Makyaj Ürünleri 12. barbie makyajı oylaması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

hangisi

• 1.

OY: 165 53,2%
  • 2.

OY: 32 10,3%
  • 3.

OY: 6 1,9%
  • 4.

OY: 9 2,9%
  • 5.

OY: 58 18,7%
  • 6.

OY: 10 3,2%
  • 7.

OY: 30 9,7%

• Ankete Katılan
    310
  • Anket Kapalı .
arkadaşlarrr lütfen bi bilen varsa sölesinn haksızsamda haksızsın diyin ama bildiğimi söleyince suç oluyor karışmıyorumm artık

canım senii kırmak istemiyoruzz saldırmıyoruzda söylüyoruz eski yarışmalarda öyleydii.ben karışmıyorum valla başkalarına sorun o zman konu sahibine sorun diğer yarışmacılarda sölesin.sanki pürüz kişilik benmişim gibi oluyor.

okypete 4.yarışmacıda bi yanlış anlaşılma olmuş o da çekildi aslında 4.yarışmacınında bilerek yaptıgı bişe yok

demekki sende bilmiyordun o zman kurallar her seferinde en başından yazılsın bi karmaşa oluyor sonraa

sağol .anladım şimdi.. o yazıyı görünce ne oluyor dedim
bu arada savunduğun şey doğru. hep böyleydi. sana katılıyorum.

Vay bu yarışma başlamış haberim yok :KK43:
Bende katılcaktım.
Neyse oy kullanırım artık bende:)

yaa inanmıyorum size 10 yaşındaki kız çocuğu bu makyajı nasıl yapsın lütfen yaaa yapmayın lütfen...inanın çok üzdünüz beni

canım neden üzülüosun sen makyajı yapan katıldı yarısmaya demişsin e fotoda kuzeninin fotosu kendi yaptı gibi anlaşılıyor kötü anlamda söylenen bişi yok ben bilmedigim icin sordum baskasına yapılan makyaj oluyormu die arkadasta bildigi için olmuyor dedi eccem yarın gelir sabah onada sor ben bilmiyorum cünkü

sağol .anladım şimdi.. o yazıyı görünce ne oluyor dedim
bu arada savunduğun şey doğru. hep böyleydi. sana katılıyorum.

önemlii değill:bbo:bugün eğleniyim vakit geçsin die geldimm bu topiğee ama eskiden olan yarışmalar gibi olmadı tadım tuzum kaçtı:nazar:

yaaa kızlar sakin olun .....sonunda federasyon kupası almıyoruz:):),,
bir dahaki yarışmada biri kuralları yazar benim gibi bilmeyenler bilgilendirilir.....yarışma başladıktan sonra konulmuş kuralı kim takar ki...ama ben takarım çünki hayat tarzıma aykırı uyardığınız için sağolun kendi yaptığım ve 3 saatimi alan bu makyajında arkasında durmuyorum çekiliyorum yapacak bişi yok tadı kaçtı ,kimsede kırılmasın üzülen çekilen olsun :gitme::gitme:

hadi bu yarışma iptal olsun yeniden yapılsın kurallar yazılsın

geç kalmıştım, bu sefer bende katiliiyim
herkezde kurallara uygun resim göndersin

koyuncanderdindekasapetderdindesmile ohaoldumsmile

canım yarışma başladıktan sonra konulmuş kural diyorsan yarışmadan çekilmenede gerek yoktur di mi çünkü o kural seni bağlamaz kendi yaptığın açıklamaya göre.madem aklına yatmadı bana göre hareket etme ötekilerede sor.ben sırf benim lafımla hareket et demiyorum sadece biliğimi söylüyorum.burda yaptığımızda kazanma hırsı değil yarışma sonunda bizde biliyorzz bişe almıycağımız amç burda eğlenmek zaten onun için geliorz

http://www.kadinlarkulubu.com/makya...yaji-yarismasi-geysa-makyaji.html#post9083599

Arkadaşlar, yeni yarışmamızın konusu Geyşa Makyajı

Kurallarımız:

• Fotoğraflara nick yazılmayacak.
• Foto çekimleri mümkün oldukça net, makyajı öne çıkaracak şekilde olmalıdır.
• Fotoları imageshack’e yüklerken yeterince büyük bir boyutta eklemeye dikkat edelim. Çok küçük veya sayfa düzenini bozacak kadar büyük olmasınlar.
• Makyajınızı sadece göze veya yarım/bütün yüzünüze uygulayabilirsiniz.
• ıstediğiniz kadar pozu tek fotoda toplayarak, ya da 1 poz ile yarışmaya katılabilirsiniz. Haksızlık olmaması açısından herkes tek foto ile yarışmaya katılacak. (foto birleştirmeler serbest)
• Aksesuar kullanımı serbesttir.
• Yarışmaya katılacağınız fotoları, bana özel mesaj yolu ile ileteceksiniz.

foto göndermeye başlayabilirsiniz. 18 Eylül Cuma akşamı, saat 22:00 a kadar fotoğrafınızı bana gönderebilirsiniz. 23:00 da yarışma topiğini açacağım. (bir aksilik olmazsa)

önemli bir nokta daha var. yarışmaya kendimize yaptığımız makyaj ile katılacağız. başkasına yaptığımız makyajlar ile değil...

