Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Menün gayet güzeldi canım. Ayranda hiç bir sıkıntı yok acıktığın zaman içebilirsin. Hazır ayranlar her şeyin hazırı gibi çok faydalı değil ama mecbur kalınca olabilir. Kaçamak yapmaktansa hazır ayran iç daha iyi.

Evet Tuba' cım maşallah artık bildiğin emekliyor. Pıtır pıtır nereye isterse gidiyor. Şimdide tutunup kalmaya çalışıyor. Bide ellerini bırakıyor. Sanırım çok cesur olacak bizim ufaklık. Emekler emeklemez kalkmaya çalışıyor. :KK9:

Harika ve örnek bir menü. Tebrikler :nazar:

Burcu' da söylemiş hedef kiloya yaklaştıkça kilo verimi yavaşlar hatta bazen duraklamaya geçer. Pes etme eninde sonunda gidecek bütün fazlalıklar. Aynı düzen devam.

Zaten senin burdan yazman gerekiyor canım. Telefondan da olsa gelmeye çalış mutlaka. :KK34:

Gerçekten tebrik edilecek bir menü. Reçel haricinde. İllaki araya yenmeyecek bişeyler sıkıştırıyorsun yaaa kutluyorum seni Tuba :KK9:

Allah yardımcın olsun canım umarım iyi geçer iki sınavında. Sanırım artık bitiyor sınavlar :KK34:

Günaydın canım. Dün yeni gelen diğer arkadaşa kuralları yazmıştım. Sana da yazacaktım ama karıştı sanırım. Kuralları kabul ettiğine göre yeniden hoş geldin aramıza. Benim adım Ebru. Konya' da yaşıyorum. İki tane kızım var birisi 8 yaşında diğeri 7 aylık. Aynı zamanda çalışıyorum. Sende bu şekilde kendini tanıtırsan eğer sevinirim. :KK16:

Yalnız ikinci takım yakında bize fena kızacak :KK9: Banu' da ikinci takımdan gelme. Akrep beni parçalamaz umarım :26:

Bu araya biraey sıkıstırmak da benim uzmanlık alanım yanii:KK9:
Birde pazar gunu var sınav Ebrucum, ozaman.bitiyor insallah:)

günaydın kızlaar :)) geçmişe bakıp geliyorum :)
günaydın..:KK16:
Tekrardan hosbuldum ebrucum benım adım ayşe 19 yasımdayım istanbulda yasıyorum ve 1,5 yıllık evlıyım calışmıyorum ögrencıyım 170 boyum..
kılo vermek istiyorum gecenlerde yuksek kolestrolum ve kanımda yaglanma oldugunu ogrendım yedıklerıme dıkkat etmem ve dıyet yapmam lazım esımde bır yandan kılo aldın falan dıyor onceden ne guzel ıncecıktın dıyıp daha cok azımlenmemı saglıyor ama üzülüyorum.. ama zayıflıycam dıyorum :KK47:
evlenmeden once 65-67 kılodaydım sımdıkı halımde tıckerımda var zaten :KK17:
hoş geldin canım..
Gunaydın kızlar
bugun cok yogunum, dersten sınava, sınavdan sınava kosturup durucam:) dua edin:)
günaydın..Rabbbim zihin açıklığı versin kolaylıkla atlat inşALLAH..
herkese gunaydın..
kaptancım bana dun aksam yazı gonderekdın ama ben okudum anladım ve devam etmek istiyorum.. :KK9:
Günaydın..:KK16:
kızlar merhaba,

Giremedim bugün, yarın akşam misafirimiz var, işten gelir gelmez hazırlanmaya başladım.. temizliği, ikramlığı.. Çalıştığım için bu akşamdan yapmak zorunda kaldım..

