Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

DÜNKÜ MENÜM

sabah 09.00
1 dilim kepek ekmek
1yumurta
1 kk b. peynir
4 zeytin
1 tatlı kaşığı kahv. sos

ara 11.00
10 fındık

öğle 14.00 (karşı komşuda gün varmış gel bi kahve iç dedi gittim ve olanlar ortada)
ızgara tavuk
1 dilim pasta
1 küçük ve ince dilim kıymalı börek

akşam 23.30
1 şekerpare büyüklüğünde kurupasta
1 yarım muzlu gofret

gece 2 ye doğru uyudum

3 lt su
30 bacak egzersizi

rezalet resmen :26:

DÜNKÜ MENÜM

sabah 09.00
1 dilim kepek ekmek
1yumurta
1 kk b. peynir
4 zeytin
1 tatlı kaşığı kahv. sos

ara 11.00
10 fındık

öğle 14.00 (karşı komşuda gün varmış gel bi kahve iç dedi gittim ve olanlar ortada)
ızgara tavuk
1 dilim pasta
1 küçük ve ince dilim kıymalı börek

akşam 23.30
1 şekerpare büyüklüğünde kurupasta
1 yarım muzlu gofret

gece 2 ye doğru uyudum

3 lt su
30 bacak egzersizi

rezalet resmen :26:

:KK53: cok kacamak var cnm cooookkk :KK20: dıkkat etmelısın :KK34:

bend eyazayım menümüü
kahvaltı
2 yumurta
peynir zeytin
salam

öglen
tavuk ızgara
salata
ayran

akşam
yogurt
10 fındık

ara
limonlu soda

2,5 lt su 2 fincan bitki çayı

Kız olmuş 90 kilo, hala facete, twitterda eski sevgilisine laf sokma çabasında. Neymiş, intikam soğuk yenen bi yemekmiş. Ye lan onu da ye!!(baattin):KK52::KK52::KK52::KK52:

bend eyazayım menümüü
kahvaltı
2 yumurta
peynir zeytin
salam

öglen
tavuk ızgara
salata
ayran

akşam
yogurt
10 fındık

ara
limonlu soda

Canım afiyet olsun menün güzel. bitki çayı olarak ne içiyosun???Aç karnına kahve içerim sigara içerim miğdem dayanıklıdır ama şu yeşil çayı nasıl içiyosunuz arkadaş berabat ya tadı alt üst ediyor beni limonlusunu felan aldım o da işe yaramadı:KK43:

Canım afiyet olsun menün güzel. bitki çayı olarak ne içiyosun???Aç karnına kahve içerim sigara içerim miğdem dayanıklıdır ama şu yeşil çayı nasıl içiyosunuz arkadaş berabat ya tadı alt üst ediyor beni limonlusunu felan aldım o da işe yaramadı:KK43:

dogadan beşi bir yerde çayı aldım ondna içiyorum cnm bird eyeşil çay filan
sorma ya ben 30 kilo veridm yeşil çay içyim günde 3 fincna ama şimdi tad berbat geliyor
ççaykurun bergamut aromalısı var onu dene bi daha güzle digerleirne göre bende 5 i bir yerd eiçemiyorum içine limonu sıkıp ılıtıp öyle içiyorummm am aşud abir gerçekk ki iştahı keisyorrr

sorma ya ben 30 kilo veridm yeşil çay içyim günde 3 fincna ama şimdi tad berbat geliyor
ççaykurun bergamut aromalısı var onu dene bi daha güzle digerleirne göre bende 5 i bir yerd eiçemiyorum içine limonu sıkıp ılıtıp öyle içiyorummm am aşud abir gerçekk ki iştahı keisyorrr

Bende de karışık bi bitki çayı var da ara ara içiyorum bağırsaklarımı yavaşlatır korkusundan içinde mate,funda,adaçayı,yeşil çay,sinameki,rezene,kekik,kuşburnu,biberiye woohuuuw baya da bişe varmış.hergün 1 bardak dışında içmiyorum evet dediğin gbi iştah kesiyo bunlar çok açlık hissettiğimde hemen bunu yapıyorum insanın ağzının tadını bozuyo:)Bergamotlusunu deneyeyim bi de inşallah onu içerim.Yeşil çayı herkes çok öneriyo ya.

Bende de karışık bi bitki çayı var da ara ara içiyorum bağırsaklarımı yavaşlatır korkusundan içinde mate,funda,adaçayı,yeşil çay,sinameki,rezene,kekik,kuşburnu,biberiye woohuuuw baya da bişe varmış.hergün 1 bardak dışında içmiyorum evet dediğin gbi iştah kesiyo bunlar çok açlık hissettiğimde hemen bunu yapıyorum insanın ağzının tadını bozuyo:)Bergamotlusunu deneyeyim bi de inşallah onu içerim.Yeşil çayı herkes çok öneriyo ya.