Son düzenleyen: Moderatör:
http://www.kadinlarkulubu.com/makya...yaji-yarismasi-geysa-makyaji.html#post9083599

Arkadaşlar, yeni yarışmamızın konusu Geyşa Makyajı

Kurallarımız:

• Fotoğraflara nick yazılmayacak.
• Foto çekimleri mümkün oldukça net, makyajı öne çıkaracak şekilde olmalıdır.
• Fotoları imageshack’e yüklerken yeterince büyük bir boyutta eklemeye dikkat edelim. Çok küçük veya sayfa düzenini bozacak kadar büyük olmasınlar.
• Makyajınızı sadece göze veya yarım/bütün yüzünüze uygulayabilirsiniz.
• İstediğiniz kadar pozu tek fotoda toplayarak, ya da 1 poz ile yarışmaya katılabilirsiniz. Haksızlık olmaması açısından herkes tek foto ile yarışmaya katılacak. (foto birleştirmeler serbest)
• Aksesuar kullanımı serbesttir.
• Yarışmaya katılacağınız fotoları, bana özel mesaj yolu ile ileteceksiniz.

foto göndermeye başlayabilirsiniz. 18 Eylül Cuma akşamı, saat 22:00 a kadar fotoğrafınızı bana gönderebilirsiniz. 23:00 da yarışma topiğini açacağım. (bir aksilik olmazsa)

önemli bir nokta daha var. yarışmaya kendimize yaptığımız makyaj ile katılacağız. başkasına yaptığımız makyajlar ile değil...

bu kurallar 6. yarışma başlamadan önce konulmuş kurallar...neden diğer yarışmalarda bu belirtilmemiş....yada 1. yarışmada belirtilseymiş ne iyi olurmuş ,yada bütün yarışmalar için gecerlidir diye yazılsaymış...yanlış anlaşılmasın kızlar çekildim diye içim yandıda yazıyor gibi düşünmeyin lütfen...mantık çercevesinde bakıyorum olaya ben bu topiğe 1 kaç aydır giriyorum ve geyşa makyajını şimdi gördüm vallaaa hayran kaldım katılanlar süpermişkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

1. Ben pek barbieye ve barbie makyajına benzetemedim üzgünüm...
2. Başka birinin fotoğrafını koymak kurallarda yok diye biliyorum ben... Bu yüzden onuda eliyorum...
3. Fotoğraf pek net değil fakat yine barbie makyajı ile alakası yok...
4. Normal bi makyaj bu yarışmada yeri yok bence....
5. Bu yarışmaya en uyan makyaj...
6. Bu yarışmaya uyan 2. mayaj...
7. Sadece dudakları boyayıp foto yollamak saçma olmuş...Keşke hiç göndermeseymiş...
Benim oyum 5e....
Ve 5in haricinde diğerlerini beğenmedim...

işte herkes bunu biliyor diye yazmamışlar. ama demekki her yarışmada bu kurallar tekrar yazılmalıydı

buyrunbenim74 canim cok üzüldüm böyle bir sey yasanmasina..
ilk yarismalarda bu kural konusulmustu ..
herkes kendi yaptigi, kendisine yaptigi makyaj ile katilabiliyor.

yinede eccem e birakmak lazim secimi.. eger diskalifye sebebi deil diyorsa , yarismada kalmasinin benim icin bir sakincasi yok.

sonucta üzülecek olan kücük bir kiz cocugu var.. biraz duyarli olmamiz lazim..

bir dahaki sefere kurallarda belirtilir.

hadi bu yarışma iptal olsun yeniden yapılsın kurallar yazılsın

geç kalmıştım, bu sefer bende katiliiyim
herkezde kurallara uygun resim göndersin

koyuncanderdindekasapetderdindesmile ohaoldumsmile

yok canım yaa iptal olmasın bu hiç adil olmaz....aşk_'oya büyük haksızlık olur kimsenin hakkı kimsede kalmasın ..hayatta son istiycem şeydir....1 numaralı arkadaş her yönüyle harika hakkıdır 1. olmak haksızlık etmeyelim ona

zaten yarışma gibi değil cnm aşkitom artık kalsın yaniii kimse bilmiyormuş napalım b da böle olsunn diyelim.o zman 4.yarışmacıda çekilmesinn ona da haksızlık olur çekilmesi bu durumda.

buyrunbenim74 canim cok üzüldüm böyle bir sey yasanmasina..
ilk yarismalarda bu kural konusulmustu ..
herkes kendi yaptigi, kendisine yaptigi makyaj ile katilabiliyor.

yinede eccem e birakmak lazim secimi.. eger diskalifye sebebi deil diyorsa , yarismada kalmasinin benim icin bir sakincasi yok.

sonucta üzülecek olan kücük bir kiz cocugu var.. biraz duyarli olmamiz lazim..

bir dahaki sefere kurallarda belirtilir.

canım zaten oylamayı ona göstermedim göstermemde o bu işin eğlencesindeydi kendini barbie olarak görmek istedi bende kırmadım....asla oylamayı bilmiyor yaparmıyım böle bişi....ayrıca bir anne gözüyle bakıp duyarlı yazın beni çok etkiledi yüzün gibi kalbinde güzel canım benimŞenizŞeniz

X