Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

günaydin kizlarhayirli cumalar.
netim olduuu cok mutluyum:KK76:

gecen hafta 69.2kg
bugün 69.0kg
fark 200gr verdim

kesinlikle midemde siskinlik oldugunun üzerine halen israrla basiyorum, 26sindan beri reglimi bekliyorum :KK33:

gecen hafta 69.2kg
bugün 69.0kg
fark 200gr verdim

kesinlikle midemde siskinlik oldugunun üzerine halen israrla basiyorum, 26sindan beri reglimi bekliyorum :KK33:
:KK9:
geçmişi okudum ama alıntıda yapmadım unuttum ama aklımd akalanları yazayım

3 mandalina kkonusu olmuş ama bence yenilebilir 2 mandalin 1 porisyon meyve demek :)

yumurta kilo aldırmaz kızlar ya olumrmu öle şey ,diyetleirn hepsind eyumurta vardırr bol dol ,

ebrucum , yüzmek iyi bir spor çok sıkılaşıcaksın eminim , birde 28 benden kot 38 e denk geliyor cnm
bend esnedne esinlendim dün lcw den kot etek aldım ama 38 beden ve kalıbı geniş oldugu için öle ,
diyette yumurta önerilir ben yuöurtacıyım kahvaltıda yemezsem o gün hiç kahvaltı yapmamış gibi hissederim..
2 mandalin 1 porsiyon meyve 3. ne olaki :):KK52::KK9:
dünki menümüde yazayım

kahvaltı 07:30
2 dlm kızrmış tb
peynir,zeytin domates
şekersiz çay

öglen 12:30
2 yumurtdan mantarlı omlet
patlıcan yemegi 4 kaşık
ayran 2 bardak

akşam 19:00
1 kutu ayran
200 ml yogurt
2 incir

kızlar öglne ile akşam arası çok uzun oldu ofiste yerdim yogut yiyemeidm
sonra avm ye gittik eşimle marketten yogurt aldım o kemeid bird eayra n içtim üstüne:KK9::KK9:
güzel menü..
günaydın hemen kilo bildireyim kızlar

geçen hafta :70,1
bu hafta :68,7
giden :1400 gr

demekki hafta sonu kaçamaksız geçseydi daha iyi gidicekti
bird ekızlar bunla rbenim yeni almış oldugum kilollar
olduğu için bu hızla gidiyor gerçi kaçamakta yapmıyorum..
darısı haftaya diyelim
:KK9::nazar:
Gınaydıınn

Baslangıc 75
Gecen hafta 64.7
bu hafta 63.9
fark 800 gr
:)
Günaydıııınnnnnnnnnnnnnnn.Ayyyyyyyyyyy heyecanlandım şimdiiii demekki yarışma olunca böyle oluyomuş şimdi daha çok dikkat edecem ve bugunden itibaren spor.Saol kaptan :KK52:Mutluyum mutluyummmm.
Geçen hafta---------->95.8
Bu hafta-------------->94.8

Fark------------------>1000gr
herkese gunaydınlar...

gecen hafta 66.4
bu hafta 66.1
fark 300 gr.

resım de cekmıstım ama pc baglantı kablomu bulamıyorum evde.
gec kalmak uzereyım,cıkmam lazım.

herkese ıyı gunler dılıyorum,burası buz kesıyorr
kızlar ilk kilo bildirimi benden
gerçi listede yokum ama olsun vermiş olmak güzel
yoksa üstüne koyarak gidiyodum
geçen hafta : 91.3
bu hafta : 88.7
fark : 2.6 kg

:KK9::nazar::KK9: kilo veren herkesi tebrik ederim..bu haftadan pek umutlu değildim bol kaçamaklı bir hafta oldu ama maşallah demeki kaçakasız geçirsetdik 13 takım rekoru kıracaktık :KK52: :KK60:

b u arada verdiğim kilodan memnun değilim.:KK43: sadece diyetle haftada ortalama 700 gr.. verirdim bu hafta full sporlu geçti kaçamakta olsa çok az..hatta hiç veremedim geçen cumartesi 66.8 dim..:KK14:
ama göbekten 3 cm belden 2 cm kalçadan 1 cm daha gitmiş..:KK8:

:KK9:

diyette yumurta önerilir ben yuöurtacıyım kahvaltıda yemezsem o gün hiç kahvaltı yapmamış gibi hissederim..
2 mandalin 1 porsiyon meyve 3. ne olaki :):KK52::KK9:

güzel menü..

