Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Merhaba kızlar,

Sonunda evime geldimm . Çoook yorgunum tam 8 saattir yoldayım... Biraz kocamla oturayım, muhtemelen kısa zamanda uyuyakalacağım...

Yarın içim şimdiden hepimize başarılar diliyorumm

canım su iç ama yarın vücudun şiş çıkabilir

zor olmuyo mu her hafta şehir dışına çıkmak ?

Zor canım ama istanbulda çalışıyorum da bu dönem böyle artık
canım zor oluyodur.ıstanbulda oturup nerde okuyorsun(sen aydınlıydın dımı)
Evet canım Aydınlıyım. Okuduğum üniversiteyi burada söylemesem olur mu canım? Direkt adres vermiş gibi olacağım o zaman. Hani insanların umrunda olmaz ama ya bir psikopata denk gelirsem Ama yaklaşık 6 saat mesafede bir şehir. Gece gidip bir gece kalıp sonraki gece dönüyorum canım.

canım tabıkı ne demek.ben boyle dusunememıstım ozur dılerım senden.cok yorar yol cnm ya...bılırım..

eşim yemiyo canım yaa sebze yemeği
et olucak ona hep
bakalım bir çorba ve onun ağzına layık et yada börek ayarlıycaz
ama salata yerim canım herhalde
fikir için teşekürler

aynııı benım esım gıbıymıs.neyse kı ben et yemeklerınde( kırmızı) cok basarısızım esım kendısı yapıyor o yuzden.
yaaa aslında cok guzel yaparım ama onun et yeme kavramı ne bılıyor musun:boyle sadece et olacak koycak onu tencereye artık kızartır mı pısırır mı,en fazla domates bıber gırecekmıs yemegın ıcıne.e ben de tabı ınternetten bır suru meşakkatli et yemegı tarıfı bulup onu yapıyorum,yemıyor,begenmıyor
sadece et olacakmıs,nası bı agız varsa
ben de elımı surmuyorum,nıye o kadar malzeme kullanayım kı,üstüne bı de yemesın,kendı bılır
cok uzattım,sen anladın

tesekkur ederım ebrucum,hep dert hep uzuntu yok.. yaa arkadaslar herkese yazıyorum.her gun yenı bı umut,ne olur ne ıstıyorsanız sabredın,hep bos tarafından bakar olduk bardagın.televızyonlarda,cafelerde,okullarda,mahalle toplantılarında,dost meclıslerınde yasanan konusulan seyler de destekleyıcı nıtelıkte..hadı bıraz umut.hıc mı olumlu seyler yasamıyoruz,yasıyoruz...ufak olduguna aldanmayın yasanan mutlulukların.onlar kı; sız onları farkettıgınız kadar coklar...

Son düzenleme:

canım keşke bugn bulgur yemeseydin cuma öncesi bu hiç olmamış şişkinlik yapcaktır ve muhtemelen tartıda 200 300 gr şiş çıkıcaksın

ayyy çok zor ya benimde komşum gidip geliyo hemde hergn ankaraya 1.5 saat uzaklığa sabah en geç 6 da otobüse biniyor bu arada simit dışında güzel dicektim ama suyu görünce yıkıldım

hanifecim muhtemelen sana dediklerimizi ya duymuyorsun yada kilom az diye umursamıyorsun ben anlayamadım burda yırtıyoruz kendimizi kraker filan yemeyin diye ki evde sandviç yapcam diosun senin kilona göre günde 3 dilim ekmek fzla olur bu nedenle öğlen madem dershanedesin 1 kutu süt iç o krakeri boşuna yemişsin yani gerek yokmuş anladın mı hem paranada yazık olmuş öğlen sadece süt içebilirsin yada kepekli 1 tane bak dikkatli oku 1 tane galeta ye sütün yanında sporun ve syun güzel

evet kızlar yarın büyük gün kimseden + kilo beklemiyoruz ebruyla umarım yarında çok güzel olur hepinizi öptüm ben yatıyorum artık bugün çok yorulmuşum sabah görüşürüz geç gelirsem merak etmeyin muhtemelen uyuyakalmış olurum ebru gelmese bile herkes kilosnu paylaşsın listeyi gelince hallederim

