Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Sabah 10:30
domares salatalık
peynir
birkac tane sigara boregi
yarım yumurta
pudingli milfoylu bi tatlı

Ara 17:30
1 fincan sekersiz neskafe

aksam 18:45
1 kase zeytinyaglı pırasa ve yogurt

Su 1,5-2 lt
iii

sigara böregi :KK53::KK53::KK53:
pudingli milföylü bi tatli :KK53::KK53::KK53::KK53:

olmamis canim cok kötü olmus, yarin güzel bir menüü görürüz insallah :KK50::KK47:
Cok uykum geldi kızlar, yatayım ben artık, iyi geceleerr:KK34:

iyi geceler canim yarin cok dikkat et :KK19:

az olmuş canım bu yaa
az yediğimiz zaman da kilo veremeyiz

afiyet olsun canım
güzel menü

valla az oldu evet ama dışarıdaydım ve dışarda yersem istediğim gibi olmayacaktı. bir de cuma ya kadar zayıflamam gerek şuan artıdayım malesef :KK50: onun da psikolojik baskısıyla yiyemedim canım :KK31:

cok sükür kacamak olmadi bugün ama dünki gibi olömasada cok zorlandim.
dün resmen kriz gibi biseydi :KK43:

:KK9::KK9::KK9:
niye zilli jillian :KK1::KK1:

bende okudum basari hikayeni tebrik ederim seni canim.
mesaj sayini sayfanin en üst tarafinda isminin yazdigi yere tikladiginda gelen sayfada sadece kendi mesajlarini görebilmek icin tekrar orada kendi ismine tikliyorsun sonra sayiyorsun. tabi forumda baska konulara yaziyorsan zor olabilir.

dünde benim öyle dur diyemedigim bir gündü insallah tekrarlamaz kendini.
menünü gördüm canim bundan sonra hep böyle olsun menülerin :KK9::KK9:

:KK47::KK47: bunlar bidaha olmayacak degil mi buse :KK34:

Allah kabul etsin ve afiyet olsun canim.
limonata sekersizse süper menü oruc icin.

isteee buduuuur :KK9::KK9:
ben patlican filan kizartmasini yapar üzerine domates sosuda yapar yogurtla yerdim. diyetim boyunca vazgectim bundan alternatifi hic aklima gelmemisti nedense. bunu yakin zamanda mutlaka yapacagim firinda yapmak nasil aklima gelmedi ya :KK1:
coooooooook tsk ederim canim, cok lezzetli bir tadi diyetimdede yiyebilecegim artik düsünmeden :KK76::KK76::KK76:

afiyet olsun canim patlican kebabi cok yagli degidiyse menün güzel.

canim 3 dilim olmus ekmek toplamda, kahvaltida 1 dilim yemen yeterli aslinda.
yoksa güzel bir menp afiyet olsun.
spora bayildim zaten harika :KK9::KK9::KK9:

canim toplam 4 dilim ekmek olmus bu coook fazla.
sabah kahvaltida 1 dilim yemen yeterli.
1 ögünde 2 dilim ekmek yemeyi asla önermem.
aksamki ögündede ekmek olmasaydi daha iyi olurdu.
bu arada kuru fasulye cumaya yakin yemek yasakti ama carsambada yasakmiydi tam hatirlayamadim :KK53:
afiyet olsun

canim kahveyi veya cayi sekersiz icemeyeceksen hic icme, bosuna gereksiz takviye yapiyorsun vücuduna.
bu arada 1 ögünde 2 dilim ekmek yemeyi önermiyorum.
büyüklügünü bilmiyorum ama 2 ayri ögünde olsaydi daha iyi olurdu,
fakat unuda söylemeliyimki kac zamandir bukadar güzel olmamisti menpn, dahada gzl olacak buse :KK9::KK9::KK9:
sporuna bayildimmm :KK9::KK9:

masallah sana canim

canim bitter cikolata ve patates olmasaydi menün süper olacakti.
sporun ve suyunda güüzelmis keske o 2kacamagi yapmasaydin.
afiyet olsun.