:KK9::nazar::KK9: kilo veren herkesi tebrik ederim..bu haftadan pek umutlu değildim bol kaçamaklı bir hafta oldu ama maşallah demeki kaçakasız geçirsetdik 13 takım rekoru kıracaktık :KK52: :KK60:

3 mandalinada 1.5 porsiyon meyvenin buçugu:KK1::KK1::KK1::KK1:

benden uzunsun ama :KK9:
nasil tuttum birde bana sor. yememek icin 2 aradada 3 findik yedim :KK1::KK1:
izgara iyi olmus :KK56: afiyet olsun canim

:nazar:

bugunku menum
sabah:
1 sivri biber
yarim domtes
1 kk peynir
4 zeytin 2dilim kepek ekmegi sekersiz cay

ara: tatli krizi geldi yine 2 ince gofret :KK43:( oglen yemek yemedim telafisi icin :KK43:(

oglen:
1 hurma
1 mandalina

aksam:
yarim kase corba
salata

ara: yarim yesil elma
kizlar yaa hic su icemiyorum onceden uc lt iciyordum ne yapmaliyimmm?

gofreeet :18: cuma öncesi hem de hiç yakışmadı :KK20: ben her wc ye gittikten sonra 2 bardak her yemekten önce 2 bardak ve yemekten sonra da 1 bardak içmeyi kendime kural yaptım. o yüzden su da evde olduğum sürece hiç problem yaşamıyorum :KK76:

Allahım allahım maşallah o nasıl bir geçmiş öyle. Oku oku bitiremedim. Menülere ve mesajlara bilerek alıntı yapmadım çünkü alıntı yapmaya kalksam sabaha kadar cevap yazmam gerekecekti. Burcu ve Buse beden hakkındaki yorumlarınız çok güldürdü beni :) Şuan 38 beden giyiyorum. Kotta ise 28 şuan belden bol gelmeye başladı. Bu arada kotta 28 normal bedende kaç bedene denk geliyor bilen var mı? Buse' cim sen 32 beden felan demişsin ama sanırım imkansız. Ben 36 olayım yeter. Bir ara size üniversite yıllarımdan bir fotoğraf ekleyeyim bakın bakalım nasılmış orda ki fiziğim.

Kaçamaksız menü yok nerdeyse. Bu hafta dikkat ettiyseniz hiç bir menüye yorum yapmadım. Ama yarından itibaren herkes ayağını denk alsın lütfen. Yarın büyük ihtimal takımdan kötü sonuçlar gelecek ama inşallah 0,30 un altına düşmez yüzdemiz. Artık hiç kimsenin menüsünde kaçamak görmek istemiyorum. Funda' cım yarın mesaj sayılarına bakıp listeye girip girmeyeceğine karar vereceğim. Birde takımda kalma yönünde istekli ve kararlı mısın? Ayşe' cim senin içinde aynı şeyi düşünmek istiyorum ama henüz menülerini tam oturtamadın. Yarın yine mesaj sayına göre yazacağım. Birde Gül' cüm senin için henüz kararsızım. Nedense her an takımı bırakıp gidecekmişsin gibi hissediyorum. Umarım yanlış hissediyorumdur. Sen ne düşünüyorsun bu konuda. Kararlımısın?

Bunların haricinde tekrarlıyorum. Mesaj sayılarınıza ve menülerinize lütfen dikkat edin. Bu hafta kaçamaklara ceza belirleyeceğiz. Ve haftaya herkes kendine bir hedef belirleyecek. Hedefe ulaşamayan ceza alacak. Şuan aklıma gelenler bunlar. Listeye bir göz atayım. Yarın sabah hastanede çok işim var. Çok sık gelemeyebilirim ama listeyi hazırlamak sorun olmaz. Lütfen herkes yarın bildirimini en son süre olan 11:30 dan önce yapsın.

kaptan sen suan 27 bedensin bol geliyorsa. hatta streç kot giyersen 26 bile girebilirsin :KK9: yani 36 ya :KK76: fiziğin 36 gibi duruyor gerçekten hiç 38 gibi değil toton küçücük :KK9: 28 beden 38 demek, 27 beden 37 (ülkemizde yok rakamlar kotda 2 şer büyür, kumaşta teker büyür) 26 da 36 oluyor kaptaaan :KK76:

merakla bekliyorum ebru üni fotosunuuu :KK52:

Yok evde yaptim koyarmiyim oyle sos felan:KK20: de hem tavuk hem salata doldurdu migdemi acaba cok mu yedim dedim:) su az iciyorum gune yayamiyorum 2 sise istiyorum goUmun onune koyuyorum is yerinde ama ancak 1 tanesi bitiyo 5e kadar aksamda yatarken iciyorum toplamda 1 lt ancak vardir

yok canım afiyet olsun güzel olmuş. ama su olayı hiç iyi değil cidden. yukarıdaki tavsiyemi oku su hakkındaki. :KK34:

kızlar ilk kilo bildirimi benden
gerçi listede yokum ama olsun vermiş olmak güzel
yoksa üstüne koyarak gidiyodum
geçen hafta : 91.3
bu hafta : 88.7
fark : 2.6 kg

:nazar::KK9:

herkese gunaydınlar...

gecen hafta 66.4
bu hafta 66.1
fark 300 gr.

resım de cekmıstım ama pc baglantı kablomu bulamıyorum evde.
gec kalmak uzereyım,cıkmam lazım.

herkese ıyı gunler dılıyorum,burası buz kesıyorr

Günaydıııınnnnnnnnnnnnnnn.Ayyyyyyyyyyy heyecanlandım şimdiiii demekki yarışma olunca böyle oluyomuş şimdi daha çok dikkat edecem ve bugunden itibaren spor.Saol kaptan :KK52:Mutluyum mutluyummmm.
Geçen hafta---------->95.8
Bu hafta-------------->94.8

Fark------------------>1000gr

bu arada listeye de hoş geldin canııım :KK16:

o zaman yapma canım doktor yasaklamış madem :26:

jillianın hareketleri bana uyuyo ya pek zorlanmıyorum vücudum alışık spora :KK31:
ilk 1 gün felan zorlanırım sadece :KK31:

o nası vücut yaa :KK52: 30 day shred e kimse dayanamaz kas ağrısından diye düşünüyorum :KK9:

bu haftaki kilom 56.7
1 kilo almışım malesef

:KK19:

Gınaydıınn

Baslangıc 75
Gecen hafta 64.7
bu hafta 63.9
fark 800 gr
:)

Tuba ne diyeyim ben sana. Artık nasıl kaçamak yapıyorsan önceden şimdi yaptığın halde kilo veriyorsun. Veremediğin zaman demek ki dünyayı yiyormuşsun :KK9::KK9: İşin esprisi tebrik ederim iki haftadır çok iyi gidiyorsun ama hala bana yetişemedin yarışmayı ben kazandım :KK9:

ay çok güldüm :KK9:

darısı haftaya diyelim

Günaydın. .
kilom
gecen hafta : 67.1
Bu hafta 66:8
Gidrn 0.300 gr ..

gecen hafta 69.2kg
bugün 69.0kg
fark 200gr verdim

b u arada verdiğim kilodan memnun değilim.:KK43: sadece diyetle haftada ortalama 700 gr.. verirdim bu hafta full sporlu geçti kaçamakta olsa çok az..hatta hiç veremedim geçen cumartesi 66.8 dim..:KK14:
ama göbekten 3 cm belden 2 cm kalçadan 1 cm daha gitmiş..:KK8:

incelmek zaten önemli olan canım çok harika bi şey benceee :KK16:

herkese günaydın kızlaar :KK3:

kilo veren herkesi tebrik ederiiim :))

ysfmir yorumuna katılıyorum demek kaçamak yapmasak 1. olurmuşuz bu hafta biiizz :KK52:

kilo bildirimim
geçen hafta 53.6
bu hafta 53.4
fark 0.2 gr
%0.37

2 gün önce tartıda 54.3 ü görmüştüm kızlar. az gitmiş gibi görünüyor ama aslında bayaa bi mücadele ettim son 2 gün. haftaya daha iyi bi sonuçla gelcem :KK14:

Kızlar kilom dünkü ile aynı ne vermiş :KK12:

geçen hafta:97

Bu hafta:96,1 ne almışım
fark:900gr

Bu 3 gün evdeyim ve çok dikkat etmem lazım. evde 6 yaşında bir canavar var ve sürekli birşeyler yemek istiyor.