şimdide gözümden uyku akıyor, geçmişe bakamadım.. Hepinize iyi geceler :80:
Kolay gelsin.misafir ağırlamak çalışana daha zordur heralde..:26:
Sabah 9:00
1 krep
beyaz peynir
zeytin
cilek receli

oğen 14:00
1 kupa neskafe sekersiz

16:00
1 kase mercimek corbası

16:30
1 mandalina

Aksam 18:45
1 servis kasıgı bulgur pilavı
1 servis kasıgı patlıcanlı yemek
biraz yogurtlu brokoli salatası

su 2 ,5 lt
spor yok,
güzel menü..reçel çatal ucudur heralde..:KK34:
sabah 08.05
bir k k beyaz peynir,yarım domates,yarım dilim kepek ekmegi,bir bardak sekersiz cay
öğle
12.30
yarım porsıyon zeytınyağlı fasulye,biraz yogurt
ara
15.00
bir portakal
bir sade türk kahvesi
akşam
18.00
bir porsiyon ızgara tavuk,bir kase yogurt
su 2 lt. olmak uzere baska da sanırım ıcemeyeceğim
40 dk tempolu yuruyus
10 dk karın egzersızı
:KK9: sporlu ve gayet güzel bir menü..
kızlar selam 2 gündür pek fırsatım olmuyo net başına oturmaya bugünde şölr bi elbise filan baktık gencyla sinemaya filan gttik derken anca öle işte bide ilk defa balık elbiseler denedim çok güzel oldu ama spora başlıyorm bacaklarımı eritmen lazım napmalıyımmm

yürüyüş + bölgesel hareketler..uygun olur..nette ara mutlaka sana uyan birşeyler bulursun canım....

Menün gayet güzeldi canım. Ayranda hiç bir sıkıntı yok acıktığın zaman içebilirsin. Hazır ayranlar her şeyin hazırı gibi çok faydalı değil ama mecbur kalınca olabilir. Kaçamak yapmaktansa hazır ayran iç daha iyi.

Evet Tuba' cım maşallah artık bildiğin emekliyor. Pıtır pıtır nereye isterse gidiyor. Şimdide tutunup kalmaya çalışıyor. Bide ellerini bırakıyor. Sanırım çok cesur olacak bizim ufaklık. Emekler emeklemez kalkmaya çalışıyor. :KK9:

Harika ve örnek bir menü. Tebrikler :nazar:

Burcu' da söylemiş hedef kiloya yaklaştıkça kilo verimi yavaşlar hatta bazen duraklamaya geçer. Pes etme eninde sonunda gidecek bütün fazlalıklar. Aynı düzen devam.

Zaten senin burdan yazman gerekiyor canım. Telefondan da olsa gelmeye çalış mutlaka. :KK34:

Gerçekten tebrik edilecek bir menü. Reçel haricinde. İllaki araya yenmeyecek bişeyler sıkıştırıyorsun yaaa kutluyorum seni Tuba :KK9:

Allah yardımcın olsun canım umarım iyi geçer iki sınavında. Sanırım artık bitiyor sınavlar :KK34:

Günaydın canım. Dün yeni gelen diğer arkadaşa kuralları yazmıştım. Sana da yazacaktım ama karıştı sanırım. Kuralları kabul ettiğine göre yeniden hoş geldin aramıza. Benim adım Ebru. Konya' da yaşıyorum. İki tane kızım var birisi 8 yaşında diğeri 7 aylık. Aynı zamanda çalışıyorum. Sende bu şekilde kendini tanıtırsan eğer sevinirim. :KK16:

Yalnız ikinci takım yakında bize fena kızacak :KK9: Banu' da ikinci takımdan gelme. Akrep beni parçalamaz umarım :26:

Bu araya biraey sıkıstırmak da benim uzmanlık alanım yanii:KK9:
Birde pazar gunu var sınav Ebrucum, ozaman.bitiyor insallah:)

günaydın kızlaar :)) geçmişe bakıp geliyorum :)
günaydın..:KK16:
Tekrardan hosbuldum ebrucum benım adım ayşe 19 yasımdayım istanbulda yasıyorum ve 1,5 yıllık evlıyım calışmıyorum ögrencıyım 170 boyum..
kılo vermek istiyorum gecenlerde yuksek kolestrolum ve kanımda yaglanma oldugunu ogrendım yedıklerıme dıkkat etmem ve dıyet yapmam lazım esımde bır yandan kılo aldın falan dıyor onceden ne guzel ıncecıktın dıyıp daha cok azımlenmemı saglıyor ama üzülüyorum.. ama zayıflıycam dıyorum :KK47:
hoş geldin canım..
Gunaydın kızlar
bugun cok yogunum, dersten sınava, sınavdan sınava kosturup durucam:) dua edin:)
günaydın..Rabbbim zihin açıklığı versin kolaylıkla atlat inşALLAH..
herkese gunaydın..
kaptancım bana dun aksam yazı gonderekdın ama ben okudum anladım ve devam etmek istiyorum.. :KK9:
Günaydın..:KK16:
kızlar merhaba,

Giremedim bugün, yarın akşam misafirimiz var, işten gelir gelmez hazırlanmaya başladım.. temizliği, ikramlığı.. Çalıştığım için bu akşamdan yapmak zorunda kaldım..

şimdide gözümden uyku akıyor, geçmişe bakamadım.. Hepinize iyi geceler :80:
Kolay gelsin.misafir ağırlamak çalışana daha zordur heralde..:26:
1 krep
beyaz peynir
zeytin
cilek receli

1 kupa neskafe sekersiz

1 kase mercimek corbası

1 mandalina

su 2 ,5 lt
spor yok,
güzel menü..reçel çatal ucudur heralde..:KK34:
sabah 08.05
bir k k beyaz peynir,yarım domates,yarım dilim kepek ekmegi,bir bardak sekersiz cay
öğle
12.30
ara
15.00
bir portakal
bir sade türk kahvesi
akşam
18.00
40 dk tempolu yuruyus
10 dk karın egzersızı
:KK9: sporlu ve gayet güzel bir menü..
kızlar selam 2 gündür pek fırsatım olmuyo net başına oturmaya bugünde şölr bi elbise filan baktık gencyla sinemaya filan gttik derken anca öle işte bide ilk defa balık elbiseler denedim çok güzel oldu ama spora başlıyorm bacaklarımı eritmen lazım napmalıyımmm

yürüyüş + bölgesel hareketler..uygun olur..nette ara mutlaka sana uyan birşeyler bulursun canım....

kızlar benım selulıtlerım var ve bu durumdan cok bunalıyorum netten cok arastırdım sadece 15 gunde gecıyormus hemen yazıyorum
5 yemek kasıgı bıberıye yagı
5 yemek kasıgı tatlı badem yagı
5 yemek kasıgı susam yagı
Hazırlanışı ve Uygulaması,

Tüm malzemeleri cam bir kaseye ya da şişede karıştırın.
Bitkisel yağ karışımını selülit olan bölgelere 5 dakika boyunca masaj yaparak sürün.

Streç filmle sıkıca sarıp yarım saat bekleyin.
Sürenin sonunda Streç filmi çıkarıp banyoya girin.

Lifle selülit yağı sürdüğünüz bölgeleri iyice bastırarak ovun.

Banyodan çıkmadan önce soğuk su tutarak cildinizin uyarılmasını sağlayın.

Notlar,

Biberiye yağı, kan akışını hızlandırır.
Tatlı badem ve susam yağı, cildi besler.

Bugünün ve yarının mesajlarını bana atın kızlar. Canan gelmiyor birkaç gündür.

