Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

DÜNKÜ MENÜM

sabah 10.00
2 kaşık yoğurtlu naneli pul biberli pirinç lapası

öğle 15.30
naneli pul biberli pirinç lapası
1 kk beyaz peynir

akşam 18.30
1 kase tarhana çorbası

kaçamak 19.45
2 yk aşure (komşu getirdi akşam akşam :18:)

2,5 lt su
spor yok

buse bu lapa diyeti yapılırken başka bir şey yenmemesi gerekiyor
tarhana çorbası ve aşure hiç olmammışş
ve peyirde proetinde alınmasa daha iyi oluyor egerki protein alıckasan en fazla 2 yk yagsız yogurt tercih etmelisin

cok sagol :KK16: ya onemlı olan mutluluk cnm esımı cok sevıyorum e tabı oda benı :KK16: bence evlılık sevınce ve mutlu olunca guzel yas kac olursa olsun Allah senın hakkındada hayırlısını versın inş gec olsunda guc olmasın derler ya aynen oyle herseyın hayırlısı :KK16:

bende hiç evliliği düşünmeidigim bir anda eşimle tanışıp 6 ay içerisinde evlendim
20 yaşımı yeni bitimiştim , ne oldugunu anlamadım bile
amaa hep mutlu oldumm hiç pişman olmadımmm
şuanda 9 yıllık evliyiz 2 tane 6 yaşınd aogluşum var....
hiç belli olmuyor bu işler ne tanımayla nede yaşla

selam kızlar ay çok yorgunum veçok şiş hissediyorum kendimi bugün işler çok karışık yani bünyemde bgün dinlencem haftaya hiç uyuyamıcam ya pazartesi salı çarş okul perşembe teyzemin ehliyetini almaya gitcez emniyete cumada ankarakart çıkıyo aynı istannbulkart gibi onu almaya gitcem randevuluymuş cumatesi pazar dershane off öldüm ben ya :KK14:

bende hiç evliliği düşünmeidigim bir anda eşimle tanışıp 6 ay içerisinde evlendim

aynen oyle cnm bende hıc dusunmuyordum evlenmeyı ama esımı gordum... :KK9: :KK16:

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz sefa getirdiniz bn burcu 21 yşımdayım hemşirelik son sınıf öğrencisiyim sözlüyüm 13 martta diyete başladım ağustos 23 te 60 kilo ile ayrıldım kaptan yardımcısıyım fakat bu aralar çok aktif olamıyorum tekrar hoşgeldiniz

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz sefa getirdiniz bn burcu 21 yşımdayım hemşirelik son sınıf öğrencisiyim sözlüyüm 13 martta diyete başladım ağustos 23 te 60 kilo ile ayrıldım kaptan yardımcısıyım fakat bu aralar çok aktif olamıyorum tekrar hoşgeldiniz

hosbulduk burcucm bende Ayşe zayıflamayı cok istiyorum burada kılo verecegıme inanıyorum.. :KK9:

selam kızlar ay çok yorgunum veçok şiş hissediyorum kendimi bugün işler çok karışık yani bünyemde bgün dinlencem haftaya hiç uyuyamıcam ya pazartesi salı çarş okul perşembe teyzemin ehliyetini almaya gitcez emniyete cumada ankarakart çıkıyo aynı istannbulkart gibi onu almaya gitcem randevuluymuş cumatesi pazar dershane off öldüm ben ya :KK14:

burcu sen ankarada mısın?

Burcugum merhaba biliyosun izindeydim donmek istiyorum ebruya yazdim ama yogunluktan goremedi galiba ne yapmaliyim

lapa yapamadım midemi üşütmüşüm..riske girmek istemedim..zaten bir garip haldeyim üstüne lapayla dengeyi bozmamayım .:)

buse bu lapa diyeti yapılırken başka bir şey yenmemesi gerekiyor
tarhana çorbası ve aşure hiç olmammışş
ve peyirde proetinde alınmasa daha iyi oluyor egerki protein alıckasan en fazla 2 yk yagsız yogurt tercih etmelisin

rezil ettim lapa gününü evet :KK14:

:nazar::nazar::nazar:

burcuu bu ra hep bi şikayet içindesinn bu psikolojini bozcak diye korkuyorum vallla :/

Burcugum merhaba biliyosun izindeydim donmek istiyorum ebruya yazdim ama yogunluktan goremedi galiba ne yapmaliyim

ebru sana geçmişte yazmıştı diye hatırlıyorum canım.. tekrar dikkatlice bak :KK34: paylaşım ve menülerini yap falan demişti. ona göre alıcak listeye seni benim hatırladığım :KK31:

lapa yapamadım midemi üşütmüşüm..riske girmek istemedim..zaten bir garip haldeyim üstüne lapayla dengeyi bozmamayım .:)

iyi fikir :KK9:

ben derse dönüyorum kızlar.

