Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bende inanamamıştım tartıda 102yi görünce bana hiç öyleymişim gibi gelmiodu ama gerçek valla:KK43:
Gençlik yıllarımda iyi spor yapardım voleybolcuydum belki ondandır pek sarkık değil etlerim

olabilir canım benm sarkık kilo verincede çok toparlanmadı jillian ile bunu yapmaya çalışıyorum ya bakalım başlıyım ben bi :KK52:

Ekledim fotooooooooooooo bakabilirsiniz canlar

canım baktım. 95 gbi durmuyorsun ama basen ve göbekte daha fazla toplanmış kilolar. özellikle basenlerde canım :KK31:

ders çalıştım zilli jillian yapıp gelcem :KK52:

ay süpersin ben de akşam yapcam coğrafya çalışmaya başladım bugün :KK14:

Bende inanamamıştım tartıda 102yi görünce bana hiç öyleymişim gibi gelmiodu ama gerçek valla:KK43:
Gençlik yıllarımda iyi spor yapardım voleybolcuydum belki ondandır pek sarkık değil etlerim

ben de orta okul ve lise de voleybolcuydum sanırım benim de o yüzden bacaklarlarım sıkı biraz :KK55:

bu ara da 70 kilo halinde çok güzelsin canım ya. kurtulmalısın kilolarından güzelliğini kapatıyor resmen :KK19:

yok cnm yinede göstermiyorusnnn
ismin ne idi bu arada
Teşekkür ederim en azından kendimi kandırmamışım göstermiyorum diyerek fikirleriniz önemli sağlama yapmış oldum :)BEn funda canım
olabilir canım benm sarkık kilo verincede çok toparlanmadı jillian ile bunu yapmaya çalışıyorum ya bakalım başlıyım ben bi :KK52:

70e inince sarkabilirim ama çok genleşmişim çünkü:)İnşallah tatlım iyi jillianlar sana o aşamaya gelemedim ben henüz.

Valla canım acelem yok 24 gündür dietteyim sporsuz 8 kiloya yakın verdim.aslında mesele zayıf olmakta değil sıskalıktan hoşlanmıyorum kadın dedğinde biraz popo biraz göğüs olmalı Allahtan boyum uzun (1.73) 70 kiloda çekici durabiliyorum:KK52:Bi de benim vücut orantılı hani bu kilodakilerin genelde bi tarafında çok toplanır yağlar bende çok adil dağılmış zuhahaha çok abes durmuyorum hatta bi foto koyayım bakın bi tipime:)Kendimin farkında olmayadabilirim.

sağ ol canım toparladım şükür :KK16:

ay cnm cok sanslison bende o konuda sansli hissediyorim kendimi bende 170 boyunddayim gorenlr hic belli etmiyosun diyo ama dedigin gibi siskalik cok kotu ben sikilasmak istiyorum :KK43: fotonu gormeyi cok istiyorum ama telden giremem heralde :-)
ama bende foto koymayi dusunuyorum :KK1:

muz haricinde güzel menü canım. öğlen az olmuş muzu telafi etmiş olabilir. afiyet olsun :KK19:
saol cnm sanirim evet oglenle telafi ettim muz en azindan yagli degil :KK1:

Kızlar arkadaşım olmayan biri fotolara bakabilirmi görünüyormu die özeli işaretledim ama belli olmaz emin olmak istiyorum yüzüm ortada çünkü:KK1:

:KK9::KK9:

günaydın :KK8::KK55: sana iyi yürüyüşler canım..

günaydın:KK16:

günaydın ..amin amin..irade için ya murid ve açlık krizi için ya samed zikri öneririm..

günaydın..mesaj sayma işi herkes yazdığı her mesajın başına numara koyarsa kolay olacaktır..

günaydın..:KK16:

günaydın..:KK16: bu zilli iyi terletiyor ..kolay gelsin size..:KK52:

az uyku kilo yapar ..uyuman gereken saate mecburi bir işin yoksa erken yatmaya çalış derim..:KK34::KK54:

kilo çok kötü gerçekten her türlü zarar...

:KK53::KK52: bu menüyü paylaştığın için tebrik ederim..:KK37: baklava pasta ..aminnnn bol su iç insan susayınca acıktım zannedermiş açlık hissetiğinde önce su iç açlık hissini kesecektir..