]
gelemedim canım.neden böyle oldu anlamadık.11 gün öncesinden bitti kotamız.dün geldi kendileri.ama misafir vardı sonra da kocamın elinden alamadım:KK43:zaten uykum gelmişti çoook.
canan kim kızlar mesajlar ona atılıcakmıs bulamadım kı ben onu :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

benim bennn.ama bana mesaj filan atmıyorsunuz yasemincim.

dünk menüm

sabah 08.30
2 yumurta tavada,1 kk beyaz peynir,1 kase aşure,1 br şekersiz çay

öğle 12.15
buğday salatası
hamsi buğulama ve salata:KK43:abarttım

spor yok
suyu ölçmedim 1..5 ancadır herhalde

ebru sana bişiy sorucma cnm hani bimde kepekli sandviç ekmekleir varya
onlardan alsam mı dedim dün ama içind eşeker varyaa bariz oranda
sen aldın mı hiç?

ben geçen hafta yemiştim. tadı da enfes :)) ama bir şey olur mu bilmiyorum... içinde şeker olduğunu da bilmiyordum hatta.

Bende hastanede çalışıyorum canım sağlıkçıyım öğle yemeğimi hastanede yiyorum. Kim bilir nasıl hazırlanıyor ama görmeyince sorun olmuyor. Yesen bir dert yemesen bir dert. Ama evden götürmenden senin için çok sağlıklı olmaz. Evin yakın değil mi iş yerine?

Ben de mi yapsam hafta sonu bilemedim şimdi lapacı olcaz takımcak :KK60::KK60::KK60:

Ellerine sağlık Buse' cim kızlar göndermeyenler 0 olarak geçecek lütfen biran önce mesajlarınızı sayıp yollayın. Bu arada herkes mesaj listesini not aldı mı?

Sevgi' cim fazlalıklarını vermene çok sevindim. Yeniden listeye girebilmen için takıma daha sık gelmen lazım. En az 5 mesaj kuralını biliyorsun. Menülerini yazman gerekiyor. Ama bu kez lütfen eskisi gibi olmasın. Takımla vakit geçir biraz. Eğer paylaşımların yeterli olursa hemen girebilirsin listeye.

ay kaptan ben beceremedim lapayı. çok zor geldi akşama bozdum. birazdan paylaşcam menümü :KK43:

Ben yiyorum canım o ekmekten. Bence abartmadığın sürece bir sakıncası yok. Mesela günde bir öğün ekmeğini ondan yiyebilirsin. Ama diğer öğünler ekmek yememen lazım. Hem çokta lezzetli bir ekmek :KK56:

oleey :KK70:

Kızlar yaaa birkaç gündür Burcu ve Canan yok ortalıklarda. Umarım bir sorun yoktur. :26:Canan' ın kotası bitmişti ama şimdiye gelmesi lazımdı. :44:

ikisi de gelmiş bugün :KK1:

kızlar bugunkü menum

sabah pirinç lapası

öğle pirinç lapası

akşam dayanamıycam galıba evde ne varsa ondan yıycem bırazcık

su bugun nerdeyse hıc içmedim ne sacma sapan bır gundu bugun ya

ben de dayanamadım valla :/

Kahvaltı

2 dilim tambuğday ekmeği arasına peynir
şekersiz çay

öğle
bolca salata
fırında köfte vardı 4 adet köfte
domates çorbası

akşam
5 adet tavuk nugget(yağsız)
2 bardak ayran

henüz doymadım ama kızımın dersini yaptırmam gerek. Dersten sonra

1 dilim tambuğday ekmeği ve domates yiyeceğim :)

nugget yağsız da olsa iyi tercih değil bence cünkü hazır gıda. katkı maddeleri var :26: onun dışında güzel menü canım :KK31:

Kizlar bisey sorucam lapa deneyimi olanlar simdi ben bu jafta lapa yaptim ya yarinda yapsam olur mu ?
Cunku haftasonu yaptifim hata kilo aldirdi yaptigim lapa sayesinde aldigimi geri verdim acaba yarinda yapsam bisey olur mu ters teper mi ?
Kilo aldirir mi acaba yani ?

hanifecim lapa ayda 1 öneriliyor. fazlası zarar ve duraklamaya yol açar. metabolizmanı yorma bence. ve 1 hafta protein diyeti demişsin. bu senin kilon için çok fazla ve duraklama yapar. ben dukan diyeti yaptım daha önce o yüzden protein olayını iyi biliyorum. sen en fazla 3 gün yapmalısın. yoksa duraklarsın ve devam etmen çok zor olur. daha önce yaşadım bunları ben de :KK34:

Menum :
sabah 08:15 : 3 dilim salam
1 kk peynir
Yarim domates
1 aci biber
1 tane haslanmis yumurta

Ogle 14-15 arasi : Dershanenin dini sohbeti vardi ona katildim cikosta sohbet sonunda cay biskuvi kucuk dilim tostlar getirmislerdi bende acikmistim 2 kucuk dilim tost yedim ( baya kucuktu gercekten )
Cayi sekersiz ictim

1 kepce mercimek corbasi
yarim domates
1 biber

Aksam 18.00: 4 kasik menemen
4 kasik yogurt
2 izmir kofte mi ne suluydu suyunu almadim
1 tane aci biber

suyumu iciyorum hala
spor yok

su ne kadar içtin bilmiyorum ama fena bir menü değil. salamlar ve tost olmamış sanki biraz ama onların da miktarı ve saatleri kurtarıyor gibi :) afiyet olsun :))

12:00
Sutlu nesfıt

14:00
Ayran, haslanmıs tavuk

15:00 1 mınık parca cıg kofte
Mınık cıkolata
:KK43:((

18:00
Karnınahar yemegı
1 kasık pılav
1 yudum zero

Baya bı kacamaklımbı gun oldu bugun :KK43:
Suyu tamamlarım. Spor yok

ooff kaçamaklara geel :KK53: şu kurtarıcımız nesfit ten de hala alamadım yaa :))

Ebeucum ben eve 17:30- 18:00 arası geliyorum hemen birşeyler atıştırıyorum bu akşam hafif yedim gerçekten ayran 3 bardak içtim toplamda :/ sorun olur mu? ara öğün yapamıyorum işte aslında çıkmadan ayran filan içebilirim. Hiç yoğurt yiyemiyorum elimde değil ama ayranı seviyorum. Hazır bimde satılan ayranlardan alsam arada içsem nasıl olur?

bence de ayran iyi fikir :) dost ayranın tadı da süper bim deki :))

menüm..
sabah 07:10
elma sirkeli su

kahvaltı 8:15
1 yumurta
2 dilim sucuk
1 dilim ekmek..
2 dilim peynir...
1 çay bardağı yy süt..

ara 10:15
10 badem
1 bardak ayran..

öğle 12:10
el ayası kadar tavuk göğsü
1 bardak ayran..

ara 16:00
yeşil çay
4 badem 3 fındık..

akşam 18:35
1 adet ızgara baget
4 kaşık bol yeşillikli salata
2 kaşık yoğurt..

su 2.5 litre.
spor 3 mil yürüyüş..

bu güzel menüye o sucuklar hiç olmamış canım. sucuğun yağ oranını bilsen ağzına koymazdın o 2 dilimi :KK34:

geçmiş olsun canım farklı geldi zaten anladım bir durum var ama diyet deneyimimi yoksa başka birşeymi çözemedim..:KK9:

hadi bakalım inşALLAH..:nazar::KK16:
Yarın bendemi yapsam..bizim buradaki arkadaşlarda diyete başladı burada da yarış var..:KK52::KK55::KK6: onlarla da cuma tartılacağız..:KK53::KK76: cuma gününe iyi bir giriş yapmak istiyorum ilk hedefim 65 bu hafta olurmu bileme ama haftaya inşALLAH..:KK55:

lapayı yapabilen yapsın ben yapamadım valla dayanamadım :26:

cardio yapman gerek canım bacak için bence. bizim şu jillian tarzı :KK34:

sabah 08.05
öğle
12.30
ara
15.00
bir portakal
bir sade türk kahvesi
akşam
18.00
40 dk tempolu yuruyus
10 dk karın egzersızı

bravoooo :KK9:

arkadaslar eve yenı geldım bır dus aldım saclarımı bıle kurutmadan oturdum bılgısayarın basına.
ya arkadaslar ben bır hafta kılo verıyorum ıkı hafta yerımde sayıyorum nasıl olacak bu durum bılemedım.1 temmuz dan bu yana dıyet yapıyorum ondan mı acaba?uzmanlar bıraz ara verın dıyorlar ya..ne bıleyım:44::44:
ama burdayım merak etmeyın gıtmek gıbı bır dusuncem yok.sadece nedenını bılemıyorum
sporum mu az gelıyor ya da saatlerım mı yanlış:44:

hedefine az kalmış cidden. boyun kaç bu arada? bazen bünye direnebiliyor. inatla devam et canım bence :KK31:

1 krep
beyaz peynir
zeytin
cilek receli

1 kupa neskafe sekersiz

1 kase mercimek corbası

1 mandalina

su 2 ,5 lt
spor yok,

ebru da söylemiş reçel olmamuş. onun dışında mandalina saat 3 ten sonra olmuş :KK1: ama tebrik ederim güzel menü yine de :KK9: reçel çok seviyorsan diyabetik şekersiz reçeller var, onlar daha iyi olur bence :KK34:

trsekkur ederim kaptancim :)
Dedigin gibi yapim o zaman haftaya tekrar yaparim 1.5-2 kilo daha verirsem listeye girmis olurum hem bunyeye birden yuklenmim pazarteside burcunun dedigi protein diyetine baslicam 1 haftalik saglikli gozuktu gozume ama dsadece 1 hafta yapicam :)

senin kilondaki biri için 1 hafta protein cıssssss :KK20:

Gunaydın kızlar

valla Allah yardımcın olsun canım zor işler bunlar :26:

hoş geldin aramıza :)) canım reşit olmadan mı evlendin sen? zayıflarsın merak etme çok gençsin metabolizman canavar gibidir :KK76:

günaydın günaydın günaydıııııınnnnnnnnn..:KK16:

Gunaydın kızlar

günaydın kızlar:KK16:
nasılsınız?
kotamız bittiği için pek gelemedim bu hafta .internet cafeye gittim birkaç kez ama düzenli değil tabi:KK43:
ebru hedefin ulaşmştı hala kaptan mı???

günaydııın :KK3: ebru hedefine ulaştı ama hedefi aşağı çekti birazcık. ve hala kaptan canım :))

Telefondan girmek cok sıkıntılı ya, yazıyorum gonderemiyorum bişelet oluyo filan, ya sabır

evet aynı mesajı 3 kez yazmışsın tubiş :KK1:

kızlar benım selulıtlerım var ve bu durumdan cok bunalıyorum netten cok arastırdım sadece 15 gunde gecıyormus hemen yazıyorum
5 yemek kasıgı bıberıye yagı
5 yemek kasıgı tatlı badem yagı
5 yemek kasıgı susam yagı
Hazırlanışı ve Uygulaması,

Tüm malzemeleri cam bir kaseye ya da şişede karıştırın.
Bitkisel yağ karışımını selülit olan bölgelere 5 dakika boyunca masaj yaparak sürün.

Streç filmle sıkıca sarıp yarım saat bekleyin.
Sürenin sonunda Streç filmi çıkarıp banyoya girin.

Lifle selülit yağı sürdüğünüz bölgeleri iyice bastırarak ovun.

Banyodan çıkmadan önce soğuk su tutarak cildinizin uyarılmasını sağlayın.

Notlar,

Biberiye yağı, kan akışını hızlandırır.
Tatlı badem ve susam yağı, cildi besler.

böyle şeyler ne kadar etkili bilmiyorum ama benim de var. ve 48 kg ken yoktu. çünkü cardio yapıyordum ve egzersiz yapıyordum hepsi yok olmuştu. ne yap sürdüm ne masaj. sadece düzenli spor :KK51:

gelemedim canım.neden böyle oldu anlamadık.11 gün öncesinden bitti kotamız.dün geldi kendileri.ama misafir vardı sonra da kocamın elinden alamadım:KK43:zaten uykum gelmişti çoook.