18-19 Kasım mesaj sayılarını göndermeyenlere son uyarım. birkaç saate yayınlayacağım listeyi...

Aslinda cok gerek kalmadikca sok diyetleri uygulamamali diye düşünüyorum. Kilo uzun süre takılmış ise beslenmede proteine ağırlık verip spor yapılımiyorsa spora başlamalı spor yapılıyorsa süresi ve türü degistirmek daha sağlıklı olur kanaaitindeyim.:) bu seferki diyetimde mutlaka spor yapacağım. Onceki kilolarimi Spor yaparak verseydim bu kadar hızlı geri gelmezdi :KK43:

ben derse dönüyorum kızlar.

18-19 Kasım mesaj sayılarını göndermeyenlere son uyarım. birkaç saate yayınlayacağım listeyi...
18 kasimda mesajim yok 19 cepten bakiyorim henüz bulamadım. :KK43:
Ben eskiden 1 kupaya 6 tane kesme şeker atardım. Yaklaşık 1 yıldır hem çayı hem kahveyi şekersiz içiyorum. Ve şuan şekerli herşey ağır geliyor bana. Şekersiz bir hayat çok güzel bence. :KK34:
En son 14 yasimda caya seker atmayı bıraktım. .:)
Bugün 3.bardak şekersiz çay içtim toplamda :) hala kötü geliyor tadı bakalım zamanla nasıl gelecek :)
Zamanla alisirsin..
Kızlar midem fena kahvaltı yapamadım sadece küçücük bir tost yedim daha doğrusu çocuklardan artan 2 parmağım kadar tost parçası
başka da bir şey yemedim hala simdi kendime nane limon kaynattım birazdan balla içerim,
Geçmiş olsun. .
günaydın hanımlar bugün hastayım okula gitmedim gece fena oldum istifra ettim , dunku asureden sonra oldu, ayakta duramıyorum kusacak gibi oluyorumöyle yani kızlar yatıyorum şimdi görüşürüz
:KK43: sanırım su an daha iyisindir..
Kesinlikle inanıyorum bunu ilk söyleyen değilsin bana. Bu sabah itibariyle başladım bakalım :) çok köttüüü şekersiz hergün şekersiz çay denemelerimi anlatcam bakalım ne olcak :KK70: Bu arada kızım da çayı ve sütü şekerli içiyor :KK43: şekersiz süt veriyorum kesinlikle içmiyor ne yapabilirim? 6 yaşında ve onun hayatında şeker olmasını istemiyorum.

Nesguikle versen sekerli süt iyi değil. Hoş nesguik de iyi degil ama alternatif olarak deneyebilirsiniz. .

Son düzenleme:
ben geçen hafta yemiştim. tadı da enfes :)) ama bir şey olur mu bilmiyorum... içinde şeker olduğunu da bilmiyordum hatta.

ay kaptan ben beceremedim lapayı. çok zor geldi akşama bozdum. birazdan paylaşcam menümü :KK43:

oleey :KK70:

ikisi de gelmiş bugün :KK1:

ben de dayanamadım valla :/

nugget yağsız da olsa iyi tercih değil bence cünkü hazır gıda. katkı maddeleri var :26: onun dışında güzel menü canım :KK31:

hanifecim lapa ayda 1 öneriliyor. fazlası zarar ve duraklamaya yol açar. metabolizmanı yorma bence. ve 1 hafta protein diyeti demişsin. bu senin kilon için çok fazla ve duraklama yapar. ben dukan diyeti yaptım daha önce o yüzden protein olayını iyi biliyorum. sen en fazla 3 gün yapmalısın. yoksa duraklarsın ve devam etmen çok zor olur. daha önce yaşadım bunları ben de :KK34:

su ne kadar içtin bilmiyorum ama fena bir menü değil. salamlar ve tost olmamış sanki biraz ama onların da miktarı ve saatleri kurtarıyor gibi :) afiyet olsun :))

ooff kaçamaklara geel :KK53: şu kurtarıcımız nesfit ten de hala alamadım yaa :))

bence de ayran iyi fikir :) dost ayranın tadı da süper bim deki :))

bu güzel menüye o sucuklar hiç olmamış canım. sucuğun yağ oranını bilsen ağzına koymazdın o 2 dilimi :KK34:

lapayı yapabilen yapsın ben yapamadım valla dayanamadım :26:

cardio yapman gerek canım bacak için bence. bizim şu jillian tarzı :KK34:

bravoooo :KK9:

hedefine az kalmış cidden. boyun kaç bu arada? bazen bünye direnebiliyor. inatla devam et canım bence :KK31:

ebru da söylemiş reçel olmamuş. onun dışında mandalina saat 3 ten sonra olmuş :KK1: ama tebrik ederim güzel menü yine de :KK9: reçel çok seviyorsan diyabetik şekersiz reçeller var, onlar daha iyi olur bence :KK34:

senin kilondaki biri için 1 hafta protein cıssssss :KK20:

valla Allah yardımcın olsun canım zor işler bunlar :26:

hoş geldin aramıza :)) canım reşit olmadan mı evlendin sen? zayıflarsın merak etme çok gençsin metabolizman canavar gibidir :KK76:

bu yazını keşke erken yazsaydın ben nefsime yenilip tekrar lapa yaptım bugün :KK50:
neyse 1 günden bişey olmaz heralde
protein yapmim o zaman ben sağlıklı beslenmeye bakayım :KK31:

lapadan önce tartıda 53.8 gelmiştim. bu sabah sonuca bakmak için tartıldım ve 53.9 :KK43:( boş yere bünyemi yordum. ve lapayı yapamadım aşure kaçırdım... olmadı yani. sanırım ödemim de yoktu benim. :26:

neyseeee bugün protein ağırlıklı besleniyorum yarına eksi de çıkmak için. çünkü şuanda kilom geçen haftaya göre sabit. hafta sonu kaçamaklarım abartmalarım bir haftamı heba etti resmen. bir daha yerden iki defa düşünücem kesinlikle :KK14:

canım o bendede oldu lapayı yaptığın gün kaçamak yaparsan kilo yapıyo ben geçen cumartesi başlamıştım aslında lapaya ama akşamında kavurmayı görünce bozdum o bana fazlasıyla kilo yaptı :KK31:

Aslinda cok gerek kalmadikca sok diyetleri uygulamamali diye düşünüyorum. Kilo uzun süre takılmış ise beslenmede proteine ağırlık verip spor yapılımiyorsa spora başlamalı spor yapılıyorsa süresi ve türü degistirmek daha sağlıklı olur kanaaitindeyim.:) bu seferki diyetimde mutlaka spor yapacağım. Onceki kilolarimi Spor yaparak verseydim bu kadar hızlı geri gelmezdi :KK43:

haklısın cnm ama ben sımdı spor yapamıyorum yaa gebelık suphem var o yuzden ama dedıgın gıbı spor yapınca ıyı kılo verılıyor hem daha kalıcı oluyor :nazar:

nerdesin bende ankaradayım ?

etimesguttayım canım ben

canım kaç haftadır listede yoksun ve + da mısın?

rezil ettim lapa gününü evet :KK14:

:nazar::nazar::nazar:

burcuu bu ra hep bi şikayet içindesinn bu psikolojini bozcak diye korkuyorum vallla :/

ebru sana geçmişte yazmıştı diye hatırlıyorum canım.. tekrar dikkatlice bak :KK34: paylaşım ve menülerini yap falan demişti. ona göre alıcak listeye seni benim hatırladığım :KK31:

iyi fikir :KK9:

canım kendime hiç vakit ayıramıyorm bunalmaya başladım artık psikolojim bozulmazda sadece bu aralar idare etmelerde zorluk çekiyorum uzun zamandır bünyem yorgun baya bi diorum ki spor yapcam ama yok akşam yapıyım diorum ama bakalım

etimesguttayım canım ben

canım kaç haftadır listede yoksun ve + da mısın?

canım kendime hiç vakit ayıramıyorm bunalmaya başladım artık psikolojim bozulmazda sadece bu aralar idare etmelerde zorluk çekiyorum uzun zamandır bünyem yorgun baya bi diorum ki spor yapcam ama yok akşam yapıyım diorum ama bakalım
ah etimesgut yalan oldu şimdi bende etimesguttaydım:KK43:..şimdi siirteyim..:KK52::KK37:
haklısın cnm ama ben sımdı spor yapamıyorum yaa gebelık suphem var o yuzden ama dedıgın gıbı spor yapınca ıyı kılo verılıyor hem daha kalıcı oluyor :nazar:
aa gerçektenmi ne zaman netleşirki aman dikat et ozaman..:KK9:

ah etimesgut yalan oldu şimdi bende etimesguttaydım:KK43:..şimdi siirteyim..:KK52::KK37:

aa gerçektenmi ne zaman netleşirki aman dikat et ozaman..:KK9:

aa etımesgutta mısın cnm orada halamlar oturuyor bıde bı arkadasımın aılesı :KK9:
bılmıyorum cnm daha regl olmadım zaten duzensızlestı gunlerı sayamıyorum hayırlısı olur ınş.. :emir_bebek:

Son düzenleyen: Moderatör:
X