Makyaj Ürünleri 12. barbie makyajı oylaması

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

hangisi

• 1.

OY: 165 53,2%
  • 2.

OY: 32 10,3%
  • 3.

OY: 6 1,9%
  • 4.

OY: 9 2,9%
  • 5.

OY: 58 18,7%
  • 6.

OY: 10 3,2%
  • 7.

OY: 30 9,7%

• Ankete Katılan
    310
  • Anket Kapalı .
başkasına makyaj yapamazsın diye bir kural olduğunu bilmiyordum kim koydu bu kuralı anlamadım.......

anlamadım ben şimdi 10 yaşındaki kıza hayret etmiştim bende nasl o kdaar ii yaptı die.arkdaşlar kurallar eski yarışmalarda da belliydi.daha önceden de sorulmuştu bunlar.başkasına yaptığımızı değil kendi yüzümüze yaptığımız makyajları paylaştık hep.yani bu yeni çıkmış bi kural değil

bir şeye değinmek istedim nacizane affınıza sığınarak kızlar...
herkez kendi yüz hatlarını iyi tanıdığı için ve kendine yakışanı bildiği için ona göre makyaj yapar ki bu en kolayı..iş başkasında, tanımadığı bir yüzde aynı başarıyı sağlamaktır .....emin olun o hiçte kolay bişi değil.....aman yanlış anlaşılmasın maksatım tartışma konusu açmak değil uzun zamandır yağlı boya resimlerini amatörce yapmaya çalışan ve yine amatörce makyaj yapan biri olarak yazdım size ...lütfen beni taşlamayınkaydirigubbakcemile3

evet. hep böyle olmuştu. bizlerde oy verirken bunu baz alarak vermiştik. bende şaşırdım okuyunca ,başkasına yaptırılan makyaj yada başkasına yapılan makyaj var ,bu yarışmada. hatta kurallar mı değişti dedim kendi kendime..
. o zaman millet gitsin profesyonel bir makyöze yaptırsın koysun resmini, olurmu öyle şey...

[ı]tek kişinin bildiği kural kural değildir....ilk sayfada neden yazılmamış ki bu ,inan ben senden duydum bu kuralı ve böle ağzım açık okuyorumcadıarzu[/ı]

yok canım yanlış anlamak değildee öyle olunca yarışmanın bi anlamı kalmıyor çünküü herkes gidip çok ii birine yaptırır o zman ya da hayal dünyası geniş birine boyatır kndini o yüzden herkesin kendi yaratıcılığı önemli yarışmada boyanmaktan ziayede konulan önemlii.o yüzden dedim ben istersen diğer kızlarada sor ben başksınınki olmuo die biliorum

arkadaşım yarışmaya katılan kişinin makyajı yapması gerekmiyormu yani bu alanda yapanın yarışması gerekiyor değil mi?

eee gidipte başkasına yaptırılmadığına göre sanırım no problem

ama o kız çok tatlı gözleri fln maşallah ama yinede kural olmalı bence herkes kendine yaptıgı makyajı eklemeli sahsen ben makyajdan anlamam pek ama karsımdaki birinede guzel makyaj yaparım bilsem bende kuzenime yapardım :sinifsinif:

nasıl başkasına yaptırılmamıl oluyor makyajı sen yapmışsın ama katılan sen değilsin o zman var problem işte

ben baskasının ona yaptıgını dusundum 10 yasındaki kızın yaptıgı deilde 10 yasındaki kıza yapılan makyaj yazmıssın cnm

çok özür dilerim kızlar bu saldırıyı anlayamadım hemen yarışmadan çıkıyorum....bilmediğim kural hakkında konuşmam doğru değil ama sizin içiniz rahat etsin diye çıkıyorum yarışmadan çünki hayatım boyunca illegal yaşamadım aslada kural dışı bişi yapmam her ne kadar bunu bilmiyorduysamdaaa...

buarada yiğenimi kırmak istemediğim için böyle bişi oldu ....çocuklar benim için herşeyden önemlidir ....hepinizden özür diliyorum

yaa inanmıyorum size 10 yaşındaki kız çocuğu bu makyajı nasıl yapsın lütfen yaaa yapmayın lütfen...inanın çok üzdünüz beni

Oyum 1 numaraya benimde..Çok özenli bulmadım açıkcası makyajları ama yinede herkesin emeğine sağlıkopuyorumnanaktan

canım senii kırmak istemiyoruzz saldırmıyoruzda söylüyoruz eski yarışmalarda öyleydii.ben karışmıyorum valla başkalarına sorun o zman konu sahibine sorun diğer yarışmacılarda sölesin.sanki pürüz kişilik benmişim gibi oluyor.

okypete 4.yarışmacıda bi yanlış anlaşılma olmuş o da çekildi aslında 4.yarışmacınında bilerek yaptıgı bişe yok

demekki sende bilmiyordun o zman kurallar her seferinde en başından yazılsın bi karmaşa oluyor sonraa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…