***13. TAKIM 328. ETAP ***
akashha (78.5///%)
ayeyldz (74.3///%)

cerenberen16 (93.4///%)
elifimsuyum (76.9///%)
evamaria (71.8///%)

fndkkrdu (56.2///%)

JeLiboNuMm (83.4///%)
LAydLiNe (64.9///%)
VasthaNerada (68.2///%)

13.TAKIM ORTALAMASI: %

ufff yaaaa ben ne yaptım:18::18::18:
dogru soylemıssın burcucum.

merak etme canım .kendı adıma + çokmıcamı bılıyorum.hıssedıyorum zayıfladım.
sabah paylasırız cnm.ıyı geceler sana,ıyı uykular

canim umursamamazlik degil yanlis anlama lutfen.

sabah kahvaltimi erken yaptigim icin acmis oluyorum sadece sut bana az geliyo ama galeta olur yaninda. benim hem yemem hemde yememem gerekiyo. dershanede cidden beyin cok yoruluyo su yemek o an drste akla bile felmiyo ama dersten cikinca tansiyon dusuklugu yasiyorum. o yuzden kraker yedim.

Sandvic tamam yemem. peki bisey sorucam mesela ben sut +3 tane mini galreta yesem bu bana az gelmez dimi ( buyuklerinin tadini begenmiyorukm mini olanlar daha lezzetli gibi. )?

Yani sonucta nen haftada 4 gun dershaneye gidiyorum 8.30dan 3e 4 e kadar ordayim. ?

Dershane programini daha duzene oturtadim zor oluyor tenefusler az dersler uzun yemesem olmuyo yesem zaman yetmiyo gercekten dershane sistemi degisti ve zorluyo baya

Duzen oturtmam gerekiyo lutfen beni yanlis anlamayin 4 gundur bende harap oldum yemek konusunda.

Size karsi ciktigimi felan dusunmenizi istemem.

Bu arada su da var ya ben simdi dedigin gibi 1 galeta ve sut icsem ileride bunun bana zarari olur mu ben 8 ay dershanedeyim sonucta ogle yemegine kiyasla coook az yiyorum. demek istedigim bu kiloyu daha sonra geri almam dimi ?

VatsaNereda alinti yaptim ama cevabini atlamisim kusura bakma :)

Son senen mi bari univrsitede zor cunku baya . maddi acidanda zordur heralde

Gunaydin kizlar
gunun ilk bildirimi benden gelsin
83 hemde bu saatte 11 'e kadar daha -gorurum belki ))
Bende senin gibi yapıyorum çünkü sabah tartıldığımda ödemden fazla çıkıyorum. Şuan sadece -200 gördüm. 10:30 da tekrar tartılacağım. Büyük ihtimal en az - 500 daha gidecek çünkü bu aralar çok ödemim var.

günaydın herkese
şimdi bildirim zamanı
geçen hafta:93.4
bu hafta:92
fark:1.4
hedefime ulaştım

Tebrik ediyorum Zeynep' cim süper bir sonuç. Sen bir iki haftaya kalmaz 8 li rakamları göreceksin inşallah. Kaçla doğum yapmıştın?

teşekür ederim ebrucum
inşallah canım bayrama kadar 90 nın altına insem süper
101 kg la doğum yaptım
ama 89 la da hamile kalmıştım canım
kilo alıp üstüne hamile kalanlardanım ben

günaydın herkese
şimdi bildirim zamanı
geçen hafta:93.4
bu hafta:92
fark:1.4
hedefime ulaştım

tebrik ederim canımmm

a aaa şuan sizden duyuyorum ay bileydim kahvaltı etmezdim belki bende eksik çıkardım bi kaç gr neyse aklımda bulunsun bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…