Eve dün alışveriş yaptım brokoli, mantar, karnıbahar, kereviz,ıspanak aldım ve 3 günü sağlıklı bir biçimde atlatmaya çalışcam :KK42:

Son düzenleyen: Moderatör:
gunaydin kizlar :KK16:
kilo bildirimimi yapiyim cook heyecanliyimm :KK1: :KK1:

gecen hafta: 77.0
bu hafta: 75.0 :21:
fark: 2 kg

Bu 3 gün evdeyim ve çok dikkat etmem lazım. evde 6 yaşında bir canavar var ve sürekli birşeyler yemek istiyor.

Eve dün alışveriş yaptım brokoli, mantar, karnıbahar, kereviz,ıspanak aldım ve 3 günü sağlıklı bir biçimde atlatmaya çalışcam :KK42:

tüm haftan boş gitmiş yaaaaaa :KK50: bu hafta iyi bir sonuç alırsın inş :KK16:

tebrik ederiiiiiiim süpppeeeeerrrr :KK52:

Tuba ne diyeyim ben sana. Artık nasıl kaçamak yapıyorsan önceden şimdi yaptığın halde kilo veriyorsun. Veremediğin zaman demek ki dünyayı yiyormuşsun :KK9::KK9: İşin esprisi tebrik ederim iki haftadır çok iyi gidiyorsun ama hala bana yetişemedin yarışmayı ben kazandım :KK9:

He he he :KK1: kaptan bende çok yavaş kilo veriyorum ama kendimi sıkmıyorum şimdilik. haftada 1 kilo hedefim. 80 li kilolara inince biraz daha yükleneceğim kendime çünkü ben yemediğim zaman daha çabuk kilo alıyorum. Garip bir bünyem var :KK70: ama yaza çıtır olcam kararlıyım:21:

darısı haftaya diyelim

Canım maşallah. Tebrik ederim :)

Günaydın. .
kilom
gecen hafta : 67.1
Bu hafta 66:8
Gidrn 0.300 gr ..

Tebrikler kilo erebilmek çok güzel bir duygu hele bunu paylaşmak paha biçilmez...

gecen hafta 69.2kg
bugün 69.0kg
fark 200gr verdim

Tebrikler canım. Net sıkıntısı çok köttüüü. Bende laptopa yeni şarz aleti aldım teknik servisinden. Üretim hatası çıktı şükür.

herkese günaydın kızlaar :KK3:

kilo veren herkesi tebrik ederiiim :))

ysfmir yorumuna katılıyorum demek kaçamak yapmasak 1. olurmuşuz bu hafta biiizz :KK52:

kilo bildirimim
geçen hafta 53.6
bu hafta 53.4
fark 0.2 gr
%0.37

2 gün önce tartıda 54.3 ü görmüştüm kızlar. az gitmiş gibi görünüyor ama aslında bayaa bi mücadele ettim son 2 gün. haftaya daha iyi bi sonuçla gelcem :KK14:
evet yinede harikayız maşallah..:nazar::KK9:
incelmek zaten önemli olan canım çok harika bi şey benceee :KK16:
evet en azında göbeğim ayaktayken tepe gibi durmuyor..:KK60: :KK52:
3 mandalinada 1.5 porsiyon meyvenin buçugu:KK1::KK1::KK1::KK1:
:KK37: :KK9:
Ben bu sabah cuma niyetine kalktım :KK70:
tartıldım bildirdim ve işyerime kahvaltı götüremedim mecbur kaldım :KK70:
nohut bende şişlik yapmaz :) az yedim hem

