin vermen gereken ama az yeme birde biraz hamur işinden uzak durmaya çalış biliyorum çok zor ama alışıyor insan bi yerden sonra canın çekmiyor
birde karatayın metabolizma çayı var onu dene bi istersen bende bugün aldım malzemeleri denicem

Tamam evet uygulayacağım bunların hepsni alışcam zamanla :) Sen dene faydasını görüürsen mutlaka paylaşş benimle şuan birde regl olamadım onun şişliği var. bu haftayı bir atlatayımda:nazar:

:nazar::nazar::KK9::KK9:
kahvaltı 11:00da
1 yumurta
1 dilim ekmek
3 zeytin
1 kk peynir
çeyrek domates
4 dilim patates(ince dilimleyip iyice yıkayıp haşladım)
marul
çay

ara
1 portakal

öğlen 15:00
1 porsiyon susuz etli nohut
3 kaşık yoğurt
marul limonu

ara 2
2 form kepekli

akşam 20:00
2 haşlanmış tavuk baget
ayran light

2 ltreye yakın su içtim sabah 20 dk mekik çektim öğleden sonra yarım saat yürüdüm dışarda birazdan da lesie yapcam

Bugünkü menúm
Sabah 07:30
1 kase nesfit+süt

Ögle 11:30
Yarım tabak portakallı kereviz
Salata

Ara 15:30
Az biberli ekmek
Kücük pogaca
3-4 bardak sekersiz cay

Şimdi
4 yk yulaf ezmesi
4 yk yogury
1 yk keten tohumu

2 fincan karisik bitki cayi
400ml rezene cayi
2 litre su

Özellikle ögünlerimde ekmek yemedim.biraz biberli ekmek yiyim diye.
Kendimi frenleyebildim yerken.:KK66:

Spor yok:KK43: ilerleyen saatlerde yaparsam paylasırım.:)

bir tek poğaça gözüme takıldı :)) onuda yemesen süper olucak canım

Tamam evet uygulayacağım bunların hepsni alışcam zamanla :) Sen dene faydasını görüürsen mutlaka paylaşş benimle şuan birde regl olamadım onun şişliği var. bu haftayı bir atlatayımda:nazar:
benim bi arkadaşım tavsiye etti birde zaten evde olan şeyler hep evde yapıp içiyorsun meyve suyu gibi oluyormuş bakalım yapcam birazdan

afiyet olsunn:)))
portakallı kereviz ne ki birisi daha yemişti onu sanki dün yada daha önceki günlerde bi kaç kişinin daha vardı listesinde

benim menümde görmüşsündür şimdiye kadar başka kimsede gördüğümü hatırlamıyorum.dün özlem tarifini istemişti yazmıştım.geçmişe bakarsan bulabilirsin canım.

çayın içinde neler var canım

benim menümde görmüşsündür şimdiye kadar başka kimsede gördüğümü hatırlamıyorum.dün özlem tarifini istemişti yazmıştım.geçmişe bakarsan bulabilirsin canım.

soğanları piyazlık doğrayıp en alta onları koy.ben bazen havuçlu yapıyorum. havuclu yapacaksan doğra soğanların üstüne diz sonra kerevizleri doğrayıp tencereye koy en üstede kereviz saplarını koy.2 orta boy kerevizle yapacaksan 2 portakalın suyunu ekle kerevizlerin azsa yada da daha çoksa ona göre ölçüyü ayarlarsın.birazcıkta su ekle.1 yemek kaşığıda zeytinya dök üstüne.bu şekilde kerevizler yumuşayana kadar pişiriyorum.aslında birazda şeker ekleniyor daha lezzetli oluyor

buldum bile belki benim gibi merak edenler olur kopy paste:))

Tane karabiber disindaki malzemeler var.yarin deniyecem.olmadî toz karabiber koyarım.:KK52:
Bugun ictigim karisik bitki cAyinda;
Adacayi,ihlamur,karanfil,kabuk tarcin,kok zencefil,toz zencefil,toz karabiber,kimyon,corek otu var.limon koymayi unutmusum bugun:KK52:
Minnosumun burnu akiyor biraz ona portakal suyuna az bal ilave ederek verdim bu cayi.:KK66:Ben normal ictim.

Tane karabiber disindaki malzemeler var.yarin deniyecem.olmadî toz karabiber koyarım.:KK52:
Bugun ictigim karisik bitki cAyinda;
Adacayi,ihlamur,karanfil,kabuk tarcin,kok zencefil,toz zencefil,toz karabiber,kimyon,corek otu var.limon koymayi unutmusum bugun:KK52:
Minnosumun burnu akiyor biraz ona portakal suyuna az bal ilave ederek verdim bu cayi.:KK66:Ben normal ictim.
yok canım tane koy toz olunca çok acı oluyormuş içilmeyecek kadar kötü oluyormuş zaten kış çayı gibi bişey metabolizma içinde iyi diyorlar

Sabah (11:45)
1 dilim peynir
Yeşil biber
Sahanda yumurta
1 bardak çay
3 siyah zeytin
1 dilim kızarmış ekmek

Öğle (15:00)
Fırında tavuk (dünden kalan)
Yoğurt

Akşam (20:30)
Fırında hamsi
Bol salata
Tere, turp
1 bardak kadar çay
1 dilim civarı ekmek

1.5 litre su

Son düzenleme:
3 litre su
1 yeşil ekşi elma
1 limon
1 kabuk tarçın
3 4 tane karabiber
3 4 tane karanfil
elma ve limon çekirdekleri çıakrılıp 4e bölünüyor hepsi su 1.5litre kalana kadar kaynatılıp içiliyor
2 günde bitirilip yenisi hazırlanıyor

tadıda güzel olur gibi geliyor hoşuma gitmeyen bir şey yok sen sevdinmi tadını.kabuk tarçınla karanfil yok alıp bende deneyeyim.

1 dilim peynir
Yeşil biber
Sahanda yumurta
1 bardak çay
3 siyah zeytin
1 dilim kızarmış ekmek

Yoğurt

Fırında hamsi
Bol salata
Tere, turp
1 bardak kadar çay
1 dilim civarı ekmek

1.5 litre su

canım senin menülerin genelde çok iyi oluyor bugünde iyi olmuş aynen devam:KK9::nazar:

1 dilim peynir
Yeşil biber
Sahanda yumurta
1 bardak çay
3 siyah zeytin
1 dilim kızarmış ekmek

Yoğurt

Fırında hamsi
Bol salata
Tere, turp
1 bardak kadar çay
1 dilim civarı ekmek

1.5 litre su

afiyet olsun bu gün bende hamsi almak için çıkmıştım kalan son hamsileri bi bayana poşetliyordu yıkıldım :KK17::KK17::KK17:

X