benim bennn.ama bana mesaj filan atmıyorsunuz yasemincim.

dünk menüm

sabah 08.30
2 yumurta tavada,1 kk beyaz peynir,1 kase aşure,1 br şekersiz çay

öğle 12.15
buğday salatası
hamsi buğulama ve salata:KK43:abarttım

spor yok
suyu ölçmedim 1..5 ancadır herhalde

ay bu aşureler mahvetti bu ay bizi vallahi :18:

evet 18 ımı doldurmamıstım cnm :KK9: inş hep bırlıkte zayıflarız :KK76:

helal olsun valla :KK1: Allah mutluluğunu daim etsin pişmanlık yaşatmasın. ben 24 yaşındayım hala evlilikten korkarım.. sorumluluk birisiyle geçinebilmek vs. sonra o sevginin bitmemesiiii :KK1:

maşallah maşallah :nazar:

DÜNKÜ MENÜM

sabah 10.00
2 kaşık yoğurtlu naneli pul biberli pirinç lapası

öğle 15.30
naneli pul biberli pirinç lapası
1 kk beyaz peynir

akşam 18.30
1 kase tarhana çorbası

kaçamak 19.45
2 yk aşure (komşu getirdi akşam akşam :18:)

2,5 lt su
spor yok

lapadan önce tartıda 53.8 gelmiştim. bu sabah sonuca bakmak için tartıldım ve 53.9 :KK43:( boş yere bünyemi yordum. ve lapayı yapamadım aşure kaçırdım... olmadı yani. sanırım ödemim de yoktu benim. :26:

neyseeee bugün protein ağırlıklı besleniyorum yarına eksi de çıkmak için. çünkü şuanda kilom geçen haftaya göre sabit. hafta sonu kaçamaklarım abartmalarım bir haftamı heba etti resmen. bir daha yerden iki defa düşünücem kesinlikle :KK14:

helal olsun valla :KK1: Allah mutluluğunu daim etsin pişmanlık yaşatmasın. ben 24 yaşındayım hala evlilikten korkarım.. sorumluluk birisiyle geçinebilmek vs. sonra o sevginin bitmemesiiii :KK1:

maşallah maşallah :nazar:

cok sagol :KK16: ya onemlı olan mutluluk cnm esımı cok sevıyorum e tabı oda benı :KK16: bence evlılık sevınce ve mutlu olunca guzel yas kac olursa olsun Allah senın hakkındada hayırlısını versın inş gec olsunda guc olmasın derler ya aynen oyle herseyın hayırlısı :KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
cok sagol :KK16: ya onemlı olan mutluluk cnm esımı cok sevıyorum e tabı oda benı :KK16: bence evlılık sevınce ve mutlu olunca guzel yas kac olursa olsun Allah senın hakkındada hayırlısını versın inş gec olsunda guc olmasın derler ya aynen oyle herseyın hayırlısı :KK16:

amin canım aminn :KK16:

lapadan önce tartıda 53.8 gelmiştim. bu sabah sonuca bakmak için tartıldım ve 53.9 :KK43:( boş yere bünyemi yordum. ve lapayı yapamadım aşure kaçırdım... olmadı yani. sanırım ödemim de yoktu benim. :26:

neyseeee bugün protein ağırlıklı besleniyorum yarına eksi de çıkmak için. çünkü şuanda kilom geçen haftaya göre sabit. hafta sonu kaçamaklarım abartmalarım bir haftamı heba etti resmen. bir daha yerden iki defa düşünücem kesinlikle :KK14:

lapa ne işe yarıyor kı cnm hiç duymadım? :44:

yağsız sütle şekersiz nescafe mi içmiş bulunuyorum vee derse geçiyorum kızlaar :))

görüşrüüüz :KK3:

burcuuu altta seni gördüm hoş geldin canım :KK3: balık elbise de iyi görünmene pek sevindim bu araa :KK76: yine gelcem canım derse geçiyorum şimdi. öpüyoruum :KK16:

X