Menüm kötüydü gerçekten :KK43: bugün sabah 900 gr vermiştim bakalım sabaha ne olcak.
haftaya hedef belirliyoruz herkes hedefine ulaşacak ona göre..:KK34::KK9:
hareket yaparken ağrıdı bugün benim burcuu :KK52: bir de yürürken falan ağrıyo artık iyice çalıştı demek ki kaslarım :KK9:
oh oh miss kaslar çok iyi çalışmış demektir..:KK8::13:
kızlar en son 17.30 da yedim ve şuan bayaa acıktım. bi bardak ayran içeyim diyorum. ne dersiniz?
akşam bene erken yedim ama acıktıkça sadece su içtim :nazar: ayranda iyi fikir aslında ..
ağrı hareketliyken değilde oturunca oluyo bende ama diyorum ya umutlyum hiç terlemeyen ben sırılsıklam oluyorum :KK52:
süper ter atmak önemli..
Selamm ben geldim
Menumu yazayim
Sabah
1 yumurta domates salatalik
Ogle
1 nescafe 1 turk kahvesi
Aksam
Sezar salata 1 tabak(icinde ekmek yok tabi.bol roka tavuk havuc sarmisak salatalik himmm lezizdi ama fazla mi oldu orasini bilemedim cok doluyum cunku)
1 turk kahvesi
öğle nerede ? kahveyle öğün olmazki..:KK20:
salata güzel sadece havuç olamsa iyiymiş.
tubaaaaaaaaa :KK52: o gün cuma öncesi değildi anacım yaaa. çarş perş olur mu öyle şey yaaaaaaaa :KK52:
:KK52::KK53:
Yaaa busee yaaa, sen dememişmiydin kahvaltıyı boş gecmeyip bi pogaca yesen diye, ben sana uydum vallaaaa:))
bende yeme dediydim bana uyyadın ya :KK9: :KK60:
bide unutmadan yazayim bugün etli kuru fasulye vardi evde cok lezzetli görünüyordu,
yarin cuma oldugu icin yemedim, kendime patlican domates yaptim okaaadar yorgun olmama ragmen :KK9:
:KK34:
:KK9::KK9:
gecmisi okumaya calisacagim kizlar eger cvp vermezsem neti öldü bilin :KK47::KK47::KK9::KK9:
suan iyi calisiyor birazdan kesilme dalgasi gelecek yine :KK53:
bizdede olmuştu canım atlak net diye geçiyor dk başı kesilirdi..:KK37::KK47:
bugün menüm

8:15
1 kase nesfit + süt

11:30
1 bardak kahve + süt
3 tane findik

13:40
3 tane findik

15:30
1 avuc beyaz ve kavrulmus karisk leblebi (15-20 adet)

18:00
firinda patlican ve domates cok az yagli
1 kase yogurt

2lt su
baya yürüdüm bugün hemde yokus ciktim :KK9::KK9:
.
insallah paylasabilirim menümü sonunda
net delirttti beni yarim saattir ugrasiyorum menü paylasmak icin :KK47::KK47::KK47::KK47:
iyi menü.
menüm

Kahvaltıda
1 poğaça
şekersiz çay

öğle
çorba
nohut yemeği
2 kaşık pirinç pilavı

akşam
6-7 tane yaprak ve lahana sarması

bol su içtim 20 dk yürüyüş.

Menüm kötü farkındayım ama bugün biraz yoğun geçti. sabah yanıma birşey alamadım o yüzden poğoça yemek zorunda kaldım.
:KK52::KK47:

aman dikkat çocuk olunca iş biraz zorlaşıyor..

Son düzenleme:
başlangıç 66
geçen h.:63.9
bu h.: 64.2

+300 gr
ortalamamızı düşrdüm cok üzgünüm kızlar:KK43:

***13. TAKIM 337. ETAP ***

akassha ( 76///% )
burcugncy (59.9///%)

fndkkrdu (55.7///%)
glmscs (97///%)
gubsej (95.8///%)
kar_beyazi (77///%)
ssercecik (69.2///%)
yaseminnn1987 (80///%)

13.TAKIM ORTALAMASI: %

İnsan evde olunca cuma bildirimi aynı bayram gibi hissettiriyomuş :KK70: Ebrucum çok teşekkürler böyle bir ortamda olmama vesile olduğun için

ya önce nasıl gözümde büyürdü diyet yapacam da 20-30 kilo verecemde hep hayal gibi geliyordu şimdi tam tersi düşünüyorum sizin sayenizde galiba:)Çünkü olayı çoooookk abartmayıp yapılabilirliğini ispatlamışssınız valla ayrı ayrı tebrik ediyorum desteklerinizle istedğim kiloyu verip hayatımı daha sağlıklı ve kaliteli yaşayacağımdan eminim artık.
Malum listeyede girdik bu daha çok hırslandırdı beni.Şimdi spor için tavsiyelerinizi bekliyorum sayaçlı ipim var,koşu bandım ve pilates topum var ne tarz spor yapmalıyım nekadar sıklıkla ve nekadar süre ayırmalıyım?Bi de özellikle hergün yaptıgınız bişey varmı limonlu sıcak su vs gibi

kızlar kaptanımız ebru aradı şimdi. annesi için tahlil yaptırıyormuş. hastaneye yetişmesi gerekiyormuş. bildirimini benim yapmamı rica etti :KK55:

ladyline ebru kilo bildirimi:

geçen hafta: 61.7
bu hafta: 61.5
fark: 0,2
%0,32

X