Makyaj Ürünleri 12. barbie makyajı oylaması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

hangisi

• 1.

OY: 165 53,2%
  • 2.

OY: 32 10,3%
  • 3.

OY: 6 1,9%
  • 4.

OY: 9 2,9%
  • 5.

OY: 58 18,7%
  • 6.

OY: 10 3,2%
  • 7.

OY: 30 9,7%

• Ankete Katılan
    310
  • Anket Kapalı .
kaldırılan resimlere bir şey demiyorum, bazı resimler çıkmıyor düzeltilse de biz de görsek oy vermek zorunda değilim diye düşünüyorum

kaldırılan resimlere bir şey demiyorum, bazı resimler çıkmıyor düzeltilse de biz de görsek oy vermek zorunda değilim diye düşünüyorum

anketin süresi doldu ve anket kapandı
anket kapandıktan sonra tüm resimleri kaldırdık

daha önceki anketlerde böyle bir durum yaşanmamıştı, yeni çıktı bu uygulama ?
Pehhh, bi anlamı yoktur benim için artık..

daha önceki anketlerde böyle bir durum yaşanmamıştı, yeni çıktı bu uygulama ?
Pehhh, bi anlamı yoktur benim için artık..

anketten sonra resimlerin kalıp kalmamsı çok mu önemli
arkadaşların çoğu rica ettiği için bende nickleri yazdım ve resimleri kaldırdım

yarışma vakti nete girebilecek olsaydık girer oyumuzu verirdik, resimleri görmek için yarışmanın bitmesini mi bekledik sanki, hayır. nete girdiğimde yarışma çoktan bitmişti ben de resimleri merak ettim. amma abarttınız tepki verdiniz ya. çok anlamsız.

bunda kızıcak bişe yokki gelen istek üzerine silinmiş ben silinsin dememiştim ama benmlkide kalkmış çünkü yüzleri açıktı arkadaşların o yüzden rahatsız olmaları doğaldır.kaldırılmasını istemeleri.de

ben silinenlere bi şey demiyorum hatta kızmıyorum da
silinmediği halde görünmeyen resimler var dedim ve linklerin düzeltilmesini istedim en azından silinmeyenleri görürüz diye
ama ben böyle diyince tamamı silindi sanırım, bunu da anlamsız buldum

orasını hiç bilmiorum vallaa ne zaman hangilerini sildiler bişe derse yalan olurr

resimleri bu saatten sonra görseniz nolur deniyor..oy vermek zorunda mıyız ben sadece merak etmiştim kimin daha çok benzediğini,ortaya çıkan makyajları..

bnmki duruyorsa ona bak o zman cnm:)ama açılmıor diosunn silinmiş artık yapcak bişe yok

arkadaşım resimlerin hepsini sildim yani görünmeyen link falan yok
arkadaşların çoğu resimlerinin kaldırılmasını istedi bende sayfa karıştı diye tamamını kaldırdım resimlerin yani bu kadar niye büyütüyosunuz anlamıyorum
siz resimleri sordunuz bende kaldırdım dedim onun üzerine hala daha yorum yapıyosunuz

X