Makyaj Ürünleri 12. barbie makyajı oylaması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

hangisi

• 1.

OY: 165 53,2%
  • 2.

OY: 32 10,3%
  • 3.

OY: 6 1,9%
  • 4.

OY: 9 2,9%
  • 5.

OY: 58 18,7%
  • 6.

OY: 10 3,2%
  • 7.

OY: 30 9,7%

• Ankete Katılan
    310
  • Anket Kapalı .
CANLARIM DAVŞANLARIM....ben 2 numaranın makyajını yapan ve yarışmadan çekilen biriyim ama yinede makyaj yorumlarınızı almak istiyorum benim için sizin yorumlarınız önemli...bana oy vermeden yorum yapın bari hahahasırnaşık şey:roflol:

ımm birinci bende de yeni açıldı. ilk baktığımda görünmemişti. bak şimdi oy vermeye gelmişken gene kararsız kaldım kaydirigubbakcemile3 baya belli olmuş oylar ama ztn :smiley-cool:

ben 5 e werdım oyumu
sonucta barbie makyajı idi we bana en uygunu o geldi:kedi:

Canım ellerine sağlık senin makyajında harika olmuş güzeller güzeli prensesin yüzüde zaten harika..Ellerine sağlık tatlım...

Ben beğendim tatlım..opuyorumnanaktan

ben begenmedım bir nolu makyajı

en uygunu 5 numara guclubacismile

Aynen.Ben de 5 numaraya oy verdim ve içlerinde en uyan makyaj onunkişakkıdı

ben 5 e werdım oyumu
sonucta barbie makyajı idi we bana en uygunu o geldi:kedi:

bencede, insansı hiç bi gülüşü bakışı yok, aynen plastik bir bebek gibi durmuş ve bakmış, makyajıda aynen sentetik, ancak plastik bi bebekte olacak bi makyaj bence, ben çok başarılı buldumkaydirigubbakcemile5

Canım ellerine sağlık senin makyajında harika olmuş güzeller güzeli prensesin yüzüde zaten harika..Ellerine sağlık tatlım...

evet onun yüzüne ne sürsek mükemmel durur...Allah vergisi bir güzellik 10 yaşında ama o gözler kirpikler helede saçlarını görseniz rabbim nasıl yaratmış hiç bir kuaför o renki tutturamaz .....aklına zaten diycek yok hanım doğmuş ablamdan......ayyy yerim beni onu yerimmmmm Allahım nazarlardan korusun.....biliyormusun duyguege onunda adı duyguopuyorumnanaktan

buyrunbenim yaptığın makyaja diycek bişe yok zaten güzel olmuş ellerine sağlık

7 numara kimse bir ara yarım yüz makyaj yapsın bize valla şapka olmasa barbieden farksız maşalh

buyrunbenim yaptığın makyaja diycek bişe yok zaten güzel olmuş ellerine sağlık

saol canım benimmmŞeniz.......ama birara sanada makyaj yapıcam dermişimkaydirigubbakcemile3şaka ama kızma olurmu Şeniz

1 numaraya verdim oyumu.. herkese basarilar:)
Herkesin ellerine gozlerine saglik sonucta emek war:)

saol canım benimmmŞeniz.......ama birara sanada makyaj yapıcam dermişimkaydirigubbakcemile3şaka ama kızma olurmu Şeniz

buna kızmadımda.öteki lafına kırıldım ama ben kendi kafamdan uyruyormuşum gibi söledin ben sana pürüz olsun die demedimkimafoldumben.bence çekilme kalsın artık böle 4 numarada çekilmesin olan oldu napalım :sinifsinif::sinifsinif:yapp benden nasıl bi şaheser çıkartcan merak ediorum yüz hatların çok kolay değildir ama haberin olsun:kedi:

yeni gördüm bu yarşmayı...
1 numara aksesuar vs uymuşş
7 numara aslnda çok hoşsun var yaa :))) ama makyj deynce göz de gerek tatlım...yoksa yanndaki resme çok bnzemşsn :))

yarışma sonu nickler açıklancakmı kızlar, sanırım çoğu size tanıdık geldi ama ben hiç birini tanımıyorum ve merak ediyorum bu birbirinden güzel hanımları:hulya:

nerde nasıl kırıldık ne olduk kim ne dedi ahh eşek kafam delikafadulden..yiğenim yaktın beni,merakliii nerden çıktın karşımasırnaşık şey:roflol::roflol:

YAA CANIMMM bunlar boş şeyler maksat eğlenmek muhabbet etmek kırdıysam özür dilerim ...üzülmedim desem yalan olur ama olan olmuş kalan sağlar bizimdirkaydirigubbakcemile3

bakma konuştuğuma ben kim makyaj yapmak kim saçımı tarayacak fırsat zor buluyorum bugün 15 kişilik yemekli misafirim vardı yorgunluk falan isatenmeyen yazılar oldu desem yok diyemem çok düşünür öyle konuşurum yinede hata insanlar için....

"çığ düşünce hiç bir kar tanesi kendini suçlu hissetmezmiş " biz insanlarda böyleyiz biraz....yerimseniben istemeden kırdıysam özür dilerim a.s.

nysee canımm dediğin gibi olan oldu da insanında morali bozuluorr ama ğlenelim die yaptığımız yarışma burnumuzdan geldii bugün resmen.bende kırdıysam özür dilerimm sana çiçek koymak için ifadeleri açtım hahah bu çıktıı gülesim geldiisalakcinnisalakcinnisalakcinnibu da çiçekka.s.vereliniortak

FAVORıM 7 ama göz olmadığından 1 e verdim:)

barbie makyaj yarışması ama göz makyajı yazılmamış o yüsden oyum 7 yee
gerçekten çok karizma durmuş
ayrıca dudaklarıda çok güsel olmuşş
7 :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…