çok iyi çünkü, bi müddet sonra alışıyorsun

dün evden öğlen çıkınca ders çalışamadım yine malesef :KK50:ben derse geçiyorum kızlar :KK3:

kolay gelsin canım sana

bend eyazayım menümüü
kahvaltı
2 yumurta
peynir zeytin
salam

öglen
tavuk ızgara
salata
ayran

akşam
yogurt
10 fındık

ara
limonlu soda

canım menün güzel ama akşam az geldi bana
ben uyuyamam öyle çok zor

Kız olmuş 90 kilo, hala facete, twitterda eski sevgilisine laf sokma çabasında. Neymiş, intikam soğuk yenen bi yemekmiş. Ye lan onu da ye!!(baattin):KK52::KK52::KK52::KK52:

ayyyy bayılıyorum ben baattine

bende kahve içerim aç karnına ama yeşil çay çok zor içerim
yaaa bide emzirirken zararlımı acaba
doktora sorayım ben bunu

canım 30 kiloyu ne kadar sürede ve nasıl verdin
merak ettim anlat bakayım
bende 91 kiloyum tam 30 kilo vermem lazım

dün evden öğlen çıkınca ders çalışamadım yine malesef :KK50:ben derse geçiyorum kızlar :KK3:

kolay gelsin canım sana

bend eyazayım menümüü
kahvaltı
2 yumurta
peynir zeytin
salam

öglen
tavuk ızgara
salata
ayran

akşam
yogurt
10 fındık

ara
limonlu soda

doktora sorayım ben bunu

kolay gelsin canım sana

doktora sorayım ben bunu

cnm ben açlışıyorum akşam 7 de evd eoluyorum çocuklarla ugraşırken yemek saatim 8 oluyor bend eyemiyorum bi soda veya ayran içmeye çalışıyorumm aç kalınca anca kilo veriyorum ben.....

cnm ben 93 ten 63 e düştüm sonra gördüügn gibi 7 kilo alıp 70 e çıktım tekraradan , diyet ve sporla verdim cnm kaçamak yapmazdım hiç irade ve azimin dibiydim ozman

cnm ben açlışıyorum akşam 7 de evd eoluyorum çocuklarla ugraşırken yemek saatim 8 oluyor bend eyemiyorum bi soda veya ayran içmeye çalışıyorumm aç kalınca anca kilo veriyorum ben.....

cnm ben 93 ten 63 e düştüm sonra gördüügn gibi 7 kilo alıp 70 e çıktım tekraradan , diyet ve sporla verdim cnm kaçamak yapmazdım hiç irade ve azimin dibiydim ozman

canım ne kadar sürede verdin 30 kiloyu çok merak ettim

canım ne kadar sürede verdin 30 kiloyu çok merak ettim

1,5 yıldaa ilk 15 kilo çin 1300 kalorilik diyet yapım
sonrada monti diyeti yaptım
pirinç lapası , ayran detoksu filan denedimm
64 e kadar indim sonra bi kürtaj oldum geçen yaz dgeilde önceki yazz
yapıştı kaldı kilolar üsüütme zor giidyor

1,5 yıldaa ilk 15 kilo çin 1300 kalorilik diyet yapım
sonrada monti diyeti yaptım
pirinç lapası , ayran detoksu filan denedimm
64 e kadar indim sonra bi kürtaj oldum geçen yaz dgeilde önceki yazz
yapıştı kaldı kilolar üsüütme zor giidyor

anladım canım
bayağı uzun zamanda vermişsin kalıcı olur senin kilon
birde 30 kiloda insan yepyeni bir insan olur yaaaa

Başın sağolsun canım. Allah mekanını cennet etsin inşallah. Sevdiklerine de sabır versin :KK14:

afiyet olsun burcucum
dershanede de kolay gelsin sana

canım başın saolsun

günaydın ebrucum
evet güzel sonuç alacağına eminim haftaya

başınız sağolsun canım mekanı cennet olsun:KK14:

eveeet :KK76:En Büyük KK

spor yaparken diyet yapmayınca kilo alınıyor ve kalınlaşılıyor diye biliyorum canım. iyice bi araştırmak gerek başka bir durum var mı bilmiyorum :KK31:

menü güzel canım yediklerin kilona göre çok değil bence. afiyet olsun ve Allah rahmet eylesin dedeni...

canım kilo vermek azimliysen çok kolay... yeter ki iste başarıcaksın :KK19:

tamam ben de bir bakayım buna :KK31:

ay bu işleeer oooff :KK52::KK52::KK52:

başınız sağ olsun tamam canım :KK50:

günaydın en güzel kaptaaan :KK16: kaçamak yok En Büyük KK tebrik ederim seni bence de süper olcak haftaya :KK76:

günaydııın :KK16:
canım 4 kiloyu kısa zamanda verirsin bence :KK31: ben 7 kg falan aldım rezalet yani :KK1:

merhaba canım :KK3:umarım devam eder de kapanmaz takım :26:

çok güzeeel :KK9:

Hanifecim mekanı cennet olsun amcanın, Allah kalanlara sabır versin.. Onun için bir yasin-i şerif okuyacagım insallh.

allah rahmet eylesin canım:KK43:

:KK9::KK9::KK9::KK9:cok sevindim.
bu duruma en az katkısı olan ben olsam da.:KK50:
ama haftaya güzel olacak inşallah:)

Tebrikler :)

Gider niye gitmesin..:)

Bulduğunuz program olursa bizimlede paylaşın. .

Teşekkür lerrrr.

Güzel menü ...

Sağol canım seninde..:)

Tebrikler ebru.. haftaya 1. Olalım. .:)

Başınız sağolsun. .Mekanı cennet olsun. .

Benimde göbek var sıkılasmasi toparlanmasi gerek :KK43:

Senin ne istedigin önemli. Azmin elinden hiç bir şey kurtulmaz..

Cok degil canım :)

Fazla kilo varken kas yapilmaz ideal kiloya yaklaşınca sıkı ve fit görünmek icin kas yapmak uygun diyorum..kendi görüşüm.

Teseklur ederm kizlar hepinize

X