:nazar::nazar::nazar::KK9::KK9: harikasın bunu ikik kere başardığını da söylemeliyim..kilo veremiyoruma oldukça net yanıt bu resimler..:nazar::nazar::nazar::nazar::KK16:

kilo sağlıklı olmak için verilmeli zayıf olmak sağlıklı olmak değil..görüntün canlı ve iyi olmalı soluk halsiz ve hastalıklı bir görüntü iyi olmayacaktır..ve başka insanlar bizim aynamızdır..aynanın karşısında kendini objektif bir biçimde incele bakalım spora mı ihtiyacın var diyet yapmayamı..:KK34::KK9::KK12:

Diyetisyenim bana 55 olup birakmami soyledi canim sagligim acisindan 55 iyiymis.
Benim daha cok sıkılasmaya ihtiyqcim var :)

Ama once 55 olmam gerek bu cenaze haftasi bana cok kilo aldirdi . Gece felan yendi yemek hep bide saat araligida coktu nerdeyse 12-14 saatte bi yemek yitoduk oda tabi kilo yapti bide saat farki cok olunca kurt gibi acikiyo insan.

Simdi gecen gun tartildim 57.5 olmusum bakalim yarin kac olucam dikkat ettim ama bu hafta is isten gecti pazartesi sıkı tutucam kendimi bu hafta aldim kilo evet ama buna uzulmuyorum kilodan daha muhim sıkıntılm vardi....Ama tabiki bu bi bahane olamaz.

çok geçmiş olsun canım yaa :KK50:

tamam canım :KK31: başın sağ olsun tekrar :KK43:

ah nur ahh dur diyemiyorum boğazıma resmen battıkça batıyorum :18:

çalış canım çalış :KK14:

berbat haldeyim valla burcu :18: dışarı cıkcam birazdan. akşam gelince de jillian yapcam En Büyük KK

cidden fena yemişsin burcu :18:

kaptan takım felaket halde. hepimiz kaçamak yapıyoruz ne oldu bize yaa :KK43: nazar olduk bence biz. bu hafta sonuncu olmazsak iyidir :KK50:

hemen bakıcam şimdi kaptan. banu nun hikayesini de okuycam :)

valla nazar olduk diyorum susuyorum yani :KK50:

boyun kaçtı canım senin yaa ? boyun uzunsa dogru diyor olabilirler. ben 1.58 im bana bile diyorlar aklımı çelicekler nerdeyse yaa :KK1:

bilmiyorum onu hiç. merak ettim şimdi ben de. acil kilo vermeliyim 2 gün içindeee :KK52:

bakıyorum hemennn
:KK3::KK16:

1.59 canim boyum diyetisyenim bana 55 ol sinra saglikli beslen demisti 55 ideal senin icin demisti sagligim acisindan ben kendim koymustum 50 hedefi ama herkes cok solgunsun felan diyo spora agirlik ver sıkılas diyolar ?

54 felan oluyp boraksam mi ki ?

Spor hocamda sıkılasmaya bak bu saatten sonra diyo ama bilemedim ben ?

bende jilliana baslamak istiyorummmm :KK70:
pazartesi baslicam ama hqngisine baslasam acaba 30 day sharedin ilk 2 levelini yapmistim 3.level ramazana denk gelmisti bitirrmemistim napsam acaba ?

canım baktım. 95 gbi durmuyorsun ama basen ve göbekte daha fazla toplanmış kilolar. özellikle basenlerde canım :KK31:

ay süpersin ben de akşam yapcam coğrafya çalışmaya başladım bugün :KK14:

ben de orta okul ve lise de voleybolcuydum sanırım benim de o yüzden bacaklarlarım sıkı biraz :KK55:

bende cografya çalıştım buse bugün 40 dk yaptım jillian ı bi terledim anlatamam :KK52:

neresi sarktı senin burcuuu :26:

bende tam olarak bi sarkma değil canım etim gevşek benim ben leslie yaparak verdim biliosun o nedenle sıkılaşmadı vücudum onu demek istedim yani benle aynı boyda ve kiloda olan insanlar 38 filan giyerken ben 40 giyiyorum ne kadar toplasada mesela dar yinede abes duruyo öyle işte jilliandan umut kesilmez felsefesi ile yaptım bugünde ama kaslarımı hissediyorum resmen yaparken :KK52:
Teşekkür ederim en azından kendimi kandırmamışım göstermiyorum diyerek fikirleriniz önemli sağlama yapmış oldum :)BEn funda canım

70e inince sarkabilirim ama çok genleşmişim çünkü:)İnşallah tatlım iyi jillianlar sana o aşamaya gelemedim ben henüz.

canım sporla versen sarkma yaşamazsın etin sıkıysa

X