harikasin canim o sekerli kahvede olmayaydi :KK9::KK9::KK9:

biraz yag döktüm, sadece domates salatalik ve kuru sogan koydugum icin biraz yavan oluyor tamamen yagsiz.
az kattim ama suyunu yemedim olan yag akti yani :KK76::KK76:

evet nurcum olmayacak inşallah eskisi gibi kaçamaklar... bugün yapmadım kaçamak evet keşke o kahve de şekersiz olsaydı ama daha önce de demiştim. kahveyi içemiyorum şekersiz. nescafe içmek istemedi canım cünkü içmiştim daha önce. 2 tane de şekersiz çay içtim. sonra alternatifim kalmadı tüm gün dışarda ben de kahve söyledim. inan söylerken şeker aklıma gelmedi yaa :26: buraya yazarken anladım resmen hatamı. halbuki aklıma gelse tatlandırıcım da yanımdaydı :KK50:

neyseki ağır bi spor yaptım çok terledim. yakmışımdır o şekeri diye düşünüyorum canım. :KK31: daha dikkatli olucam. yarın da tüm gün yumurta yiycem. bugün tartıda gördüğüm rakam 54.2 yani +500 :18: yarın da tartılcam sabah. bakalım bugünkü dikkatim ve sporum ne kadar fark edecek. eksiye inmek zorundayım cumaya kadar En Büyük KK

ne uzun alinti olmus o öyle :KK53::KK1:

kizlar dünki kacamaktan ve krizden sonra bugün tartida artida ciktim.
fakat onu yarin indirmek icin bugün ttum kendimi.
suan salatadan sanirim acayip sisiklik var midemde.
insallah cumaya kadar eksiye düsecegim.

ben de artı çıktım işte :KK50: salatadandır canım yapıyor salata şişkinlik :KK19:

Sabah 10:30
domares salatalık
peynir
birkac tane sigara boregi
yarım yumurta
pudingli milfoylu bi tatlı

Ara 17:30
1 fincan sekersiz neskafe

aksam 18:45
1 kase zeytinyaglı pırasa ve yogurt

Su 1,5-2 lt
iii

tubacım bi ara düzeldi menülerin iraden iyiydi. sonra yine eskiye döndün sanırım. pek mi kısa sürdü ne iraden:KK19: çarş ve perşembe özellikle dikkatli olmalıyız. ben de bu hafta batırdım ama bugün kendime dur dedim. cuma günü artıda çıkıp emek verip kilo veren arkadaşlarıma haksızlık yapmak istemiyorum. sonuçta yarışıyoruz. hepimiz yedik bu hafta motivasyonumuz yerle bir oldu ama çarş günü olduğundan dikkat edenler var menülere baktıysan bugün. lütfen aynı itinayı gösterelim hepimiz. yarın çok güzel bi menüyle çık karşımıza utandır bizi tubaaaaa :KK52:

Cok uykum geldi kızlar, yatayım ben artık, iyi geceleerr:KK34:

iyi geceler tatlım :KK16:

kızlar ben yarın şok diyet yapmalı ve cuma günü ekside çıkmalıyım. yarın tüm gün sabah öğle akşam ara haşlanmış yumurta yemeyi düşünüyorum 8 taneye kadar toplam. en kolayı ve sağlıklısı bu sanırım. şok diyet olarak düşündüm bunu. hem de protein depolarım ne dersiniz :26:

başka bir önerisi olan var mı? lapa mı yapsam diycem ama başarısız oldum ve şişkinlik yaptı sadık kalmayınca lapaya. en azından yumurta yersem sonrasında başka bir şey bile yesem mesela aksam yemeğini normal yesem dahi şişirmez diye düşünüyorum. :KK31:

Hahaha birakirmiyim meydani daha bugun yazdim en gec uyuyan ve en erken uyananin ben oldugumu:) uzgunum tatlim uyanikim ben:)

canım uyumak çok önemli bahsettiğin durum hiç iyi değil. diyet sürecinde 00.00 den önce yatmaya özellikle dikkat edilmesi söyleniyor. yüzün gözün kırışır sonra. cildin kendini yenilemeli. sonuçta vücudumuz kilo verdiğimiz için form değiştiriyor. derimiz daralıyor. bunun olması için uyku şart. sarkabilirsin sonra :26:

valla bu kez yatıyom midem kazındı az önce 3 fındık yedim açlıktan bayılcam sandım :KK14: o da şifa niyetine artık :26:

canım uyumak çok önemli bahsettiğin durum hiç iyi değil. diyet sürecinde 00.00 den önce yatmaya özellikle dikkat edilmesi söyleniyor. yüzün gözün kırışır sonra. cildin kendini yenilemeli. sonuçta vücudumuz kilo verdiğimiz için form değiştiriyor. derimiz daralıyor. bunun olması için uyku şart. sarkabilirsin sonra :26:

Ne mumkun tatlim artik genetik mi desem uniden kalma sabahlara kadar calistigimdan mi desem yok anacim herseyi dize getiriyorumda uyku cikkksss olmuyo.gun boyu ac kalmak bile daha kolay benim icin o derece zor durimdayim yani:KK43:evlenirsen gecer dediler o da olmadi sabah 6.50de de ayaktayim:KK5:

Günaydın.
kızlar ilk kilo bildirimi benden.

96,1 (900 gr. vermişim. Kaçamaklara rağmen iyi ama aftada 1 kiloydu hedefim o yüzden haftaya 1,1 vermem lazım )

Günaydıııııııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnn.Bir yağmur bir fırtına bir depresyon bir iş pöfffffffffffffffffffff.

günadyın kızlarrrrr

busecim lapa degild eprotein yap cnmm sne bugün sabah yumurta öglen, akşam tavuk arada yogurt
bend eçok etkili oluyır bu deneyebilirisn

ben buradan başka bir forumdada yazıştgım için zor oluyor kızla rbenim öyle saymam da numaralandırmak en iyisi olabilir:KK34::KK34:

bugün cuma degil ama bi arkadaş bildirim yapmışşş cuma idye düşündü sanırımm:26::26::26:

kızlar ekleidigm fotoları face yi açtım teldne çektim net dgeil yani
o zayıf halimde 66 kilo filanım şuan ondan 2-3 kilo daha kilolu ve görüntü olarak daha kalınım:KK43:
ama ilk halim gibide degilim:KK39::KK39:

menümüde yazayımm

kahvaltı 7:30
2 yumurta ile omlet
zeytin peynir
domates salatalık

öglen 12:30
4 yk barbunya pilaki
ayran
salata

akşam 17:00
1 kase yogurt
2 ceviz
2 incir

gece 23:00
1 soda

2,5 lt su
3 fincna bitki çayı

valla kendimi tebrik edicem dün gece eşimle kumrucuya gittik o kumruyu yutarken ben 1 şişe soda içtim:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
çok müteviziyim birde alkış yaptım

Ne mumkun tatlim artik genetik mi desem uniden kalma sabahlara kadar calistigimdan mi desem yok anacim herseyi dize getiriyorumda uyku cikkksss olmuyo.gun boyu ac kalmak bile daha kolay benim icin o derece zor durimdayim yani:KK43:evlenirsen gecer dediler o da olmadi sabah 6.50de de ayaktayim:KK5:

üzüldüm senin için canım. bi doktora danışıp bir süre uyku hapı kullanabilirsin düzene sokmak için. çünkü çok mühim bir konu. uyurken vücut kendini yeniliyor. yaralar iyileşir vs. :26:

bence bu şekilde durumunu kabullenme ve elinden geleni yap canım. olana kadar devam et çözüm bulmaya. çünkü genç yaşta yaşlı görünen kadınlardan olmak istediğini sanmıyorum. şuan kilon var. yüzün gözün bile derinin gerginliğiyle kırışmamıştır diye umuyorum. benim annem o şekilde. ben bile öyleydim. 20 kg önce hiç kırışığım yoktu. sonra gözümün altında bi çizgi oluştu onca dikkat etmeme, uyku düzenime, sporuma ve aldığım proteine rağmen :KK5: şimdi kremler aldım onu geçirmeye çalışıyorum inan. bence bu konunun üstünde durmalısın.

go to doctor canım :KK34:

Günaydın.
kızlar ilk kilo bildirimi benden.

96,1 (900 gr. vermişim. Kaçamaklara rağmen iyi ama aftada 1 kiloydu hedefim o yüzden haftaya 1,1 vermem lazım )

ay ay ayyy pek güzel bir haber. yarına kadar da 100 gr verirsen hedefini başarmış oluyorsu canıım :KK76:

Günaydıııııııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnn.Bir yağmur bir fırtına bir depresyon bir iş pöfffffffffffffffffffff.

GÜ NAY DIIIINNNNNNNNNNN :KK16:

isteee buduuuur :KK9::KK9:
ben patlican filan kizartmasini yapar üzerine domates sosuda yapar yogurtla yerdim. diyetim boyunca vazgectim bundan alternatifi hic aklima gelmemisti nedense. bunu yakin zamanda mutlaka yapacagim firinda yapmak nasil aklima gelmedi ya :KK1:
coooooooook tsk ederim canim, cok lezzetli bir tadi diyetimdede yiyebilecegim artik düsünmeden :KK76::KK76::KK76:

Afiyet olsun canım bu tarifi kocama borçluyum :KK1:Utanıyorum kendimden benimde hiç aklıma gelmemişti:KK1:

günadyın kızlarrrrr

busecim lapa degild eprotein yap cnmm sne bugün sabah yumurta öglen, akşam tavuk arada yogurt
bend eçok etkili oluyır bu deneyebilirisn

ben buradan başka bir forumdada yazıştgım için zor oluyor kızla rbenim öyle saymam da numaralandırmak en iyisi olabilir:KK34::KK34:

bugün cuma degil ama bi arkadaş bildirim yapmışşş cuma idye düşündü sanırımm:26::26::26:

kızlar ekleidigm fotoları face yi açtım teldne çektim net dgeil yani
o zayıf halimde 66 kilo filanım şuan ondan 2-3 kilo daha kilolu ve görüntü olarak daha kalınım:KK43:
ama ilk halim gibide degilim:KK39::KK39:

çok sağ ol banucum ama evde tavuk yok. dün et pişirdi annem. yağsız kendi suyunda. o olur dimi canım :26: pek de sevmem aslında et ama sırf yumurta yapmamış olmak için yiyebilirim.

şimdi şöyle düşünüyorum.
sabah 1 yumurta 1 kk beyaz peynir 1 bardak yarım yağlı süt
öğlen et, yoğurt
akşam 2 yumurta ya da 1 yumurta 1 kk beyaz peynir...

çook acıkırsam sonrasında 5 fındık

nasıl :KK24:

menümüde yazayımm

kahvaltı 7:30
2 yumurta ile omlet
zeytin peynir
domates salatalık

öglen 12:30
4 yk barbunya pilaki
ayran
salata

akşam 17:00
1 kase yogurt
2 ceviz
2 incir

gece 23:00
1 soda

2,5 lt su
3 fincna bitki çayı

valla kendimi tebrik edicem dün gece eşimle kumrucuya gittik o kumruyu yutarken ben 1 şişe soda içtim:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
çok müteviziyim birde alkış yaptım

tebrik ederim canım çok güzel bir menü :KK16: ama cuma öncesi sanırım barbunya gibi baklagillerden uzak duruyorduk :KK31:

X